Novgorod – Jaroslavľ 1:3 (kon.) | Soči – D. Moskva 5:3 (kon.) | S.Moskva – Viťaz 2:5 (kon.)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
1:3 (1:1, 0:2, 0:0)
Lokomotiv Jaroslavľ
cz Sobota 24.12.2016, 15:00 • Nagorny Arena • KHL

59:29
    V závěru zápasu se přeci jenom ještě jednou vylučuje. Za podražení je potrestán Staffan Kronwall (JAR).

58:18
    Jenže tohle se nepovedlo. Dmitrij Sjomin (NNO) posunul upuštěnou hokejku ke spoluhráči a dostává dvouminutový trest.

43:07
    Nyní ale domácí dostanou šanci. Brandon Kozun (JAR) hasil rodící se přečíslení a je tady přesilová hra pro Torpedo. Ke dvěma trestným minutám za hákování navíc inkasoval osobní trest na 10 minut.

39:15
    I v poslední minutě druhé třetiny se bude vylučovat. Sekáním se totiž v rohu kluziště provinil Jevgenij Gračjov (NNO).

35:52
    Znovu se bude vylučovat. Denis Barancev (NNO) šel důrazně do brankoviště a to si nenechal líbit Ilja Ljubuškin (JAR), který chtěl soupeři ručně vysvětlit, že u Sudnicina pro něj není místo. Oba kohouti si odsedí dvě trestné minuty.

35:37
    Při snaze o dorážku teď Emil Galimov (JAR) sekl Birjukova a dostává dvě trestné minuty.

33:05
    Domácímu trenérovi se to sice příliš nelíbí, ale Carter Ashton (NNO) je vyloučen za napadení.

29:15
    Petri Kontiola (JAR) byl příliš důrazný za vlastní bránou. Krosčekem poslal na led jednoho z hostů a následuje tak přesilová hra Nižného Novgorodu.

24:31
    Navíc se bude vylučovat. Za držení protihráče je potrestán Kirill Vorobjov (NNO).

17:09
    Emil Galimov (JAR) se poblíž Sudnicinovy brány dopustil sekání. Je tady přesilová hra ve prospěch Nižného Novgorodu.

06:05
    Je tady další vyloučení, ale poprvé v zápase jde na trestnou lavici hostující hráč. Jegor Averin (JAR) si odsedí dvouminutovou penalizaci za podražení.

04:22
    Jenže Vjačeslav Kuľomin (NNO) u mantinelu podrazil Kontiolu a Jaroslavl bude hrát poměrně dlouhou přesilovou hru pět na tři.

03:53
    Teď se ale bude vylučovat. Na trestnou lavici odjíždí Brandon McMillan (NNO), který se za Sudnicinovou bránou provinil držením protihráče.

Lukáš Podleśny

Góly a asistencie: 1. Ashton (Gračov) – 5. Kronwall (Loktionov, Nakládal), 22. Kartajev, 40. Talbot (Kronwall)

HC Torpedo Nižnij Novgorod: Proskuriakov (22. Biriukov) – Želdakov, Jegoršev, Vorobiov, M. Osipov, Barancev, Lofquist, Aliajev, Radionyčev – A. Potapov, Galuzin, V. Kuľomin – Frolov, McMillan, Siomin – Norman, Ashton, Gračov – D. Žarkov, Rasskazov, Žerdev.
    Lokomotiv Jaroslavľ: Sudnicin (Murygin) – Kronwall, Nakládal, Ljubuškin, Gavrikov, Rafikov, Pašnin, Čerepanov – Talbot, Kozun, Kontiola – Mosaljov, Apalkov, Kraskovskij – E. Galimov, Averin, Kartajev – Iljenko, Kajumov, Kadejkin – Loktionov.

Rozhodca: Vladimír Baluška, Alexej Ravodin – Jevgenij Strelcov, Ivan Sazonov