33:29 (13:17)
Česko
cz Piatok 09.12.2016, 20:45Majstrovstvá Európy žien

To je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek večera. (22:19:16)

Český tým končí ve skupině C na druhém místě. Další zápas odehraje v neděli od 18:30 hodin.

Tato porážka však nic nemění na tom, že svěřenkyně trenéra Jana Bašného postupují do nadstavbové části, kam si s sebou přivezou dva body za výhru proti Maďarsku.

Další část turnaje se odehraje v Helsingborgu.

Zápas je u konce. Český tým nakonec po statečném výkonu podlehl zkušenějším a favorizovaným Dánkám o čtyři góly.

Vstup do zápasu měly Češky excelentní, vždyť v první půli dokázaly své soupeřky přehrávat a vypracovaly si čtyřgólový náskok, se kterým odcházely do kabin. Začátkem druhého poločasu však nastal tradiční útlum, které Češky provázel celou skupinou. Naopak Dánky se poté rozehrály do skvělé formy a postupně otočily skóre zápasu a nakonec zvítězily 33:29.
    Závěrečná radost dánských reprezentantek.

Nejlepší hráčkou zápasu byla vyhlášena právě Stine Jorgensenová, která dala v utkání pět branek.

Konec zápasu. (32:29)
    60
    Byl nařízen ještě sedmimetrový hod v poslední vteřině, ten Dánka Jorgensenová proměnila. (33:29)

60
    Ještě jeden time-out pro Česko. (32:29)
    60
    Tohle už je poslední hřebíček do rakve, zápas pravděpodobně rozhoduje Fiskerová. (32:29)
    59
    No ale pozor. Dánkám se nepovedl útok a teď z protiútoku odpověděla znovu Adámková. (31:29)
    59
    Tentokrát si Petra Růčková se sedmimetrovým hodem poradila dobře, Toftovou, která přišla pouze na tento hod překonala. (31:28)

59
    Anna Hansenová dostává dvě minuty za faul, bude to sedmička pro Česko. (31:27)
    58
    Malou naději Češkám dává ještě Petra Adámková. (31:27)

57
    Dvě minuty za protesty dostává česká střídačka. (31:26)
    57. Proměněná sedmička Jorgensenové a reakce českého trenéra Bašného.
    57
    Knedlíková faulovala na své straně a sedmičku proměňuje Stine Jorgensenová. (31:26)