Buffalo – Boston 2:4 (kon.) | Washington – NJ Devils 1:2 (0:2 po s.n.) | Tampa Bay – Toronto 2:3 (po pr.)
Florida – Montreal 2:3 (po pr.) | Ottawa – Detroit 2:3 (po pr.) | Nashville – Chicago 2:3 (kon.)
Minnesota – NY Islanders 6:4 (kon.) | Winnipeg – Columbus 3:5 (kon.) | Dallas – Colorado 4:2 (kon.)
Calgary – Anaheim 1:3 (kon.) | Edmonton – LA Kings 3:1 (kon.) | Arizona – NY Rangers 3:6 (kon.)
Ottawa Senators
2:3 (1:1, 1:1, 0:0 - 0:1)
Detroit Red Wings
cz Piatok 30.12.2016, 02:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

46:41
    Dvě minuty za sekání dostává obránce Wideman, hosté budou mít další přesilovou hru.

44:09
    Přesilová hra Red Wings končí, Tatar zasáhl Methota vysokou holí do obličeje a je vyloučen.

42:57
    Phaneuf nedovoleně atakoval Tatara, za což dostává dvě minuty. Hosté mají přesilovou hru.

38:53
    Mantha ujížděl sám na Condona, zezadu jej atakoval nedovoleně Methot, což rozhodčí posoudili dvou minutovým trestem pro obránce Senators.

36:31
    Dvě minuty si odsedí také Ott, domácí mají rázem přesilovou hru pět na tři!

35:47
    První přesilová hra pro domácí. Stone byl nedovoleně atakován Jensenem, který za to dostává dvě minuty.

32:47
    Dvě minuty za hákování si půjde odsedět Neil, hosté si zahrají druhou přesilovou hru v utkání.

08:36
    Další zákrok domácího obránce je trestná. Dvě minuty za nedovolené bránění si půjde Borowiecki odsedět po zákroku na Larkina.

Milan Šplíchal

Góly a asistencie: 20. Brassard (Hoffman), 26. Mark Stone (Brassard) – 5. Vanek (Br. Smith, Nielsen), 30. Tatar (Zetterberg, Jensen), 62. Mantha (Kronwall)

Ottawa Senators: Condon (O'Connor) – E. Karlsson (C), Methot, Ceci, Phaneuf (A), Ch. Wideman, Borowiecki – B. Ryan, Turris (A), Dzingel – Lazar, Pageau, Hoffman – Mark Stone, Brassard, Pyatt – Neil, Kelly, C. Bailey.
    Detroit Red Wings: Coreau (Mrázek) – Ouellet, DeKeyser, Br. Smith, Kronwall (A), Jensen, Ericsson – Mantha, Zetterberg (C), Tatar – Vanek, Nielsen, Nyquist – Glendening, D. Larkin, Jurčo – Ott, Athanasiou, D. Miller.