Arouca – Rio Ave 0:2 (kon.)
FC Arouca
0:2 (0:0)
Rio Ave FC
cz Pondelok 12.12.2016, 21:00 • Estádio Municipal de Arouca, Arouca (kapacita: 7.000 diváků) • Primeira Liga • 13. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.

Dovolte mi, abych popřál všem fanynkám a fanouškům fotbalu co nejlepší sportovní zážitek. V tomto zápase proti sobě nastoupí Arouca a Rio Ave.

Rio Ave FC z posledních pěti zápasů vyhrálo tři. Poradilo si s Chavesem 2:1, Setubalem 1:0 a Tondelou 3:1. Nestačilo na Gumaraes 0:3 a na Boavistu 1:2.

FC Arouca z posledních pěti zápasů vyhrála tři. Poradila si s Maritimoem 1:0, Ferreirou 1.0 a Feirensem 2:0. Nestačila na Sporting 0:3 a 0:1.

Domácí jsou v tabulce dvanáctí a hosté sedmí.

Zápas za malý moment začne.

1

2
    Domácí fotbalisté se dopustili faulu, následovat bude volný kop, který bude rozehrávat hostující Tarantini.

4
    Aktivnější hostující celek má k dispozici rohový kop. Míč od praporku uvede do hry zkušený Rubén Ribeiro.

7
    Volný kop rozehrávali hosté, Filipe Augusto vystřelil z dobré pozice a trefil jen ve zdi stojícího Adilsona Goianoa.

8
    Úvod zápasu patří hostujícímu celku, který je aktivnější. Naopak domácí mají velké problémy se založením útočné akce.

10
    Hostující fotbalisté dál pokračují v aktivní hře, Arouca se musí nyní bránit. Hráči ve žlutých dresech zvládají defenzivní činnost na výbornou.

12
    A máme tu první střelu zápasu. Jejím autorem je hostující Heldon. Jeho rána nebyla myšlená špatně, ale míč končí mimo branku.

14
    Domácí mají k dispozici první rohový kop. Míč do hry uvede Artur. Anderson Luiz to zkoušel z první ale jeho pokus zablokoval hostující Roderick.

15
    Rio Ave je aktivnějším týmem, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře, zatím ale marně.

16
    Rio Ave pokračuje v aktivní hře, do zakončení se dostal Gil Dias, jeho střelu zastavil André Santos.

18
    Rohový kop domácích rozehrával Artur, obrana si s centrem před branku dokázala poradit.

20
    Hostující tým hraje aktivněji, snaží se probojovat do střelecké pozice, ale zatím se nemůže prosadit.

21
    Po rychlé akci se do zakončení dostal Anderson Luiz, s jehož střelou si brankář Cássio poradil. Byla to střela z velké dálky, brankář neměl problémy.

22
    Volný kop pro hosty přichází po faulu domácího hráče ve středu hrací plochy. Míč do hry uvede Roderick.

24
    Domácí fanoušci se zlobí, jeden z hráčů byl nešetrně poslán k zemi. Tento moment nechali rozhodčí bez povšimnutí.

25
    Další rohový kop pro domácí, rozehrává ho Artur.

26
    Následně se do zakončení dostal domácí Nelsiňo, který nezakončil přesně.

28
    Sledujeme velmi bojovný fotbal, oba týmy hrají hodně takticky a čekají na chybu soupeře. Ta zatím nepřichází.

29
    Artur rozehrával další roh domácích, následné zakončení zblokoval Roderick.

30
    Půlhodina hry je pryč, na první branku i výraznější šanci stále čekáme.

33
    Zajímavých šancí je k vidění velmi málo. Diváci mnoho důvodů k radosti a fandění nyní nemají.

37
    Po dlouhé době jsme viděli zajímavou šanci, do zakončení se dostal Jorge Intima, s jehož pokusem si tak tak dokázal poradit brankář Cássio. Hosté budou mít k dispozici rohový kop.

38
    První rohový kop obrana hostů odvrátila pouze za cenu dalšího. S centrem si následně poradil hostující tým, směr hry se otáčí.

40
    V poklidném tempu se dohrává první poločas, ani jeden celek se nikam nežene.

44
    Mateus je ošetřován za postranní čarou, uvidíme, zda se do zápasu vrátí a nebo bude střídat.

45
    Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, zda sudí nastaví.

45+1
    Dvě minuty se budou nastavovat.

45+2
    Domácí měli k dispozici rohový kop, ale centr před branku byl velmi nepřesný.

45+2

46

47
    Sledujeme rychlý fotbal, který, podobně jako v prvním poločase, nenabízí nenabízí mnoho šancí.

50
    Prvních pět minut hry ze druhého poločasu je pryč. Aktivnější jsou domácí fotbalisté, kteří se ovšem nemohou probojovat do zakončení.

52
    Nyní mají domácí k dispozici rohový kop, který podle očekávání rozehraje Artur. Na centr před branku nikdo z jeho spoluhráčů nedosáhl. Směr hry se tak přesouvá.

55
    Sledujeme zápas, který nenabízí přehlídku útočných akcí. Diváci mnoho krásných momentů nevidí. Na trávníku zuří taktická bitva.

55
    Hostující celek se probojoval do střelecké pozice, jmenovitě se k ráně dostal Tarantini. Jeho pokus zablokoval domácí Nuno Coelho.

59
    Rio Ave bude rozehrávat rohový kop, míč do hry uvede zkušený Rubén Ribeiro.

59
    Po rychlé protiakci se probojoval do zakončení na druhé straně Adilson Goiano, jehož rána končí mimo branku.

62
    Do několikáté šance se v tomto zápase propracoval hostující Heldon, ale tentokrát nedokázal přesněji zamířit. Jeho rána končí mimo branku.

64
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Heldon, přichází Krovinović.

65
    Do zajímavé střelecké pozice se dostal Artur, ale jeho rána končí mimo braku. Míč mu na poslední chvíli odskočil od nohy.

67
    Sledujeme klidný fotbal, domácí ani hosté se nikam neženou. Šancí je velmi málo.

68
    Rohový kop rozehrával Rubén Ribeiro, na jeho centr nejlépe vyskočil Marcelo, ale hlavička končí mimo branku.

70
    Další rohový kop pro Rio Ave. Filipe Augusto centroval před branku, ale obrana si s tímto míčem dokázala poradit.

71
    Dvacet minut zbývá do konce druhého poločasu, fanoušci na Estádio Municipal de Arouca stále čekají na vstřelení první branky zápasu.

72
    Nuno Coelho se po centru od spoluhráče probojoval do výborné pozice, míč trefil jen o malý kousek mimo branku. Nechybělo mnoho a domácí se mohli dostat do vedení.

74
    Rafael Bracali musel zasahovat po střele Adilsona Goianoa. I hosté si vypracovali zajímavou střeleckou pozici.

75
    Červenou kartu dostává Artur (FC Arouca). Po naprosto nepřiměřeném faulu přichází červená karta pro domácího hráče, ten situaci absolutně nezvládl.

76
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Guedes, přichází Ronan.

78
    Domácí Nelsinho rozehrával rohový kop, k hlavičce se probojoval Jubal, jeho zakončení však končí výrazně nad brankou.

80
    Deset minut hry zbývá do konce druhého poločasu, Rafael Bracali musel zasahovat po střele Gila Diase.

83
    Hostující fotbalisté jsou nyní aktivnější, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře, který hraje v deseti. Rio Ave zatím marně hledá recept na zakončení.

85
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Walter González, přichází De Jesus.

86
    V poklidném tempu se zápas dohrává, podle všeho remíza vyhovuje oběma týmům.

88
    Probíhají poslední dvě minuty druhého poločasu, hraje se na polovině hrací plochy.

88
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Filipe Augusto, přichází Kizito.

89
    Rio Ave právě vstřelilo branku!
    Hostující Rafa Soares centroval před branku, kde se NELSIŇO pokoušel míč dostat pryč. Místo toho jej však špatně trefil a zamířil za brankovou čáru. Pohroma pro domácí.
    89. NELSIŇO - 0:1

90
    Žlutou kartu dostává Rafael Bracali (FC Arouca).

90+1
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Mateus, přichází Kuca.

90+1
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Adilson Goiano, přichází Rafael Crivellaro.

90+2
    Rozhodčí nastavuje tři minuty.

90+3
    Gil Dias mohl pojistit výhru, ale zamířil nepřesně.

90+4
    A hosté nakonec ještě přidávají druhou branku. Po dobré přihrávce Kizitua se prosazuje hlavou RONAN.
    90+4. RONAN - 0:2

90+4

Dlouhou dobu to vypadalo, že tento zápas skončí bezbrankovou remízou. V posledních minutách se hostům podařilo vstřelit dvě branky, přesněji jednu, neboť úvodní gól zápasu si Arouca vstřelila sama. Domácí dohrávali zápas o deseti a závěr nezvládli. (23:03:37)