Waregem – Sint-Truiden 2:0 (kon.) | Charleroi – Genk 1:3 (po pr.) | Oostende – Gent 1:0 (kon.)
SV Zulte Waregem
2:0 (1:0)
Sint-Truiden VV
cz Streda 14.12.2016, 20:00 • Regenboogstadion, Waregem • Belgický pohár • Štvrťfinále

To je ode mě pro dnešek vše, na shledanou u nějakého dalšího online přenosu! (21:53:17)

Waregem nakonec poráží St. Truiden 2:0, díky čemuž postupuje do semifinále belgického poháru! Lídrovi belgické ligy se tak daří i v pohárové soutěži a potvrzuje svou letošní skvělou výkonnost. Hosté byli pár minut před koncem blízko vyrovnání, ale Proschwitzova střela skončila na tyči a vítězství domácích následně stvrdil gólem v 90. minutě Kingsley Madu.

90+2

90
    Waregem právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Domácí KINGSLEY MADU se zbavil bránícího hráče, rázem unikal sám na bránu a střelou pod padajícím brankářem pojistil Waregemu vítězství.

90
    Jenže nyní už jsou v útoku opět domácí.

89
    Hosté drží míč na útočné polovině a snaží se o závěrečný tlak.

88
    Obrovská příležitost St. Truidenu! Proschwitz se prezentoval hodně povedenou přízemní střelou, kterou zastavuje tyč Bossutovy brány!

86
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Valdivia, přichází Bezus.

86
    Střela ovšem míří mimo bránu, takže Bossut může v klidu rozehrávat. Předtím ještě proběhne poslední střídání dnešního zápasu.

86
    Hosté mají k dispozici přímý kop z nebezpečné pozice. Tohle může být jedna z posledních šancí na vyrovnání!

83
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Hamalainen, přichází Madu.

81
    Začíná poslední desetiminutovka. Hosté potřebují alespoň vyrovnat, aby si vynutili prodloužení a zůstali ve hře o postup do semifinále.

79
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Boli, přichází Bamba.

76
    Přetažený centr byl snadnou kořistí pro hostujícího gólmana, který si došel pro míč.

74
    Hosté chybovali při rozehrávce, čehož využil Lepoint, který měl před sebou pouze brankáře Pirarda, jehož dokázal přelobovat, jenže míč přeletěl i bránu!

71
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Coopman, přichází Naessens.
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Cordado, přichází Vetokele.

69
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Dussaut, přichází Swers.

68
    Roh rozehrál Hamalainen, který poslal do vápna hodně pěkný centr, ale nikdo z domácích se nakonec k hlavičce nedostal.