Togliatti – CSKA Moskva 4:5 (kon.) | Čerepovec – Viťaz 4:2 (kon.) | Jaroslavľ – Soči 3:1 (kon.)
D. Moskva – S.Moskva 3:0 (kon.) | HC Slovan – Ufa sk 4:1 (kon.)
Lada Togliatti
4:5 (2:1, 0:1, 2:3)
CSKA Moskva
cz Utorok 20.12.2016, 16:00 • Lada Arena • KHL

58:57
    A další zbytečný zákrok! Dmitrij Kostromitin odchází na dvě minuty za krosček! O vítězi je podle všeho rozhodnuto!

58:11
    Tak tohle je problém pro domácí celek! Vasilij Strelcov totiž vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění!

48:20
    A pozor! Hosté půjdou do třech! Arťom Vorošilo si totiž odpyká dvě minuty za vražení na hrazení.

48:11
    Bude se vylučovat! Lada si zahraje přesilovou hru! Igor Mjasiščev si odsedí dvě minuty za sevření puku rukou.

33:47
    Bude se vylučovat! Přesilovou hru si zahraje hostující celek! Sergej Děmagin vyfasoval dvě minuty za sekání!

27:41
    Další vyloučení! Síly na ledě se vyrovnají! Dvě minuty za podražení dostává Alexandr Kutuzov.

26:43
    Vyloučení v týmu Lada Togliatti (Alexej Volgin – 2 min. + 2 min., vysoká hůl).

04:52
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Geoff Platt – 2 min., hození hole nebo předmětu).
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Alexandr Kutuzov – 2 min., podražení).

01:07
    Bude se vylučovat! První přesilovou hru si zahraje domácí celek. Dvě minuty za držení dostává Vjačeslav Osnovin.

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 3. V. Komarov, 6. Sotnieks (Šenfeld, Filatov), 49. A. Ivanov (Filatov, Šenfeld), 51. Sotnieks (Filatov) – 3. Scott (Ničuškin), 29. Mamin (Košelev), 43. K. Petrov (Popov), 44. Platt (Scott), 55. Denisov (Kugryšev)

Lada Togliatti: Masalskis (I. Ježov) – Sotnieks (A), Aronson, Gurkin, Volgin, Malenkich, Sinicyn, Kostromitin (C) – Rybin, Děmagin, Achmetov – Šenfeld, Zernov (C), Belousov – Filatov, V. Komarov, A. Ivanov – Strelcov, V. Strelcov, Bočarov.
    CSKA Moskva: Sorokin (Fasth) – Denisov, Ar. Sergejev, Panin (A), Jermakov, Naumenkov, Kutuzov, Mjasiščev – K. Petrov, Popov, Platt – Kugryšev, Scott, Ničuškin – Mamin, Osnovin, Košelev – , Andronov (A), Vorošilo.

Rozhodca: Buturlin, Sojin – Maitak, Pronškič