Sprint mužů, 10 km, Ruhpolding | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) |
Kombinace mužů, 1. kolo - SuperG, Wengen | Vítěz: J. Murisier (SUI) (kon.) | | | Kombinace mužů, 2. kolo - slalom, Wengen | Vítěz: N. Hintermann (SUI) (kon.) |
Kvalifikace HS134, Wisla | Vítěz: R. Freitag (GER) (kon.) |
Skoky HS134, Val di Fiemme | Vítěz: M. Seidl (AUT) (kon.) | | | Běh 10 km, Val di Fiemme | Vítěz: E. Frenzel (GER) (kon.) |
koniec udalosti
SP - sprint mužů, 10 km, Ruhpolding
Vítěz: M. Fourcade (FRA)
Libor Štěpán
14 000 na stadionu
Konečné pořadí v cíli:
1. Martin Fourcade (FRA) +22:34,2 (0)
2. Julian Eberhard (AUT) +18,0 (0)
3. Emil Hegle Svendsen (NOR) +39,7 (0)
4. Arnd Peiffer (GER) +51,8 (0)
5. Simon Schempp (GER) +52,8 (1)
6. Dmitrij Malyško (RUS) +56,2 (0)
7. Dmitro Pidručnij (UKR) +59,5 (0)
8. Ole Einar Bjørndalen (NOR) +1:00,4 (1)
9. Dominik Landertinger (AUT) +1:02,8 (1)
10. Lars Helge Birkeland (NOR) +1:07,7 (0)
11. Benjamin Weger (SUI) +1:10,7 (0)
12. Tim Burke (USA) +1:11,6 (1)
13. Fredrik Lindström (SWE) +1:12,6 (0)
14. Klemen Bauer (SLO) +1:17,7 (1)
15. Daniel Mesotitsch (AUT) +1:17,8 (0)
16. Matthias Bischl (GER) +1:22,0 (0)
17. Vladimir Čepelin (BLR) +1:23,2 (1)
18. Lowell Bailey (USA) +1:24,3 (1)
19. Jevgenij Garaničev (RUS) +1:25,0 (1)
20. Benedikt Doll (GER) +1:26,3 (3)
21. Erlend Bjøntegaard (NOR) +1:26,7 (1)
22. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +1:27,0 (2)
23. Anton Babikov (RUS) +1:27,6 (1)
23. Anton Šipulin (RUS) +1:27,6 (3)
25. Mario Dolder (SUI) +1:28,1 (1)
26. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:31,0 (1)
27. Erik Lesser (GER) +1:31,6 (2)
28. Vladimir Iliev (BUL) +1:32,5 (2)
29. Michal Krčmář (CZE) +1:32,8 (1)
30. Krasimir Anev (BUL) +1:34,8 (1)
31. Maxim Cvetkov (RUS) +1:38,9 (1)
32. Tomas Kaukenas (LTU) +1:41,7 (0)
33. Jean-Guillaume Beatrix (FRA) +1:42,5 (2)
34. Michael Rösch (BEL) +1:45,8 (1)
35. Artěm Prima (UKR) +1:46,3 (2)
36. Sebastian Samuelsson (SWE) +1:46,8 (2)
37. Johannes Thingnes Bø (NOR) +1:49,5 (1)
38. Michael Willeitner (GER) +1:49,6 (1)
39. Adam Václavík (CZE) +1:51,1 (2)
40. Sean Doherty (USA) +1:52,3 (1)
...
52. Ondřej Moravec (CZE) 2:12,2 (3)
65. Michal Šlesingr (CZE) +2:28,5 (4)
67. Matej Kazár (SVK) +2:29,9 (3)
70. Jaroslav Soukup (CZE) +2:40,7 (3)
85. Martin Otčenáš (SVK) +3:16,3 (4)
91. Tomáš Hasilla (SVK) +3:30,7 (4)
103. Michal Šíma (SVK) +4:17,1 (3).
Konečné pořadí po 2. střelbě:
1. Martin Fourcade (FRA) 15:43,9 (0)
1. Julian Eberhard (AUT) +13,2 (0)
2. Emil Hegle Svendsen (NOR) +25,4 (0)
4. Dmitrij Malyško (RUS) +29,2 (0)
5. Arnd Peiffer (GER) +29,4 (0)
...
28. Michal Krčmář (CZE) +1:05,8 (1)
45. Adam Václavík (CZE) +1:21,8 (2)
59. Matej Kazár (SVK) +1:50,4 (3)
62. Ondřej Moravec (CZE) +1:51,6 (3)
70. Michal Šlesingr (CZE) +1:56,2 (4)
72. Jaroslav Soukup (CZE) +2:00,3 (3)
90. Martin Otčenáš (SVK) +2:34,9 (4)
96. Tomáš Hasilla (SVK) +2:44,8 (4)
99. Michal Šíma (SVK) +2:52,2 (2).
Konečné pořadí po 1. střelbě:
1. Martin Fourcade (FRA) +7:50,3 (0)
2. Julian Eberhard (AUT) +6,3 (0)
3. Simon Schempp (GER) +6,9 (0)
4. Vladimir Čepelin (BLR) +7,4 (0)
5. Benedikt Doll (GER) +9,2 (0)
...
28. Michal Krčmář (CZE) +24,3 (0)
46. Matej Kazár (SVK) +36,6 (1)
77. Adam Václavík (CZE) +58,7 (2)
85. Michal Šíma (SVK) +1:09,3 (1)
87. Martin Otčenáš (SVK) +1:14,4 (2)
88. Ondřej Moravec (CZE) +1:14,5 (2)
90 Jaroslav Soukup (CZE) +1:18,6 (2)
94. Michal Šlesingr (CZE) +1:25,9 (3)
101. Tomáš Hasilla (SVK) +1:42,9 (3).
Startovní listina
1. Russell Currier (USA)
2. Christian Gow (CAN)
3. Tomáš Hasilla (SVK)
4. Serafin Wiestner (SUI)
5. Vladimir Semakov (UKR)
6. Felix Leitner (AUT)
7. Raman Jaljotnau (BLR)
8. Anton Sinapov (BUL)
9. Jesper Nelin (SWE)
10. Lars Helge Birkeland (NOR)
11. Sergej Semjonov (UKR)
12. Martin Otčenáš (SVK)
13. Ole Einar Bjørndalen (NOR)
14. Anton Babikov (RUS)
15. Vladimir Iliev (BUL)
16. Johannes Thingnes Bø (NOR)
17. Grzegorz Guzik (POL)
18. Jaroslav Soukup (CZE)
19. Lukas Hofer (ITA)
20. Tuomas Gronman (FIN)
21. Tim Burke (USA)
22. Benjamin Weger (SUI)
23. Dmitro Pidručnij (UKR)
24. Simon Fourcade (FRA)
25. Emil Hegle Svendsen (NOR)
26. Dominik Landertinger (AUT)
27. Julian Eberhard (AUT)
28. Michael Rösch (BEL)
29. Benedikt Doll (GER)
30. Dmitrij Malyško (RUS)
31. Erik Lesser (GER)
32. Cornel Puchianu (ROU)
33. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
34. Scott Gow (CAN)
35. Sebastian Samuelsson (SWE)
36. Sergej Bočarnikov (BLR)
37. Krešimir Crnković (CRO)
38. Klemen Bauer (SLO)
39. Mateusz Janik (POL)
40. Olli Hiidensalo (FIN)
41. Giuseppe Montello (ITA)
42. Ilmars Bricis (LAT)
43. Jakov Fak (SLO)
44. David Komatz (AUT)
45. Artěm Prima (UKR)
46. Kalev Ermits (EST)
47. Matthias Bischl (GER)
48. Vladimir Čepelin (BLR)
49. In-pok I (KOR)
50. Daniel Mesotitsch (AUT)
51. Krasimir Anev (BUL)
52. Dominik Windisch (ITA)
53. Matvej Jelisejev (RUS)
54. Edin Hodžić (SRB)
55. Vytautas Strolia (LTU)
56. Ondřej Moravec (CZE)
57. Tomas Kaukenas (LTU)
58. Jan Savickij (KAZ)
59. Matej Kazár (SVK)
60. Martin Fourcade (FRA)
61. Rene Zahkna (EST)
62. Rok Tršan (SLO)
63. Apostolos Angelis (GRE)
64. Henrik L'Abee-Lund (NOR)
65. Jean-Guillaume Beatrix (FRA)
66. Simon Schempp (GER)
67. Scott Dixon (GBR)
68. Anton Pantov (KAZ)
69. Anton Šipulin (RUS)
70. Maxim Cvetkov (RUS)
71. Michal Krčmář (CZE)
72. Fredrik Lindström (SWE)
73. Cukasa Kobonoki (JPN)
74. Remus Faur (ROU)
75. Quentin Fillon Maillet (FRA)
76. Brendan Green (CAN)
77. Michal Šlesingr (CZE)
78. Mario Dolder (SUI)
79. Sean Doherty (USA)
80. Lowell Bailey (USA)
81. Arnd Peiffer (GER)
82. Maxim Braun (KAZ)
83. Leif Nordgren (USA)
84. George Buta (ROU)
85. Dzmitryj Abašau (BLR)
86. Vasilij Podkorytov (KAZ)
87. Michal Šíma (SVK)
88. Adam Václavík (CZE)
89. Martin Remmelg (EST)
90. Jevgenij Garaničev (RUS)
91. Torstein Stenersen (SWE)
92. Vitalij Kilčickij (UKR)
93. Michael Willeitner (GER)
94. Daumants Lūsa (LAT)
95. Eligius Tambornino (SUI)
96. Sven Grossegger (AUT)
97. Mikito Tačizaki (JPN)
98. Miha Dovžan (SLO)
99. Sami Orpana (FIN)
100. Erlend Bjøntegaard (NOR)
101. Macx Davies (CAN)
102. Dimitar Gerdžikov (BUL)
103. Karol Dombrovski (LTU)
104. Čong-min Kim (KOR)
105. Fabien Claude (FRA)
106. Rafal Penar (POL)
107. Thomas Bormolini (ITA)
Průběžné pořadí Světového poháru ve sprintu
1. Martin Fourcade (FRA) 214 bodů
2. Emil Hegle Svendsen (NOR) 154 b.
3. Julian Eberhard (AUT) 132 b.
4. Anton Šipulin (RUS) 132 b.
5. Arnd Peiffer (GER) 126 b.
6. Erik Lesser (GER) 126 b.
7. Simon Schempp (GER) 120 b.
8. Maxim Cvetkov (RUS) 116 b.
9. Johannes Thingnes Bø (NOR) 108 b.
10. Dominik Windisch (ITA) 106 b.
...
11. Michal Šlesingr (CZE) 104 b.
17. Ondřej Moravec (CZE) 72 b.
20. Michal Krčmář (CZE) 68 b.
43. Adam Václavík (CZE) 24 b.
44. Jaroslav Soukup (CZE) 22 b.
62. Tomáš Hasilla (SVK) 6 b.
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Martin Fourcade (FRA) 610 bodů
2. Anton Šipulin (RUS) 379 b.
3. Simon Schempp (GER) 370 b.
4. Erik Lesser (GER) 347 b.
5. Maxim Cvetkov (RUS) 329 b.
6. Arnd Peiffer (GER) 326 b.
7. Emil Hegle Svendsen (NOR) 312 b.
8. Ole Einar Bjørndalen (NOR) 311 b.
9. Johannes Thingnes Bø (NOR) 308 b.
10. Julian Eberhard (AUT) 280 b.
...
12. Ondřej Moravec (CZE) 237 b.
14. Michal Krčmář (CZE) 233 b.
16. Michal Šlesingr (CZE) 225 b.
46. Jaroslav Soukup (CZE) 51 b.
52. Adam Václavík (CZE) 32 b.
56. Tomáš Hasilla (SVK) 24 b.
64. Martin Otčenáš (SVK) 12 b.
73. Matej Kazár (SVK) 7 b.
81. Tomáš Krupčík (CZE) 3 b.
1. Martin Fourcade (FRA) +22:34,2 (0)
2. Julian Eberhard (AUT) +18,0 (0)
3. Emil Hegle Svendsen (NOR) +39,7 (0)
4. Arnd Peiffer (GER) +51,8 (0)
5. Simon Schempp (GER) +52,8 (1)
6. Dmitrij Malyško (RUS) +56,2 (0)
7. Dmitro Pidručnij (UKR) +59,5 (0)
8. Ole Einar Bjørndalen (NOR) +1:00,4 (1)
9. Dominik Landertinger (AUT) +1:02,8 (1)
10. Lars Helge Birkeland (NOR) +1:07,7 (0)
11. Benjamin Weger (SUI) +1:10,7 (0)
12. Tim Burke (USA) +1:11,6 (1)
13. Fredrik Lindström (SWE) +1:12,6 (0)
14. Klemen Bauer (SLO) +1:17,7 (1)
15. Daniel Mesotitsch (AUT) +1:17,8 (0)
16. Matthias Bischl (GER) +1:22,0 (0)
17. Vladimir Čepelin (BLR) +1:23,2 (1)
18. Lowell Bailey (USA) +1:24,3 (1)
19. Jevgenij Garaničev (RUS) +1:25,0 (1)
20. Benedikt Doll (GER) +1:26,3 (3)
21. Erlend Bjøntegaard (NOR) +1:26,7 (1)
22. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +1:27,0 (2)
23. Anton Babikov (RUS) +1:27,6 (1)
23. Anton Šipulin (RUS) +1:27,6 (3)
25. Mario Dolder (SUI) +1:28,1 (1)
26. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:31,0 (1)
27. Erik Lesser (GER) +1:31,6 (2)
28. Vladimir Iliev (BUL) +1:32,5 (2)
29. Michal Krčmář (CZE) +1:32,8 (1)
30. Krasimir Anev (BUL) +1:34,8 (1)
31. Maxim Cvetkov (RUS) +1:38,9 (1)
32. Tomas Kaukenas (LTU) +1:41,7 (0)
33. Jean-Guillaume Beatrix (FRA) +1:42,5 (2)
34. Michael Rösch (BEL) +1:45,8 (1)
35. Artěm Prima (UKR) +1:46,3 (2)
36. Sebastian Samuelsson (SWE) +1:46,8 (2)
37. Johannes Thingnes Bø (NOR) +1:49,5 (1)
38. Michael Willeitner (GER) +1:49,6 (1)
39. Adam Václavík (CZE) +1:51,1 (2)
40. Sean Doherty (USA) +1:52,3 (1)
...
52. Ondřej Moravec (CZE) 2:12,2 (3)
65. Michal Šlesingr (CZE) +2:28,5 (4)
67. Matej Kazár (SVK) +2:29,9 (3)
70. Jaroslav Soukup (CZE) +2:40,7 (3)
85. Martin Otčenáš (SVK) +3:16,3 (4)
91. Tomáš Hasilla (SVK) +3:30,7 (4)
103. Michal Šíma (SVK) +4:17,1 (3).
Konečné pořadí po 2. střelbě:
1. Martin Fourcade (FRA) 15:43,9 (0)
1. Julian Eberhard (AUT) +13,2 (0)
2. Emil Hegle Svendsen (NOR) +25,4 (0)
4. Dmitrij Malyško (RUS) +29,2 (0)
5. Arnd Peiffer (GER) +29,4 (0)
...
28. Michal Krčmář (CZE) +1:05,8 (1)
45. Adam Václavík (CZE) +1:21,8 (2)
59. Matej Kazár (SVK) +1:50,4 (3)
62. Ondřej Moravec (CZE) +1:51,6 (3)
70. Michal Šlesingr (CZE) +1:56,2 (4)
72. Jaroslav Soukup (CZE) +2:00,3 (3)
90. Martin Otčenáš (SVK) +2:34,9 (4)
96. Tomáš Hasilla (SVK) +2:44,8 (4)
99. Michal Šíma (SVK) +2:52,2 (2).
Konečné pořadí po 1. střelbě:
1. Martin Fourcade (FRA) +7:50,3 (0)
2. Julian Eberhard (AUT) +6,3 (0)
3. Simon Schempp (GER) +6,9 (0)
4. Vladimir Čepelin (BLR) +7,4 (0)
5. Benedikt Doll (GER) +9,2 (0)
...
28. Michal Krčmář (CZE) +24,3 (0)
46. Matej Kazár (SVK) +36,6 (1)
77. Adam Václavík (CZE) +58,7 (2)
85. Michal Šíma (SVK) +1:09,3 (1)
87. Martin Otčenáš (SVK) +1:14,4 (2)
88. Ondřej Moravec (CZE) +1:14,5 (2)
90 Jaroslav Soukup (CZE) +1:18,6 (2)
94. Michal Šlesingr (CZE) +1:25,9 (3)
101. Tomáš Hasilla (SVK) +1:42,9 (3).
Startovní listina
1. Russell Currier (USA)
2. Christian Gow (CAN)
3. Tomáš Hasilla (SVK)
4. Serafin Wiestner (SUI)
5. Vladimir Semakov (UKR)
6. Felix Leitner (AUT)
7. Raman Jaljotnau (BLR)
8. Anton Sinapov (BUL)
9. Jesper Nelin (SWE)
10. Lars Helge Birkeland (NOR)
11. Sergej Semjonov (UKR)
12. Martin Otčenáš (SVK)
13. Ole Einar Bjørndalen (NOR)
14. Anton Babikov (RUS)
15. Vladimir Iliev (BUL)
16. Johannes Thingnes Bø (NOR)
17. Grzegorz Guzik (POL)
18. Jaroslav Soukup (CZE)
19. Lukas Hofer (ITA)
20. Tuomas Gronman (FIN)
21. Tim Burke (USA)
22. Benjamin Weger (SUI)
23. Dmitro Pidručnij (UKR)
24. Simon Fourcade (FRA)
25. Emil Hegle Svendsen (NOR)
26. Dominik Landertinger (AUT)
27. Julian Eberhard (AUT)
28. Michael Rösch (BEL)
29. Benedikt Doll (GER)
30. Dmitrij Malyško (RUS)
31. Erik Lesser (GER)
32. Cornel Puchianu (ROU)
33. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
34. Scott Gow (CAN)
35. Sebastian Samuelsson (SWE)
36. Sergej Bočarnikov (BLR)
37. Krešimir Crnković (CRO)
38. Klemen Bauer (SLO)
39. Mateusz Janik (POL)
40. Olli Hiidensalo (FIN)
41. Giuseppe Montello (ITA)
42. Ilmars Bricis (LAT)
43. Jakov Fak (SLO)
44. David Komatz (AUT)
45. Artěm Prima (UKR)
46. Kalev Ermits (EST)
47. Matthias Bischl (GER)
48. Vladimir Čepelin (BLR)
49. In-pok I (KOR)
50. Daniel Mesotitsch (AUT)
51. Krasimir Anev (BUL)
52. Dominik Windisch (ITA)
53. Matvej Jelisejev (RUS)
54. Edin Hodžić (SRB)
55. Vytautas Strolia (LTU)
56. Ondřej Moravec (CZE)
57. Tomas Kaukenas (LTU)
58. Jan Savickij (KAZ)
59. Matej Kazár (SVK)
60. Martin Fourcade (FRA)
61. Rene Zahkna (EST)
62. Rok Tršan (SLO)
63. Apostolos Angelis (GRE)
64. Henrik L'Abee-Lund (NOR)
65. Jean-Guillaume Beatrix (FRA)
66. Simon Schempp (GER)
67. Scott Dixon (GBR)
68. Anton Pantov (KAZ)
69. Anton Šipulin (RUS)
70. Maxim Cvetkov (RUS)
71. Michal Krčmář (CZE)
72. Fredrik Lindström (SWE)
73. Cukasa Kobonoki (JPN)
74. Remus Faur (ROU)
75. Quentin Fillon Maillet (FRA)
76. Brendan Green (CAN)
77. Michal Šlesingr (CZE)
78. Mario Dolder (SUI)
79. Sean Doherty (USA)
80. Lowell Bailey (USA)
81. Arnd Peiffer (GER)
82. Maxim Braun (KAZ)
83. Leif Nordgren (USA)
84. George Buta (ROU)
85. Dzmitryj Abašau (BLR)
86. Vasilij Podkorytov (KAZ)
87. Michal Šíma (SVK)
88. Adam Václavík (CZE)
89. Martin Remmelg (EST)
90. Jevgenij Garaničev (RUS)
91. Torstein Stenersen (SWE)
92. Vitalij Kilčickij (UKR)
93. Michael Willeitner (GER)
94. Daumants Lūsa (LAT)
95. Eligius Tambornino (SUI)
96. Sven Grossegger (AUT)
97. Mikito Tačizaki (JPN)
98. Miha Dovžan (SLO)
99. Sami Orpana (FIN)
100. Erlend Bjøntegaard (NOR)
101. Macx Davies (CAN)
102. Dimitar Gerdžikov (BUL)
103. Karol Dombrovski (LTU)
104. Čong-min Kim (KOR)
105. Fabien Claude (FRA)
106. Rafal Penar (POL)
107. Thomas Bormolini (ITA)
Průběžné pořadí Světového poháru ve sprintu
1. Martin Fourcade (FRA) 214 bodů
2. Emil Hegle Svendsen (NOR) 154 b.
3. Julian Eberhard (AUT) 132 b.
4. Anton Šipulin (RUS) 132 b.
5. Arnd Peiffer (GER) 126 b.
6. Erik Lesser (GER) 126 b.
7. Simon Schempp (GER) 120 b.
8. Maxim Cvetkov (RUS) 116 b.
9. Johannes Thingnes Bø (NOR) 108 b.
10. Dominik Windisch (ITA) 106 b.
...
11. Michal Šlesingr (CZE) 104 b.
17. Ondřej Moravec (CZE) 72 b.
20. Michal Krčmář (CZE) 68 b.
43. Adam Václavík (CZE) 24 b.
44. Jaroslav Soukup (CZE) 22 b.
62. Tomáš Hasilla (SVK) 6 b.
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Martin Fourcade (FRA) 610 bodů
2. Anton Šipulin (RUS) 379 b.
3. Simon Schempp (GER) 370 b.
4. Erik Lesser (GER) 347 b.
5. Maxim Cvetkov (RUS) 329 b.
6. Arnd Peiffer (GER) 326 b.
7. Emil Hegle Svendsen (NOR) 312 b.
8. Ole Einar Bjørndalen (NOR) 311 b.
9. Johannes Thingnes Bø (NOR) 308 b.
10. Julian Eberhard (AUT) 280 b.
...
12. Ondřej Moravec (CZE) 237 b.
14. Michal Krčmář (CZE) 233 b.
16. Michal Šlesingr (CZE) 225 b.
46. Jaroslav Soukup (CZE) 51 b.
52. Adam Václavík (CZE) 32 b.
56. Tomáš Hasilla (SVK) 24 b.
64. Martin Otčenáš (SVK) 12 b.
73. Matej Kazár (SVK) 7 b.
81. Tomáš Krupčík (CZE) 3 b.
1. Martin Fourcade (FRA) 274 bodů
2. Emil Hegle Svendsen (NOR) 202 b.
3. Julian Eberhard (AUT) 186 b.
4. Arnd Peiffer (GER) 169 b.
5. Simon Schempp (GER) 160 b.
6. Anton Šipulin (RUS) 150 b.
7. Erik Lesser (GER) 140 b.
8. Ole Einar Bjørndalen (NOR) 135 b.
9. Maxim Cvetkov (RUS) 126 b.
10. Johannes Thingnes Bø (NOR) 112 b.
...
12. Michal Šlesingr (CZE) 104 b.
25. Michal Krčmář (CZE) 80 b.
28. Ondřej Moravec (CZE) 72 b.
49. Adam Václavík (CZE) 26 b.
50. Jaroslav Soukup (CZE) 22 b.
63. Tomáš Hasilla (SVK) 6 b.
1. Martin Fourcade (FRA) 670 bodů
2. Simon Schempp (GER) 410 b.
3. Anton Šipulin (RUS) 397 b.
4. Arnd Peiffer (GER) 369 b.
5. Erik Lesser (GER) 361 b.
6. Emil Hegle Svendsen (NOR) 360 b.
7. Ole Einar Bjørndalen (NOR) 345 b.
8. Maxim Cvetkov (RUS) 339 b.
9. Julian Eberhard (AUT) 334 b.
10. Johannes Thingnes Bø (NOR) 312 b.
...
12. Michal Krčmář (CZE) 245 b.
14. Ondřej Moravec (CZE) 237 b.
18. Michal Šlesingr (CZE) 225 b.
48. Jaroslav Soukup (CZE) 51 b.
54. Adam Václavík (CZE) 34 b.
57. Tomáš Hasilla (SVK) 24 b.
64. Martin Otčenáš (SVK) 12 b.
74. Matej Kazár (SVK) 7 b.
82. Tomáš Krupčík (CZE) 3 b.
1. Martin Fourcade (FRA) +22:34,2 (0)
2. Julian Eberhard (AUT) +18,0 (0)
3. Emil Hegle Svendsen (NOR) +39,7 (0)
4. Arnd Peiffer (GER) +51,8 (0)
5. Simon Schempp (GER) +52,8 (1)
6. Dmitrij Malyško (RUS) +56,2 (0)
7. Dmitro Pidručnij (UKR) +59,5 (0)
8. Ole Einar Bjørndalen (NOR) +1:00,4 (1)
9. Dominik Landertinger (AUT) +1:02,8 (1)
10. Lars Helge Birkeland (NOR) +1:07,7 (0)
11. Benjamin Weger (SUI) +1:10,7 (0)
12. Tim Burke (USA) +1:11,6 (1)
13. Fredrik Lindström (SWE) +1:12,6 (0)
14. Klemen Bauer (SLO) +1:17,7 (1)
15. Daniel Mesotitsch (AUT) +1:17,8 (0)
16. Matthias Bischl (GER) +1:22,0 (0)
17. Vladimir Čepelin (BLR) +1:23,2 (1)
18. Lowell Bailey (USA) +1:24,3 (1)
19. Jevgenij Garaničev (RUS) +1:25,0 (1)
20. Benedikt Doll (GER) +1:26,3 (3)
21. Erlend Bjøntegaard (NOR) +1:26,7 (1)
22. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +1:27,0 (2)
23. Anton Babikov (RUS) +1:27,6 (1)
23. Anton Šipulin (RUS) +1:27,6 (3)
25. Mario Dolder (SUI) +1:28,1 (1)
26. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:31,0 (1)
27. Erik Lesser (GER) +1:31,6 (2)
28. Vladimir Iliev (BUL) +1:32,5 (2)
29. Michal Krčmář (CZE) +1:32,8 (1)
30. Krasimir Anev (BUL) +1:34,8 (1)
31. Maxim Cvetkov (RUS) +1:38,9 (1)
32. Tomas Kaukenas (LTU) +1:41,7 (0)
33. Jean-Guillaume Beatrix (FRA) +1:42,5 (2)
34. Michael Rösch (BEL) +1:45,8 (1)
35. Artěm Prima (UKR) +1:46,3 (2)
36. Sebastian Samuelsson (SWE) +1:46,8 (2)
37. Johannes Thingnes Bø (NOR) +1:49,5 (1)
38. Michael Willeitner (GER) +1:49,6 (1)
39. Adam Václavík (CZE) +1:51,1 (2)
40. Sean Doherty (USA) +1:52,3 (1)
...
52. Ondřej Moravec (CZE) 2:12,2 (3)
65. Michal Šlesingr (CZE) +2:28,5 (4)
67. Matej Kazár (SVK) +2:29,9 (3)
70. Jaroslav Soukup (CZE) +2:40,7 (3)
85. Martin Otčenáš (SVK) +3:16,3 (4)
91. Tomáš Hasilla (SVK) +3:30,7 (4)
103. Michal Šíma (SVK) +4:17,1 (3).