Buffalo – Edmonton 4:3 (po pr.) | NJ Devils – Vancouver 3:2 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 4:2 (kon.)
Philadelphia – Florida 3:2 (po pr.) | St. Louis – Montreal 3:2 (po pr.) | Nashville – Colorado 4:3 (kon.)
Winnipeg – Detroit 3:4 (1:2 po s.n.) | Chicago – Arizona 4:0 (kon.) | Dallas – Calgary 1:2 (kon.)

Calgary právě vstřelilo branku!
    Flames využívají přesilovou hru! Gaudreau nahrál zpoza klece Monahanovi, jehož první střelu ještě Lehtonen vyrazil, avšak na dorážku už byl krátký. Asistence: Johny Gaudreau.

49:16
    Brett Ritchie (DAL) dostává dvě minuty za držení protihráče, a Calgary si tak zahraje svou druhou přesilovou hru.

41:05
    Eaves se odhodlal ke střele z pravé strany a jeho rychlá rána orazítkovala břevno hostující klece!

35:13
    Branka Calgary nakonec neplatí, protože domácí trenér Ruff si vyžádal přezkoumání ofsajdu a po prohlédnutí videa se skutečně jednalo o postavení mimo hru při vstupu do útočné třetiny!
    32:18 Johnny GAUDREAU - 1:1

32:18
    Hostující hokejisté ujeli ve dvou na nikoho a Flames tuhle akci vyřešili na jedničku, když byl na konci kombinace JOHNY GAUDREAU, jenž už dostal puk do brány Dallasu. Asistence: Alex Chiasson, Sean Monahan.

30:47
    Stajan ujel sám na Lehtonena, kde chtěl zkusit kličku do bekhendu, avšak ta mu vůbec nevyšla.

29:59
    Cracknell si zde nakonec vybojoval i faul, když ho Engelland (CGY) krosčekoval, a dostává tak dvě minuty.

26:59
    Spezza se objevil zcela sám za obranou Calgary, jenže následně vůbec netrefil klec Flames a puk se navíc od mantinelu odrazil mimo hrací plochu.

26:39
    Gaudreau jel znova sám na Lehtonena, kterého tentokrát zkoušel překonat kličkou do bekhendu, ale i tohle domácí brankář chytil.

26:07
    Backlund zachytil rozehrávku Dallasu a z mezikruží vystřelil a jeho ránu Lehtonen vyrazil před sebe, kde byl Gaudreau, jenž následně netrefil bránu Dallasu.

25:51
    Troy Brouwer (CGY) předčasně ukončuje přesilovku Calgary, když dostává dvě minuty za sekání.

24:57
    Radek Faksa (DAL) je prvním hráčem, který usedne na trestnou lavici, když dostává dvě minuty za hákování.

22:02
    Gaudreau se z čista jasna objevil za obranou Dallasu a jel sám na Lehtonena, kterého chtěl překonat kličkou mezi jeho betony, ale domácí brankář tento prostor uzavřel.

15:39
    Flames se následně dostali do protiútoku dvou na jednoho, kde střílel Backlund a jeho pokus Lehtonen vyrazil za svou klec.
    13:15 Curtis MCKENZIE - 1:0

13:15
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars se prosazují z následného protiútoku! CURTIS MCKENZIE si ve středním pásmu sebral kotouč a domácí uháněli ve dvou na jednoho, když akci řešil MCKENZIE střelou na bližší tyč, která Jonsonovi propadla za jeho záda.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 14. McKenzie – 33. J. Gaudreau (Chiasson, Monahan), 50. Monahan (J. Gaudreau)

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Lindell, Klingberg, Honka, Hamhuis, Jo. Benn, Johns – Ja. Benn (C), Seguin, Eaves – Roussel, Faksa, Spezza (A) – Korpikoski, Eakin, B. Ritchie – McKenzie, D. Shore, Cracknell.
    Calgary Flames: Ch. Johnson (Elliott) – Giordano (C), D. Hamilton, Brodie, D. Wideman, Jokipakka, Engelland – J. Gaudreau, S. Bennett, Chiasson – Versteeg, Monahan, Brouwer – Tkachuk, Backlund, Frolík – Ferland, Stajan, Hathaway.

Rozhodca: Morton, Luxmore – Murchison, Murray