Poprad – Nitra 4:2 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Zvolen 4:3 (kon.) | Košice – Martin 7:2 (kon.)
B. Bystrica – Žilina 4:2 (kon.) | Nové Zámky – Trenčín 3:4 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
HC MIKRON Nové Zámky
3:4 (1:0, 1:3, 1:0 - 0:0)
HK DUKLA Trenčín
Utorok 06.12.2016, 18:00 • ZŠ Nové Zámky • Tipos Extraliga (SR) • 27. kolo

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

Príjemný dobrý deň z Nových Zámkov, kde budeme dnes spoločne sledovať zápas 27. kola hokejovej Tipsport Ligy, v ktorom hokejisti HC Nové Zámky privítajú na svojom ľade hráčov Dukly Trenčín. Zápas sa začína o 18:00, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Hokejistom Nových Zámkov patrí v priebežnej tabuľke našej najvyššej hokejovej súťaže 10. miesto so ziskom 34 bodov. V poslednom doterajšom stretnutí však Nové Zámky zvíťazili na ľade Martina pomerom 4:3. O góly HC sa postarali dvakrát Marej Paulovič, po jednom presnom zásahu pridali Michal Hudec a Fredrik Sandgren.
    Najproduktívnejší hráči HC Nové Zámky:
    1. Kamil Brabenec 22 bodov (4+18)
    2. Ossi Saarinen 13 bodov (8+5)
    3. Michal Hudec 13 bodov (6+7)

Hráčom Dukly Trenčín patrí v aktuálnej tabuľke Tipsport Ligy priebežné siedme miesto so ziskom 36 bodov. V poslednom doterajšom stretnutí Vojaci podľahli na domácom ľade nováčikovi súťaže z Liptovského Mikuláša prekvapujúco 0:3.
    Najproduktívnejší hráči Dukly Trenčín:
    1. Marcel Hossa 19 bodov (13+6)
    2. Jakub Gašparovič 16 bodov (7+9)
    3. Radoslav Tybor 15 bodov (9+6)

Zápas sa v Nových Zámkoch začína o 18:00, z miesta komentátora sa na vás teší Dávid Švec.
    Na juhu Slovenska dnes zaujímavý súboj!

HC Mikron Nové Zámky: Lundström – Sandgren, Čížek, Mäkinen, Chovan, Drtina, Cardwell, Maier, Tábi – Saarinen, Brabenec, Bahenský – Fábry, Kytnár, Paulovič – Čaládi, Hudec, Tibenský – Lelkeš, Dom. Rehák

Dukla Trenčín: Kutej – Drgoň, Bohunický, Holenda, Kozák, Hatala, Obšut, Ďurkech, Danko – Bulík, Sojčík, Dlouhý – Sýkora, Ručkay, Hossa – Síkela, Smolka, Hudec D. – Briestenský, Švec, Novák

Rozhodca: Stano, Fridrich – Tvrdoň, Synek.

Na ľade už máme hráčov hostí, čakáme na príchod domáceho tímu.

Práve v tomto momente už prichádzajú aj hráči domáceho HC, o malú chvíľu sa začne samotný zápas.

Doznela štátna hymna Slovenskej republiky, v tomto momente už naozaj môže začať zápas 27. kola hokejovej Tipsport ligy.

00:01

00:01
    Úvodné buly dnešného zápasu v prospech Petra Sojčíka, a teda v prospech Dukly Trenčín.

00:35
    Hostia hneď v úvode stretnutia začali aktívne, brankár Lundström si pripisuje prvý úspešný zákrok.

00:59
    Domáci hokejisti Nových Zámkov sa po prvý raz dostali do útočného pásma, puk však následne stratili v súboji pri mantineli za bránkou Petra Kuteja.

01:29
    Nové Zámky sa snažia presadiť, Tibenský sa dokázal prebiť popri mantineli, no hostia vzápätí získavajú puk a je z toho zakázané uvoľnenie.

02:05
    Prvá vážna šanca domácich, Lukáš Tábi dorážal strelu od modrej čiary, no ani na dvakrát Petra Kuteja neprekonal.

02:39
    Puk je za bránkou Petra Kuteja, v moci ho majú Vojaci z Trenčína, ktorí sa už ženú dopredu. Aktivita Petra Sojčíka však úspech neslávila.

03:08
    Václav Čížek sa snažil vyviesť puk do útočného pásma, no píska sa faul domáceho hokejistu.

03:23
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Saarinen – 2 min., podrazenie).

03:35
    Domáci hokejisti po buly získali puk a vyhadzujú ho cez všetky čiary.

03:58
    Pekná strela Adama Drgoňa od modrej čiary, no brankár domácich bolo pozorný. Hokejisti HC sa následne oslobodzujú vyhodením puku cez všetky čiary.

04:29
    Hossa krížnou prihrávkou v útočnom pásme našiel len hokejku domáceho útočníka Bahenského, ktorý vyhadzuje puk znovu až ku Petrovi Kutejovi.

04:52
    Krásna akcia hostí, Sojčík zakombinoval s Dlouhým, Lundström bol opäť pozorný.

05:23
    Domáci v plnom počte.

05:59
    Hrá sa nám v rýchlom tempe, puk je za bránku Lundströma, oba tímy tak môžu striedať počas hry.

06:11
    Vhadzuje sa po pravej ruke Joakima Lundströma, hostia získali puk.

06:55
    Briestenský sa sympaticky natlačil pred bránku Nových Zámkov, Lundström bol na svojom mieste. Puk tak majú v moci domáci hokejisti.

07:30
    Vhadzuje sa v útočnom pásme domáceho tímu, buly po ľavej ruke Petra Kuteja vyhrali domáci hokejisti.

07:55
    Novozámčania sa dostali do mierne tlaku, ten však prerušil Tomáš Sýkora, ktorý vyhodil puk za modrú čiaru, oba tímy následne rýchlo striedajú.

08:25
    Puk majú znovu v moci hostia, Michal Hudec však výborne napádal rozohrávku hostí a pri bránke už číhal na získaný puk Erik Čaládi.

08:44
    Hrá sa stále v rýchlom tempe, zápas je zatiaľ pomerne vyrovnaný.

09:13
    Rýchle prečíslenie 2 na 1 v prospech hostí, ktorí to však prekombinovali a Lundström nakoniec vôbec nemusel zasahovať.

09:51
    Na druhej strane pohrozil rýchlym protiútokom Tábi, no Kutej bol pozorný.

10:01
    Máme za sebou polovicu prvej tretiny, gól sme v Nových Zámkoch zatiaľ nevideli.

11:01
    Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Danko – 2 min., nedovolené bránenie).

11:25
    Domáci už sú nasťahovaní pred Petrom Kutejom.

11:58
    Tlak domácich stále trvá, je to však bez streľby a tak si Kutej môže vydýchnuť.

12:07
    Hostia dvakrát za sebou získali puk a vyhodili ho cez všetky čiary.

12:44
    Tak hokejistom Nových Zámkov táto presilová hra vôbec nesvedčí, Július Danko bude čochvíľa späť na ľade.

13:01
    Hostia v plnom počte.

13:35
    Domáci hokejisti sa znovu snažia presadiť kombináciou od vlastnej bránky. Do útočného pásma sa síce dostali, ale nedokázali sa v ňom udržať.

14:07
    Čas plynie naozaj rýchlo, vidíme svižný hokej z oboch strán, oba tímy striedajú počas hry.

14:40
    Vhadzovať sa bude po ľavej ruke Joakima Lundströma.

15:01
    Do konca prvej tretiny ostáva necelých päť minút, stav v Nových Zámkoch je stále 0:0.

15:48
    Saarinen sa otočil okolo vlastnej osi, natlačil sa pred Kuteja, ale v zakončení neuspel, nuž a z dorážky nechal vyniknúť gólmana hostí aj Zdeněk Bahenský.

15:59
    Tak Peter Kutej sa dnes prezentuje solídnou formou, v závere úvodnej tretiny má podstatne viac práce než jeho náprotivok Joakim Lundström.

16:19
    Do výbornej pozície sa dostal domáci Matej Paulovič, ktorý delovkou švihom nechal vyniknúť vyrážačku Petra Kuteja!

16:48
    Tak domáci sú v týchto momentoch pri chuti, Jake Cardwell sa parádne predral pred Petra Kuteja takmer z vlastného obranného pásma, Kutej však obrancovi domácich skvele zmenšil strelecký uhol a znovu zachránil svoj tím od pohromy.

17:11
    Lukáš Kozák od modrej čiary nabíjal na strelu Holendovi, no tomu čierne čudo vôbec nesadlo na čepeľ hokejky.

17:42
    Stále sa hrá v rýchlom tempe, oba tímy sú nútene striedať počas hry. Skvele sa dnes prezentujú domáci fanúšikovia, ktorí neúnavne ženú svoj tím dopredu.

17:52
    HC Nové Zámky dali gól!
    Domáci idú do vedenia, pretože obrana hostí nechala priveľa voľného priestoru pre domácich, Paulovič najskôr strelou opečiatkoval tyč Kutejovej bránky, no MILAN KYTNÁR sa následne už nemýlil. Asistencie: Branislav Fábry, Erik Čaládi.
    17:52 KYTNÁR - 1:0

17:52

V čase 17:52 bola prvá tretina v Nových Zámkoch ukončená, pretože domáci diváci ľad doslova celý zahádzali mikulášskymi sladkosťami pre deti z detských domovov, zvyšok prvej časti hry sa teda dohrá v druhej tretine, ktorá sa začne približne o 18:45.

Oba tímy máme na ľade, čochvíľa sa začne druhá tretina dnešného zápasu.

20:01

17:53
    Úvodné buly druhej tretiny v prospech hostí z Trenčína.

18:25
    Súboj na mantineli za Kutejovou bránkou, Adam Drgoň tam doslova zbúral Jozefa Tibenského, vylučovať sa však nebude.

18:28
    Po buly pred Kutejom sa do puku oprel Václav Čížek, no gólman Trenčína bol na svojom mieste.

18:50
    Bude sa vylučovať na strane Dukly Trenčín.

18:58
    Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Ručkay – 2 min., držanie).

19:15
    Domáci hokejisti sú vo veľkom tlaku pred Petrom Kutejom.

19:40
    Hostia sa však dobre bránia a posielajú puk cez všetky čiary.

20:00
    Hra je prerušená, oficiálne je v tomto momente koniec prvej tretiny. O malú chvíľu budeme pokračovať v hre.

20:35
    Domáci pokračujú v presilovej hre, strelu Kamila Brabenca z ľavého kruhu Kutej v pohode kryje.

20:56

21:10
    Aj po skončení presilovej hry ostali Novozámčania v útočnom pásme, obrana Dukly Trenčín však pracovala výborne, získala puk a poslala ho do stredného pásma.

21:59
    Tomáš Bulík si vytváral zaujímavú pozíciu na strelu pred Lundströmom, hra je však prerušená pre postavenie útočiaceho hráča v bránkovisku, ktorým bol Peter Sojčík.

22:36
    Erik Čaládi skúsil strelou prekvapiť Petra Kuteja, no ten si dal pozor a znovu podržal svoj tím.

22:57
    Denis Hudec v útočnom pásme zakombinoval s Jozefom Švecom. Štvrtý útok Trenčína si teraz vynútil vcelku slušný tlak pred bránkou domáceho tímu.

23:31
    Útočná snaha domáceho tímu prerušená pre stavenie mimo hru, Dominik Rehák puk vytiahol za modrú čiaru príliš neskoro.

23:56
    Na ľade sa nám začína iskriť, hostia tvrdo dohrali dva osobné súboje a to sa domácim fanúšikom vôbec nepáči.

24:12
    Mladý Dominik Rehák z posledných síl zaútočil, skúsil strelou prekvapiť Kuteja, no to sa mu nepodarilo. Vyčerpaný žilinský rodák následne okamžite zamieril na striedačku svojho tímu.

25:26
    Trenčín dal gól!
    A je vyrovnané! LUKÁŠ KOZÁK delovkou od modrej čiary nedal Lundströmovi v bránke Nových Zámkov žiadnu šancu na úspešný zákrok! Asistencia: Peter Sojčík, Radek Dlouhý.
    25:26 KOZÁK - 1:1

26:35
    Takmer v polovici stretnutia začíname po Kozákovom góle prakticky od začiatku, myslím však, že gól pomôže a uvidíme ešte lepší a kvalitnejší zápas než doteraz.

27:18
    Hostia sú po góle pri chuti, Lukáš Kozák skúšal strelu švihom, no tentoraz neuspel.

27:58
    Kamil Brabenec od ľavého mantinelu nahodil puk na bránku Trenčína, Peter Kutej ho následne radšej podržal v lapačke a tak uvidíme buly v útočnom pásme domáceho celku.

28:34
    Pokus o kolmé vysunutie jedného z domácich útočníkov, puk znovu končí v lapačke Petra Kuteja.

28:42
    MILAN KYTNÁR sa spoza bránky natlačil pred Petra Kuteja, obrana hostí ho vôbec nepokryla a tak z druhej dorážky pridal skúsený útočník Nových Zámkov svoj druhý gól v dnešnom zápase. Asistencia: Matej Paulovič.
    28:42 KYTNÁR - 2:1

29:53
    A je znovu vyrovnané! Dominik Novák z pravej strany vystrelil na bránku Nových Zámkov, Mäkinen dovolil JOZEFOVI ŠVECOVI tečovať puk a ten skončil v sieti Joakima Lundströma. Asistencie: Dominik Novák, Adam Drgoň.
    29:53 ŠVEC - 2:2

30:01
    Máme za sebou polovicu zápasu a stav v Nových Zámkoch je 2:2.

30:25
    To však už nemuselo platiť, pretože Kamil Brabenec sa rútil na bránku Dukly Trenčín, Peter Kutej bol však znovu na svojom mieste.

30:39
    Ešte vzniká pred Kutejom drobná šarvátka, vylučovať sa v tomto momente nebude.

30:54
    Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Sýkora – 2 min., sekanie).

31:36
    Radek Dlouhý v oslabení ušiel obrane domáceho tímu, skúsil blafák na Lundströma, no ten mu nevyšiel podľa predstáv. Útočník hostí však aspoň nazbieral cenné sekundy pre svoj tím.

31:12
    Brabencova prihrávka bola nepresná, k puku sa dostal Marcel Hossa a poslal ho cez všetky čiary.

31:29
    Následne je tu však rýchla akcia domáceho tímu, práve spomínaný Brabenec šikovne nadvihol hokejku jednému z hráčov hostí a rútil sa do šance, Kutej bol znovu na svojom mieste a opäť zachránil Trenčín od pohromy.

32:54

33:37
    Lundström je poriadne nahnevaný! Milan Kytnár chyboval pri rozohrávke, puk doslova ako na podnose ponúkol MARCELOVI HOSSOVI, nuž a ostrostrelec Trenčína vymietol roh bránky nad lapačkou brankára Nových Zámkov. Bez asistencie.
    33:37 HOSSA - 2:3

34:06
    Tibenský neúmyselne, ale predsa len podrazil Hatalu, ktorý nepríjemne narazil na mantinel. Obranca hostí však zrejme bude v poriadku.

34:06
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Tibenský – 2 min., podrazenie).

34:58
    Domáci tím sa úpenlivo bráni, hostia držia puk v útočnom pásme.

35:01
    Do konca druhej tretiny ostáva menej ako 5 minút.

35:35
    Stále trvá tlak hostí v útočnom pásme.

35:37

36:09
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Brabenec – 2 min., nedovolené bránenie).

36:31
    Trenčania sú znovu nasťahovaní pred Lundströmom, ktorý však zatiaľ nemusel zasahovať.

36:59
    Domáci sa oslobodzujú a posielajú puk cez všetky čiary.

37:18
    Hostia si nerozumeli vo vlastnom obrannom pásme, táto presilová hra Trenčanom vôbec nevychádza.

37:51
    Hokejisti spod hradu Matúša Čáka sú znovu v útočnom pásme, znovu sa tam však dlho nezdržali.

38:09

38:42
    Brabenec je zdravo nahnevaný a snaží sa presadiť sa v útočnom pásme, v tomto momente sa mu to ale nedarí.

39:01
    Do konca druhej tretiny ostáva necelá minúta hry.

39:35
    Trenčania držia puk v útočnom pásme, brankár domácich ho následne skryl v lapačke po strele Mateja Síkelu.

39:48
    Nepríjemná strela Jakuba Ručkaya, ktorému domáca obrana nechala na osy ihriska veľa voľného priestoru, všetko však s prehľadom riešil Lundström.

40:00

Po druhej tretine vedie Trenčín v Nových Zámkoch pomerom 3:2. Domáci síce viedli 2:1, no Trenčania gólmi Šveca a Hossu otočili vývoj druhej časti hry. Tretia tretina sa začne približne o 19:44.

Na ľade už máme hráčov domáceho celku, o pár chvíľ sa začne tretia tretina dnešného zápasu.

40:01

40:01
    Úvodné buly tretej tretiny v prospech domácich Nových Zámkov.

40:38
    Od úvodných sekúnd tretej tretiny domáci hýria aktivitou, je zrejmé, že sa budú snažiť čo najskôr vyrovnať stav stretnutia.

40:59
    Mäkinen skúsil strelu skoro od modrej čiary, jeden z hráčov hostí sa však obetavo hodil do dráhy puku a zastavil ho.

41:36
    Puk je za bránkou Joakima Lundströma, oba tímy rýchlo striedajú počas hry.

41:58
    Domáci znovu kombinujú vo vlastnom obrannom pásme a hľadajú priestor na útok.

42:25
    Peter Sojčík si s pukom dobre zbehol po pravej strane do útočného pásma, no jeho strela švihom letela mimo Lundströmovej bránky.

42:51
    Hostia sa dostali do tlaku, Bulíkom so Sojčíkom ale pred bránkou domáceho tímu neuspeli.

43:15
    Domáci sa oslobodzujú aj za cenu vyhodenia puku cez všetky čiary.

43:49
    Tomáš Sýkora sa snažil prebiť pred bránku Nových Zámkov, dvojici Tibenský – Čížek sa ho však podarilo zastaviť.

44:11
    Nové Zámky potrebujú najmä upokojiť hru a prevziať znovu aktivitu do svojich rúk. Teda, ak chcú v dnešnom zápase bodovať.

45:01
    Máme za sebou 5 minút tretej tretiny, Trenčín stále vedie v Nových Zámkoch 3:2. Nervozita na ľade obojstranne stúpa, vylučovať sa po menšej šarvátke zatiaľ nebude.

45:35
    Domáci tím stále hľadá priestor na útočné snahy, no vôbec sa mu nedarí. Pekná kolmica na Sandgrena končí postavením mimo hru.

46:05
    Michal Hudec vyhral buly v strednom pásme, puk je však následne opäť pri bránke Joakima Lundströma.

46:37
    Na útočnej modrej hosťom takmer vypichol puk aktívny Jozef Tibenský, obranca Trenčína si v poslednej chvíli poradil s pukom.

47:12
    Hrá sa v rýchlom tempe, hostia sa snažia čo najmenej zdržovať hru a to domácim neveľmi hrá do karát.

47:48
    Veľmi dobre dnes hrá štvrtý útok Dukly vedený Jozefom Švecom. Mladíci si dokážu vynútiť tlak v útočnom pásme a pred Lundströmom narobia poriadny prievan.

48:11
    Domáci sú v útočnom pásme, no pri puku je brankár hostí Peter Kutej, ktorý ho i s dávkou šťastia poslal až za obrannú modrú čiaru.

48:56
    Zdeněk Bahenský sa snažil prihrávkou nájsť Mareka Drtinu, ktorý skúsil strelu bekhendom, Kutej bol na svojom mieste.

49:35
    Andrej Hatala je znovu na ľade, po nepríjemnom náraze na mantinel v druhej tretine je teda v poriadku.

50:01
    Máme za sebou polovicu tretej tretiny, Trenčín stále vedie v Nových Zámkov 3:2. Očakávaný tlak domácich zatiaľ stále neprichádza, treba však povedať, že Dukla výborne vykrýva stredné pásmo a vlastnú modrú čiaru.

50:52
    Obrovská šanca hostí, Marcel Hossa ušiel celej obrane Nových Zámkov, rútil sa sám na Joakima Lundströma, no namieril len do hrude gólmana domáceho tímu! V následnej dorážke neuspel ani Tomáš Sýkora. Nuž, tak toto bolo poriadne otvorené okno v obrane Nových Zámkov.

51:25
    Čaládi si nerozumel s Mäkinenom, domáci napriek tomu ostávajú pred Petrom Kutejom.

51:59
    Domáci sa konečne nadýchli k poriadnemu tlaku.

52:43
    Signalizované vylúčenie hostí, Matej Paulovič vybojoval puk pre BRANISLAVA FÁBRYHO, ktorý už nemal problém poslať puk za kľačiaceho Petra Kuteja. Asistencia: Matej Paulovič.
    52:43 FÁBRY - 3:3

53:30
    Je vyrovnané, nuž a teraz uvidíme, ktorý tím urobí skôr chybu v obrane.

54:06
    Obrovská šanca domácich, Paulovič nabíjal Fábrymu, ktorý Kuteja neprekonal. Matej Paulovič potom ešte z dorážky trafil len rameno brankára hostí! A vzápätí úplne zbytočná sekera domáceho hráča, ktorý sekol hosťujúceho Tomáša Sýkoru. Trenčín teda bude hrať presilovú hru.

54:12
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Fábry – 2 min., sekanie).
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Kytnár – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

54:49
    Trenčania hrajú presilovú hru o dvoch hráčov a poriadne veru zvierajú domácich v obrannom pásme.

55:01
    Do konca tretej tretiny ostáva necelých 5 minút.

55:34
    Trenčín stále v obrovskom tlaku pred Lundströmom. Hossovi však delovka z náprahu vôbec nesadla.

56:05

56:12

56:41
    Veľká šanca domáceho Branislava Fábryho, ktorý je dnes pri streleckej chuti, Peter Kutej však podáva v bránke Trenčína výborný výkon.

57:29
    Hrá sa v obrannom pásme domácich, strelu skúsil Dominik Novák, no Joakim Lundström nemusel zasahovať.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

58:36
    Bahenského spätnú prihrávku vyčíhal Tomáš Sýkora, vrútil sa do útočného pásma, ale obrana domáceho tímu už bola sformovaná a útočník Trenčína sa cez ňu nedokázal presadiť.

59:01
    Do konca tretej tretiny už ostáva len necelá minúta.

59:35
    Dnes to veru v Nových Zámkoch vyzerá na predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

Je to tak, hokejistom Nových Zámkov sa v tretej tretine zásluhou Branislava Fábryho podarilo vyrovnať na 3:3. nasledovať teda bude päťminútové predĺženie hrané formátom 3 na 3.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:25
    Sojčík v spolupráci s Kozákom, Brabencovi vypadla hokejka, no Lukáš Kozák minul pravý horný rok domácej bránky.

60:54
    Trenčín je stále v útočnom pásme.

61:27
    Jake Cardwell zobral zodpovednosť na seba a vyviezol puk do útočného pásma, tam ho však rýchlo stratil.

61:44
    Václav Čížek sa pekne presadil v akcii 1 na 1, následne strelou švihom len tesne minul bránku Petra Kuteja.

62:27
    Hra má spád, oba tímy mali viacero zaujímavých možnosti na gól.

62:48
    Holenda zastavil svoj pohyb príliš neskoro, je z toho postavenie mimo hru pre hráčov Trenčína.

62:48
    Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Dlouhý – 2 min., nedovolené bránenie).

63:11
    Ručkay síce vyviezol puk do stredného pásma, no tam mu puk zobrali domáci a okamžite sa ženú do útočného pásma.

63:16
    Lukáš Kozák inkasoval tvrdú strelu do nohy. Tak toto musí obrancu Trenčína poriadne bolieť.

64:29
    Hossa sa presadil v úniku cez Sandgrena, na brankára Lundströma však skúsený útočník Trenčína nevyzrel.

64:02
    Veľká šanca domácich, Čížek naznačil strelu, no prihrával Hudecovi. Pred skúseným útočníkom domácich bola odokrytá bránka, no Michal Hudec trafil len betón Petra Kuteja!

64:25
    Predĺženie nám vrcholí, zdá sa, že dnes uvidíme i samostatné nájazdy.

64:48

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

Ani v predĺžení sme teda gól nevideli. Nasledovať bude teda úprava ľadu a samostatné nájazdy, ktoré začnú približne o 5 minút.