DHC Sokol Poruba
32:27 (12:15)
DHK Baník Most
cz Streda 28.12.2016, 15:05 • Jindřichův Hradec • Český pohár žen • Finále

Most tedy domácí pohár tentokrát neobhájí, musel se sklonit před soupeřem, který byl ve druhé části zápasu v útoku vynikající. Poruba po vítězství v nejvyšší soutěži zpřed několika let pak připisuje další velký triumf do své klubové historie. Michaela Konečná byla vyhlášena nejlepší hráčkou zápasu. (16:35:13)

Poruba se raduje z překvapivého triumfu, po výborně sehraném druhém poločasu vítězí zaslouženě o pět branek.

Konec zápasu. (32:27)

60
    Ještě jedna střela zapadla za záda Mülnerové. (32:27)

60
    Úspěšný zákrok Dolákové a Poruba se raduje z vítězství v domácím poháru. (31:27)

60
    Porubským hráčkám odpískány kroky, provinila se Mýlková. (31:27)

60
    Zachová ještě kosmeticky upravuje skóre v poslední minutě. (31:27)

59
    Mostečanky hrají osobní obranu, ale Revajová na ni přesto vyzrála a zvyšuje náskok Poruby. (31:26)

59
    Sražená střela Jeřábkové skončila u Dolákové, Poruba může slavit. (30:26)

58
    Je hotovo. Konečná byla volná na brankovišti a trefila se. Dvě minuty před koncem vede Poruba o čtyři branky. (30:26)

58
    Další devítka pro Porubu. (29:26)

58
    Signalizovaná pasivita, Porubě se nechce do zakončení. (29:26)

57
    Kovářová dává gól naděje. Most opět prohrává jen o tři góly. (29:26)

57
    Poruba je kompletní. (29:25)

57
    Konečná se dostala k dorážce na brankovišti a ta prostřelila Müllnerovou. (29:25)

56
    Do konce čtyři minuty a Poruba má míč. (28:25)

56
    Zápas se dramatizuje, Peter Olšavský si musel vzít oddechový čas. (28:25)

56
    Bude to ještě drama. Jeřábková prošla porubskou obranou velmi jednoduše. (28:25)

Radek Barkman

DHC Sokol Poruba: Doláková, Roháčková – Varmužová, Mýlková, Konečná, Tomašechová, Maiwaelderová, Sekulová, Šviráková, Polášková, Rechtorisová, Mučková, Minarčíková, Marčíková, Revajová, Kostelná.
    DHK Baník Most: Bezpalcová, Müllnerová, Matoušková, Dvořáková, Borovská, Stříšková, Jeřábková, Chmelařová, Kovářová, Szarková, Růčková, Mikulčík, Zachová, Míšová.

Rozhodca: Horáček, Novotný