Martin B – Pov. Bystrica 2:3 (kon.) | Spišská N. Ves – Topoľčany 3:4 (kon.) | Skalica – Detva 6:4 (kon.)
Prešov – Michalovce 3:5 (kon.)
HC Prešov
3:5 (1:3, 1:1, 1:1)
HK DUKLA Ingema Michalovce
Nedeľa 11.12.2016, 18:00 • Zimný štadión Prešov • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 31. kolo

Prešovu sa nepodarilo vyrovnať a Michalovce tak víťazia 5:3. Keďže Detva prehrala v Skalici, východniari sa vracajú na prvú priečku tabuľky. Ďakujeme za pozornosť. (20:33:18)

59:14
    Dukla Michalovce dala gól!
    GLEB LUČNIKOV pridáva svoj druhý gól v zápase, tentokrát do prázdnej brány potvrdzuje návrat Michaloviec na čelo tabuľky!
    Asistencia: Ladislav Ščurko.

58:11
    Lukáš Gavalier ostáva na striedačke, Prešov to skúsi v šiestich!

Dnešné stretnutie sleduje 1460 divákov.

46:05
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce (Drotár – 2 min., podrazenie).

41:20
    Tím HC Prešov Penguins dal gól!
    Domáci vleteli aj do tretej tretiny, JINDŘICH ABDUL znižuje opäť na rozdiel jediného gólu!
    Asistencie: Oliver Jokeľ a Dominik Šimčák.

40:01

Prešov na začiatku druhej tretiny znížil Lipovským, ale dvojgólové vedenie vrátil Michalovciam Lučnikov.
    Strely na bránu v druhej tretine 17:14, priebežne 29:26.

40:00

36:15
    GLEB LUČNIKOV strieľa gól a hostia opäť vedú o dva!
    Asistencie: Daniel Hančák a Zdeněk Král.

34:17
    Ani tento faul Schnellyho nie je potrestaný.

32:17
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce (Schnelly – 2 min., nedovolené bránenie).

29:58
    Schnelly je späť v hre, gól sme nevideli.

27:58
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce (Schnelly – 2 min., napadnutie).

26:20
    Ani hostia presilovku nevyužili.

24:20
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Bylina – 2 min., držanie).

23:16
    Presilovku Prešov na vyrovnanie nevyužil.

21:16
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce (Lučnikov – 2 min., podrazenie).
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dominika Haršáni Handzušová

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Prešov. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 19. Krčula, 21. Lipovský (Prokop, Kokavec), 42. Abdul (Jokeľ, Šimčák) – 2. Drotár (Lučnikov), 4. Mesaroš (Slimák, Ščurko), 12. Cútt (Baláž, Schnelly), 37. Lučnikov (Hančák, Král), 60. Lučnikov (Ščurko)

HC Prešov: Švihálek (12. L. Gavalier) – Madový, Krčula, D. Šterbák, Valečko, Hopkovič, Novický, Martin Palko, J. Macko – M. Kokavec, Prokop, A. Lipovský – Jokeľ, Šimčák, Abdul – P. Horvath, Pulščák, Duplinský – Mikolášek, Bylina, D. Mikula.
    HK DUKLA Ingema Michalovce: A. Trenčan – Dolgoš, Hančák, Kubát, M. Šterbák, Polaček, Slimák, Ľ. Buraľ, Šangin – M. Schnelly, Cútt, M. Baláž – Lučnikov, Z. Král, Drotár – R. Kohutiar, Ščurko, Mesaroš.

Rozhodca: Švajka – Kovaľ, Novotný