Štafeta mužov 4x7,5 km, Pokljuka | Vítěz: Francie (kon.) | | | Štafeta žien 4x6 km, Pokljuka | Vítěz: Německo (kon.) |
Slalom mužov, 1. kolo, Val d'Isere | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Slalom žien, 1. kolo, Sestriere | M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Slalom mužov, 2. kolo, Val d'Isere | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) | | | Slalom žien, 2. kolo, Sestriere | M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Muži HS138, Lillehammer | Vítěz: K. Stoch (POL) (kon.) |
Šprinty mužov a žien, Davos | Vítěz: S. Ustjugov (RUS) a M. Fallaová (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - štafeta žien 4x6 km, Pokljuka
Vítěz: Německo
Dominik Špringer
Konečné pořadí v cíli:
1. Německo 1:11:31,1 (0+9)
2. Francie +10,1 (0+3)
3. Ukrajina +37,7 (0+3)
4. Česká republika +56,3 (2+9)
5. Norsko +2:01,6 (2+15)
6. Rusko +2:08,6 (0+8)
7. Polsko +2:19,4 (0+6)
8. Švédsko +21:19,7 (0+6)
9. Bělorusko +2:24,7 (0+5)
10. Švýcarsko +3:18,3 (1+10)
11. Kanada +3:33,1 (0+4)
12. Itálie +3:48,6 (2+12)
13. Finsko +3:53,3 (1+9)
14. Kazachstán +4:07,7 (1+5)
15. Rakousko +4:49,0 (0+10)
16. Slovensko +5:11,2 (2+10)
17. Bulharsko +6:04,3 (0+8)
18. Slovinsko
19. Japonsko
20. Litva
21. Korea
22. Estonsko
23. Rumunsko vš. +1 kolo.
Pořadí po 8. střelbě:
1. Německo 1:06:15,2 (0+9)
2. Francie +0,7 (0+3)
3. Ukrajina +25,1 (0+3)
4. Česká republika +52,8 (2+9)
5. Bělorusko +1:54,4 (0+5)
...
16. Slovensko +4:44,7 (2+10).
Pořadí po 7. střelbě:
1. Francie 59:58,3 (0+3)
2. Německo +9,3 (0+9)
3. Ukrajina +22,2 (0+3)
4. Česká republika +1:03,0 (2+9)
5. Bělorusko +1:11,2 (0+3)
...
18. Slovensko +4:22,5 (2+9).
Pořadí po 3. předávce:
1. Francie 53:40,7 (0+3)
2. Německo +14,2 (0+8)
3. Ukrajina +20,1 (0+3)
4. Švýcarsko +56,9 (0+7)
5. Bělorusko +1:11,2 (0+3)
6. Česká republika +1:21,4 (2+9).
...
16. Slovensko +3:15,7 (1+6).
Pořadí po 6. střelbě:
1. Německo 48:29,5 (0+8)
2. Francie +4,6 (0+3)
3. Ukrajina +13,6 (0+3)
4. Bělorusko +43,8 (0+3)
5. Švýcarsko +52,2 (0+7)
6. Česká republika +1:12,6 (2+9)
...
15. Slovensko +2:26,3 (1+6).
Pořadí po 5. střelbě:
1. Německo 41:58,7 (0+6)
2. Ukrajina +15,3 (0+3)
3. Francie +24,6 (0+3)
4. Bělorusko +42,9 (0+3)
5. Finsko +59,8 (0+4)
...
8. Česká republika +1:19,4 (2+7)
13. Slovensko +1:49,1 (1+6).
Pořadí po 2. předávce:
1. Ukrajina 35:37,2 (0+1)
2. Německo +14,7 (0+6)
3. Francie +17,2 (0+2)
4. Bělorusko +43,6 (0+3)
5. Rusko +55,2 (0+2)
...
11. Česká republika +1:41,9 (2+7)
12. Slovensko +1:43,4 (1+6).
Pořadí po 4. střelbě:
1. Ukrajina 30:19,5 (0+1)
2. Německo +15,9 (0+6)
3. Francie +19,9 (0+2)
4. Bělorusko +40,5 (0+3)
5. Rusko +41,4 (0+2)
...
9. Česká republika +1:23,9 (2+7)
13. Slovensko +1:42,4 (1+6).
Pořadí po 3. střelbě:
1. Německo 23:59,8 (0+3)
2. Rusko +3,5 (0+0)
3. Ukrajina +9,1 (0+0)
4. Slovinsko +18,6 (0+1)
5. Itálie +28,5 (0+3)
...
12. Česká republika +1:06,7 (2+5)
15. Slovensko +1:41,5 (1+5).
Pořadí po 1. předávce:
1. Česká republika 17:49,4 (0+2)
2. Slovinsko +0,2 (0+1)
3. Kazachstán +10,0 (0+0)
4. Rusko +11,1 (0+0)
5. Německo +15,6 (0+3)
...
13. Slovensko +48,9 (0+2).
Pořadí po 2. střelbě:
1. Kazachstán 12:26,1 (0+0)
2. Rusko +3,4 (0+0)
3. Česká republika +10,1 (0+2)
4. Ukrajina +11,1 (0+0)
5. Slovinsko +14,2 (0+1)
...
13. Slovensko +34,3 (0+2).
Pořadí po 1. střelbě:
1. Česká republika 6:08,3 (0+0)
2. Kazachstán +0,6 (0+0)
3. Ukrajina +4,4 (0+0)
4. Německo +7,2 (0+1)
5. Bělorusko +7,6 (0+0)
...
19. Slovensko +32,6 (0+2).
Startovní listina:
1. Německo (V. Hinzová, F. Hildebrandová, M. Hammerschmidtová, L. Dalhmaierová)
2. Ukrajina (I. Vavřinetsová, Y. Džimová, O. Pidhrušná, A. Merkušinová)
3. Francie (A. Chevalierová, J. Braisazová, C. Aymonierová, M. Dorin Habertová)
4. Česko (E. Puskarčíková, L. Charvátová, V. Vítková, G. Koukalová)
5. Itálie (L. Vittozziová, D. Wiererová, A. Runggaldierová, F. Sanfilippová)
6. Polsko (L. Mitorajová, M. Gwizdonová, M. Hojnizcsová, K. Guziková)
7. Rusko (O. Podčufarová, T. Akimovová, S. Slepcovová, A. Zaguruiková)
8. Norsko (F. Birkelandová, H. Fenneová, T. Eckhoffová, M. Olsbuová)
9. Švédsko (H. Oebergová, L. Perssonová, E. Nilssonová, A. Magnussonová)
10. Kazachstán (G. Višněvskajová, A. Kistanovová, O. Poltoraninaová, A. Raikovaová)
11. Bělorusko (N. Skardinová, I. Kryujková, N. Pisarevová, D. Jurkevičová)
12. Kanada (S. Beaudryová, R. Crawfordová, M. Tandyová, J. Ransomová)
13. Švýcarsko (A. Gasparinová, S. Gasparinová, L. Haeckiová, E. Gasparinová)
14. Rakousko (K. Innerhoferová, F. Hartwegerová, C. Riederová, L. Hauserová)
15. Bulharsko (E. Jordanovová, D. Stojanonová, S. Popovová, D. Kadevová)
16. Rumunsko (E. Tofalviová, L. Pisčoranová, D. Salmanová, F. Cirsteaová)
17. Litva (D. Rasimovičiute-Bričeová, N. Kočerginová, N. Paulaskaiteová, G. Lesčinskaiteová)
18. Slovensko (P. Fialková, A. Kuzminová, T. Poliaková, I. Fialková)
19. Slovinsko (T. Gregorinová, A. Erzenová, U. Pojeová, A. Maliová)
20. Estonsko (K. Lehtalaová, J. Talihaermová, K. Viigipuuová, G. Gaimová)
21. Finsko (L. Toivanenová, K. Makkarainenová, K. Laukkanenová, A. Kiskolaová)
22. Japonsko (F. Tačizakiová, Y. Tanakaová, S. Furyjaová, R. Mitsuhašhiová)
23. Korea (J. Munová, A. Frolinaová, E. Koová, H. Hwangová)
1. Německo 1:11:31,1 (0+9)
2. Francie +10,1 (0+3)
3. Ukrajina +37,7 (0+3)
4. Česká republika +56,3 (2+9)
5. Norsko +2:01,6 (2+15)
6. Rusko +2:08,6 (0+8)
7. Polsko +2:19,4 (0+6)
8. Švédsko +21:19,7 (0+6)
9. Bělorusko +2:24,7 (0+5)
10. Švýcarsko +3:18,3 (1+10)
11. Kanada +3:33,1 (0+4)
12. Itálie +3:48,6 (2+12)
13. Finsko +3:53,3 (1+9)
14. Kazachstán +4:07,7 (1+5)
15. Rakousko +4:49,0 (0+10)
16. Slovensko +5:11,2 (2+10)
17. Bulharsko +6:04,3 (0+8)
18. Slovinsko
19. Japonsko
20. Litva
21. Korea
22. Estonsko
23. Rumunsko vš. +1 kolo.
Pořadí po 8. střelbě:
1. Německo 1:06:15,2 (0+9)
2. Francie +0,7 (0+3)
3. Ukrajina +25,1 (0+3)
4. Česká republika +52,8 (2+9)
5. Bělorusko +1:54,4 (0+5)
...
16. Slovensko +4:44,7 (2+10).
Pořadí po 7. střelbě:
1. Francie 59:58,3 (0+3)
2. Německo +9,3 (0+9)
3. Ukrajina +22,2 (0+3)
4. Česká republika +1:03,0 (2+9)
5. Bělorusko +1:11,2 (0+3)
...
18. Slovensko +4:22,5 (2+9).
Pořadí po 3. předávce:
1. Francie 53:40,7 (0+3)
2. Německo +14,2 (0+8)
3. Ukrajina +20,1 (0+3)
4. Švýcarsko +56,9 (0+7)
5. Bělorusko +1:11,2 (0+3)
6. Česká republika +1:21,4 (2+9).
...
16. Slovensko +3:15,7 (1+6).
Pořadí po 6. střelbě:
1. Německo 48:29,5 (0+8)
2. Francie +4,6 (0+3)
3. Ukrajina +13,6 (0+3)
4. Bělorusko +43,8 (0+3)
5. Švýcarsko +52,2 (0+7)
6. Česká republika +1:12,6 (2+9)
...
15. Slovensko +2:26,3 (1+6).
Pořadí po 5. střelbě:
1. Německo 41:58,7 (0+6)
2. Ukrajina +15,3 (0+3)
3. Francie +24,6 (0+3)
4. Bělorusko +42,9 (0+3)
5. Finsko +59,8 (0+4)
...
8. Česká republika +1:19,4 (2+7)
13. Slovensko +1:49,1 (1+6).
Pořadí po 2. předávce:
1. Ukrajina 35:37,2 (0+1)
2. Německo +14,7 (0+6)
3. Francie +17,2 (0+2)
4. Bělorusko +43,6 (0+3)
5. Rusko +55,2 (0+2)
...
11. Česká republika +1:41,9 (2+7)
12. Slovensko +1:43,4 (1+6).
Pořadí po 4. střelbě:
1. Ukrajina 30:19,5 (0+1)
2. Německo +15,9 (0+6)
3. Francie +19,9 (0+2)
4. Bělorusko +40,5 (0+3)
5. Rusko +41,4 (0+2)
...
9. Česká republika +1:23,9 (2+7)
13. Slovensko +1:42,4 (1+6).
Pořadí po 3. střelbě:
1. Německo 23:59,8 (0+3)
2. Rusko +3,5 (0+0)
3. Ukrajina +9,1 (0+0)
4. Slovinsko +18,6 (0+1)
5. Itálie +28,5 (0+3)
...
12. Česká republika +1:06,7 (2+5)
15. Slovensko +1:41,5 (1+5).
Pořadí po 1. předávce:
1. Česká republika 17:49,4 (0+2)
2. Slovinsko +0,2 (0+1)
3. Kazachstán +10,0 (0+0)
4. Rusko +11,1 (0+0)
5. Německo +15,6 (0+3)
...
13. Slovensko +48,9 (0+2).
Pořadí po 2. střelbě:
1. Kazachstán 12:26,1 (0+0)
2. Rusko +3,4 (0+0)
3. Česká republika +10,1 (0+2)
4. Ukrajina +11,1 (0+0)
5. Slovinsko +14,2 (0+1)
...
13. Slovensko +34,3 (0+2).
Pořadí po 1. střelbě:
1. Česká republika 6:08,3 (0+0)
2. Kazachstán +0,6 (0+0)
3. Ukrajina +4,4 (0+0)
4. Německo +7,2 (0+1)
5. Bělorusko +7,6 (0+0)
...
19. Slovensko +32,6 (0+2).
Startovní listina:
1. Německo (V. Hinzová, F. Hildebrandová, M. Hammerschmidtová, L. Dalhmaierová)
2. Ukrajina (I. Vavřinetsová, Y. Džimová, O. Pidhrušná, A. Merkušinová)
3. Francie (A. Chevalierová, J. Braisazová, C. Aymonierová, M. Dorin Habertová)
4. Česko (E. Puskarčíková, L. Charvátová, V. Vítková, G. Koukalová)
5. Itálie (L. Vittozziová, D. Wiererová, A. Runggaldierová, F. Sanfilippová)
6. Polsko (L. Mitorajová, M. Gwizdonová, M. Hojnizcsová, K. Guziková)
7. Rusko (O. Podčufarová, T. Akimovová, S. Slepcovová, A. Zaguruiková)
8. Norsko (F. Birkelandová, H. Fenneová, T. Eckhoffová, M. Olsbuová)
9. Švédsko (H. Oebergová, L. Perssonová, E. Nilssonová, A. Magnussonová)
10. Kazachstán (G. Višněvskajová, A. Kistanovová, O. Poltoraninaová, A. Raikovaová)
11. Bělorusko (N. Skardinová, I. Kryujková, N. Pisarevová, D. Jurkevičová)
12. Kanada (S. Beaudryová, R. Crawfordová, M. Tandyová, J. Ransomová)
13. Švýcarsko (A. Gasparinová, S. Gasparinová, L. Haeckiová, E. Gasparinová)
14. Rakousko (K. Innerhoferová, F. Hartwegerová, C. Riederová, L. Hauserová)
15. Bulharsko (E. Jordanovová, D. Stojanonová, S. Popovová, D. Kadevová)
16. Rumunsko (E. Tofalviová, L. Pisčoranová, D. Salmanová, F. Cirsteaová)
17. Litva (D. Rasimovičiute-Bričeová, N. Kočerginová, N. Paulaskaiteová, G. Lesčinskaiteová)
18. Slovensko (P. Fialková, A. Kuzminová, T. Poliaková, I. Fialková)
19. Slovinsko (T. Gregorinová, A. Erzenová, U. Pojeová, A. Maliová)
20. Estonsko (K. Lehtalaová, J. Talihaermová, K. Viigipuuová, G. Gaimová)
21. Finsko (L. Toivanenová, K. Makkarainenová, K. Laukkanenová, A. Kiskolaová)
22. Japonsko (F. Tačizakiová, Y. Tanakaová, S. Furyjaová, R. Mitsuhašhiová)
23. Korea (J. Munová, A. Frolinaová, E. Koová, H. Hwangová)
1. Německo 1:06:15,2 (0+9)
2. Francie +0,7 (0+3)
3. Ukrajina +25,1 (0+3)
4. Česká republika +52,8 (2+9)
5. Bělorusko +1:54,4 (0+5)
...
16. Slovensko +4:44,7 (2+10).
1. Francie 59:58,3 (0+3)
2. Německo +9,3 (0+9)
3. Ukrajina +22,2 (0+3)
4. Česká republika +1:03,0 (2+9)
5. Bělorusko +1:11,2 (0+3)
...
18. Slovensko +4:22,5 (2+9).
1. Ukrajina 35:37,2 (0+1)
2. Německo +14,7 (0+6)
3. Francie +17,2 (0+2)
4. Bělorusko +43,6 (0+3)
5. Rusko +55,2 (0+2)
...
11. Česká republika +1:41,9 (2+7)
12. Slovensko +1:43,4 (1+6).
1. Ukrajina 30:19,5 (0+1)
2. Německo +15,9 (0+6)
3. Francie +19,9 (0+2)
4. Bělorusko +40,5 (0+3)
5. Rusko +41,4 (0+2)
...
9. Česká republika +1:23,9 (2+7)
13. Slovensko +1:42,4 (1+6).
1. Německo 23:59,8 (0+3)
2. Rusko +3,5 (0+0)
3. Ukrajina +9,1 (0+0)
4. Slovinsko +18,6 (0+1)
5. Itálie +28,5 (0+3)
...
12. Česká republika +1:06,7 (2+5)
15. Slovensko +1:41,5 (1+5).
1. Kazachstán 12:26,1 (0+0)
2. Rusko +3,4 (0+0)
3. Česká republika +10,1 (0+2)
4. Ukrajina +11,1 (0+0)
5. Slovinsko +14,2 (0+1)
...
13. Slovensko +34,3 (0+2).