Kadaň – Třebíč 1:2 (kon.) | Ústí n/L – Slavia 3:1 (kon.) | Most – Litoměřice 1:2 (kon.)
Motor ČB – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Přerov – Kladno 1:3 (kon.) | Prostějov – Havířov 1:3 (kon.)

Kladno právě vstřelilo branku!
    Kladno asi rozhoduje o svém vítězství. Po závaru před Cikánkem se puku zmocnil JIŘÍ BURGER a střelou z hloubi svého obranného pásma trefuje prázdnou klec Přerova. Bez asistence
    48:08 Petr TENKRÁT - 1:2

48:08
    Tak to je studená sprcha pro domácí hokejisty, kteří byli v posledních minutách aktivnějším týmem. PETR TENKRÁT napřáhl od modré čáry a puk se zastavil až v přerovské brance. Horčička po této brance asi nemá příliš čisté svědomí. Asistence: Jakub Strnad
    19:13 Petr TENKRÁT - 1:1

19:13
    Hosté v závěru třetiny vyrovnávají. Po nepřesné rozehrávce domácích se k puku dostal Kubík, který jej posunul do strany na volného PETRA TENKRÁTA. Kladenský zamířil a trefil se přesně nad lapačku Horčičky. Asistence: Adam Kubík a Patrik Machač
    03:04 Petr KRATOCHVÍL - 1:0

03:04
    Přerov právě vstřelil branku!
    To je skvělý úvod pro domácí hráče. Čtvrtá pětka Zubrů předvedla rychlou kombinaci, na jejímž konci zakončoval osamocený PETR KRATOCHVÍL. Mladík zapůjčený z Komety Brno střelou zápěstím nedal Cikánkovi šanci. Asistence: Šimon Kratochvíl

Vojtěch Sklenář

Góly a asistencie: 4. Kratochvíl (Š. Kratochvíl) – 20. Tenkrát (Kubík, Machač), 49. Tenkrát (Strnad), 60. Burger

HC Zubr Přerov: Horčička (Slovák) – Chmelíř, Pala, Ferenc (A), M. Novotný, Malina, Zbořil, Šnajnar, Grof – T. Sýkora (C), Plášek, Milan Procházka (A) – Goiš, Sikora, Kovařík – Ižacký, M. Kratochvíl, Berger – Š. Kratochvíl, Tadeáš Král, Kratochvíl.
    Rytíři Kladno: Cikánek (Hanuljak) – J. Drtina (A), P. Hořava (A), Zelingr, D. Růžička, Kehar, Repe, F. Matula – J. Kloz (C), Burger, Tůma – Strnad, R. Přikryl, Jánský – Kubík, Machač, Tenkrát – Zikmund, Havlůj.

Rozhodca: Trombík, Koziol – Barteček, Ganger