Sprint mužů, 10 km, Ruhpolding | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) |
Kombinace mužů, 1. kolo - SuperG, Wengen | Vítěz: J. Murisier (SUI) (kon.) | | | Kombinace mužů, 2. kolo - slalom, Wengen | Vítěz: N. Hintermann (SUI) (kon.) |
Kvalifikace HS134, Wisla | Vítěz: R. Freitag (GER) (kon.) |
Skoky HS134, Val di Fiemme | Vítěz: M. Seidl (AUT) (kon.) | | | Běh 10 km, Val di Fiemme | Vítěz: E. Frenzel (GER) (kon.) |
koniec udalosti
SP - běh 10 km, Val di Fiemme
Vítěz: E. Frenzel (GER)
CÍL
|
Do cíle dorazilo celkem 41 závodníků, na 40. pozici končí Martin Zeman s mankem přes šest minut.
|
|
CÍL
|
Lukáš Daněk končí na 37. místě s mankem 4:55,7
|
|
CÍL
|
Dvořák dokončuje závod na 33. pozici s mankem 3:42.
|
|
7,5KM
|
Miroslav Dvořák je na 35. místě s mankem 3:19, bodovaná třicítka z toho zřejmě nebude.
|
|
6,2KM
|
Miroslav Dvořák nedokáže držet krok, je na 36. místě s mankem přes tři minuty.
|
|
5,0KM
|
Dvořák klesl na 35. příčku s mankem 2:38.
|
|
3,7KM
|
Riessle se propracoval na 31. místo, Dvořák klesl na 34. pozici s mankem 2:19.
|
|
2,5KM
|
Dvořák je momentálně na 31. příčce s mankem necelých dvou minut.
|
|
START
|
Nyní odstartoval Riessle, za ním se vydává do závodu Lukáš Daněk.
|
|
START
|
Do závodu se už vydal i Čech Miroslav Dvořák!
|
|
Příliš se nedařilo českým sdruženářům, nejlepší byl Tomáš Portyk na dělené 32. pozici, Miroslav Dvořák vyjede až jako sedmatřicátý v pořadí.
|
Výsledky dnešního závodu:
1. Eric Frenzel (GER) 29:19,4
2. Johannes Rydzek (GER) +24,2
3. Magnus Hovdal Moan (NOR) +25,9
4. Espen Andersen (NOR) +26,7
5. Magnus Krog (NOR) +27,1
6. Ilkka Herola (FIN) +27,1
7. Samuel Costa (ITA) +30,3
8. Akito Watabe (JPN) +32,7
9. Jörgen Graabak (NOR) +39,9
10. Björn Kircheisen (GER) +42,3
11. Mario Seidl (AUT) +43,9
12. Tim Hug (SUI) +1:03,2
13. Mikko Kokslien (NOR) +1:19,5
14. Fabian Riessle (GER) +1:20,3
15. Philipp Orter (AUT) +1:20,5
15. Francois Braud (FRA) +1:20,5
17. Jakob Lange (GER) +1:21,2
18. Eero Hirvonen (FIN) +1:22,0
19. Leevi Mutru (FIN) +1:33,1
20. Wilhelm Denifl (AUT) +1:37,4
...
33. Miroslav Dvořák (CZE) +3:42,2
37. Lukáš Daněk (CZE) +4:55,7
40. Martin Zeman (CZE) +6:10,4
Tomáš Portyk (CZE) nenastoupil do běžecké části
Startovní listina:
1. Mario Seidl (AUT)
2. Eric Frenzel (GER) +0:26
3. Terence Weber (GER) +0:45
4. Samuel Costa (ITA) +0:46
5. Magnus Krog (NOR) +0:48
6. Akito Watabe (JPN) +0:57
7. Go Jamamoto (JPN) +1:00
8. Espen Andersen (NOR) +1:02
9. Maxime Laheurte (FRA) +1:04
10. Tim Hug (SUI) +1:05
11. Wilhelm Denifl (AUT) +1:07
12. Takehiro Watanabe (JPN) +1:08
13. Leevi Mutru (FIN) +1:17
14. Ilkka Herola (FIN) +1:18
15. Taihei Kato (JPN) +1:20
16. Florian Dagn (AUT) +1:21
17. Hideaki Nagai (JPN) +1:36
18. Björn Kircheisen (GER) +1:39
19. Aguri Šimizu (JPN) +1:39
20. Kristjan Ilves (EST) +1:40
21. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:40
22. Eero Hirvonen (FIN) +1:42
23. Magnus Hovdal Moan (NOR) +1:43
24. Jörgen Graabak (NOR) +1:43
25. Johannes Rydzek (GER) +1:45
26. Haavard Klemetsen (NOR) +1:46
27. Francois Braud (FRA) +1:47
28. Jošito Watabe (JPN) +1:47
29. Tobias Simon (GER) +2:01
30. Marjan Jelenko (SLO) +2:02
31. Philipp Orter (AUT) +2:03
32. Antoine Gerard (FRA) +2:06
33. Tomáš Portyk (CZE) +2:06
34. Jakob Lange (GER) +2:07
35. Nijaz Nabejev (RUS) +2:08
36. Timofej Borisov (RUS) +2:14
37. Miroslav Dvořák (CZE) +2:25
38. Erněst Jachin (RUS) +2:28
39. Mikko Kokslien (NOR) +2:30
40. Manuel Faisst (GER) +2:31
41. Fabian Riessle (GER) +2:36
42. Arttu Mäkiaho (FIN) +2:46
43. Viktor Pasičnik (UKR) +2:48
44. Lukáš Daněk (CZE) +2:49
45. Ben Berend (USA) +2:51
46. Taylor Fletcher (USA) +2:56
47. Raffaele Buzzi (ITA) +3:20
48. Bernhard Flaschberger (AUT) +3:30
49. Ben Loomis (USA) +3:42 (brána 3:40)
50. Martin Zeman (CZE) +4:32 (brána 3:40)
1. Eric Frenzel (GER) 29:19,4
2. Johannes Rydzek (GER) +24,2
3. Magnus Hovdal Moan (NOR) +25,9
4. Espen Andersen (NOR) +26,7
5. Magnus Krog (NOR) +27,1
6. Ilkka Herola (FIN) +27,1
7. Samuel Costa (ITA) +30,3
8. Akito Watabe (JPN) +32,7
9. Jörgen Graabak (NOR) +39,9
10. Björn Kircheisen (GER) +42,3
11. Mario Seidl (AUT) +43,9
12. Tim Hug (SUI) +1:03,2
13. Mikko Kokslien (NOR) +1:19,5
14. Fabian Riessle (GER) +1:20,3
15. Philipp Orter (AUT) +1:20,5
15. Francois Braud (FRA) +1:20,5
17. Jakob Lange (GER) +1:21,2
18. Eero Hirvonen (FIN) +1:22,0
19. Leevi Mutru (FIN) +1:33,1
20. Wilhelm Denifl (AUT) +1:37,4
...
33. Miroslav Dvořák (CZE) +3:42,2
37. Lukáš Daněk (CZE) +4:55,7
40. Martin Zeman (CZE) +6:10,4
Tomáš Portyk (CZE) nenastoupil do běžecké části
Startovní listina:
1. Mario Seidl (AUT)
2. Eric Frenzel (GER) +0:26
3. Terence Weber (GER) +0:45
4. Samuel Costa (ITA) +0:46
5. Magnus Krog (NOR) +0:48
6. Akito Watabe (JPN) +0:57
7. Go Jamamoto (JPN) +1:00
8. Espen Andersen (NOR) +1:02
9. Maxime Laheurte (FRA) +1:04
10. Tim Hug (SUI) +1:05
11. Wilhelm Denifl (AUT) +1:07
12. Takehiro Watanabe (JPN) +1:08
13. Leevi Mutru (FIN) +1:17
14. Ilkka Herola (FIN) +1:18
15. Taihei Kato (JPN) +1:20
16. Florian Dagn (AUT) +1:21
17. Hideaki Nagai (JPN) +1:36
18. Björn Kircheisen (GER) +1:39
19. Aguri Šimizu (JPN) +1:39
20. Kristjan Ilves (EST) +1:40
21. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:40
22. Eero Hirvonen (FIN) +1:42
23. Magnus Hovdal Moan (NOR) +1:43
24. Jörgen Graabak (NOR) +1:43
25. Johannes Rydzek (GER) +1:45
26. Haavard Klemetsen (NOR) +1:46
27. Francois Braud (FRA) +1:47
28. Jošito Watabe (JPN) +1:47
29. Tobias Simon (GER) +2:01
30. Marjan Jelenko (SLO) +2:02
31. Philipp Orter (AUT) +2:03
32. Antoine Gerard (FRA) +2:06
33. Tomáš Portyk (CZE) +2:06
34. Jakob Lange (GER) +2:07
35. Nijaz Nabejev (RUS) +2:08
36. Timofej Borisov (RUS) +2:14
37. Miroslav Dvořák (CZE) +2:25
38. Erněst Jachin (RUS) +2:28
39. Mikko Kokslien (NOR) +2:30
40. Manuel Faisst (GER) +2:31
41. Fabian Riessle (GER) +2:36
42. Arttu Mäkiaho (FIN) +2:46
43. Viktor Pasičnik (UKR) +2:48
44. Lukáš Daněk (CZE) +2:49
45. Ben Berend (USA) +2:51
46. Taylor Fletcher (USA) +2:56
47. Raffaele Buzzi (ITA) +3:20
48. Bernhard Flaschberger (AUT) +3:30
49. Ben Loomis (USA) +3:42 (brána 3:40)
50. Martin Zeman (CZE) +4:32 (brána 3:40)
Viktor Sandev