Volendam – VVSB 4:1 (kon.) | IJsselmeervogels – Heerenveen 0:1 (kon.)
FC Volendam
4:1 (3:1)
VVSB
cz Utorok 13.12.2016, 18:30 • Kras Stadion, Volendam • Holandský pohár • Osemfinále

88
    Střídání v týmu FC Volendam: ze hřiště odchází van Kippersluis, přichází Steltenpool.

80
    Střídání v týmu FC Volendam: ze hřiště odchází Visser, přichází Meulens.

79
    Střídání v týmu VVSB: ze hřiště odchází Bekooij, přichází Pauw.

72
    Prvním potrestaným v zápase je domácí Schouten, který zastavil rychlý protiútok soupeře na polovině trávníku.

68
    Střídání v týmu VVSB: ze hřiště odchází van Niel, přichází Ruigrok.
    Střídání v týmu VVSB: ze hřiště odchází Jozic, přichází Schell.
    62. van KIPPERSLUIS - 4:1

62
    Volendam právě vstřelil branku!
    Domácí přidávají čtvrtou branku. Po lajně se uvolnil van Velzen. Našel před brankou zcela volného KEVINA VAN KIPPERSLUISE, který už měl sám proti brankáři jednoduchou úlohu.
    31. van VELZEN - 3:1

31
    A už je to o dvě branky. Po půlhodině hry se trefuje z velké dálky GYLIANO VAN VELZEN. Brankář byl na střelu k tyči krátký.
    15. KWAKMAN - 2:1

15
    To je nadílka. Domácí už znovu vedou. Po nekoncentrovanosti hostující obrany se prosazuje domácí kapitán KEES KWAKMAN. Brankář neudržel centr a domácí hráč poslal domácí opět do vedení.
    11. SERBONY - 1:1

11
    Tým VVSB právě vstřelil branku! Hosté vyrovnávají. Vedení domácího celku netrvalo ani deset minut. GIOVIALLI SERBONY vystihl rozehrávku soupeře a dokázal v samostatném uniku všechny předběhnout a poté ještě zakončit na vzdálenější tyč.
    5. SCHOUTEN - 1:0

5
    Domácí jsou již v páté minutě do vedení. Po rohovém kopu se prosadil hráč se čtyřkou na zádech a to stoper ERIK SCHOUTEN. Hostující brankář byl proti hlavičce z velké blízkosti bez šance.

Vít Schück

Góly: 5. Schouten, 15. Kwakman, 31. van Velzen, 62. van Kippersluis – 11. Serbony

Karty:   72. Schouten (VLM)

FC Volendam: Verhulst – Betti, Schilder, Schouten, Evers – Visser (80. Meulens), Veerman, Kwakman (C) – van Kippersluis (88. Steltenpool), Tuijp, van Velzen
    Náhradníci: Kok, Essaboom, Viak, van Son, van Stappershoeg, Meulens, Soitenpool

VVSB: Valk – Facunda, Zwart, van der Slot, Vijlbrief – van Niel (68. Ruigrok), Jozic (C) (68. Schell), de Rijk – Parami, Serbony, Bekooij (79. Pauw)
    Náhradníci: van der Moar, Kraaijvanger, Ruigrok, Hogenboom, Schell, Broekhutzen, Pauw