Helsinki – Záhreb 4:3 (po pr.) | Novgorod – Nižnekamsk 4:2 (kon.) | Dinamo Minsk – HC Slovan sk 4:1 (kon.)
Soči – Togliatti 2:1 (kon.) | S.Moskva – Kazaň 1:0 (kon.)
HK Soči
2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
Lada Togliatti
cz Utorok 06.12.2016, 17:30 • Ledový palác Bolšoj • KHL

59:12
    Ilja Ježov zůstává na střídačce! Hosté zkoušejí štěstí ve hře bez brankáře!

59:12
    Hostující trenér si vyžádal oddechový čas!

59:00
    Obrovská šance hostujícího celku! Před ležícím Barulinem bojovali o puk hned dva hráči hostujícího celku, ale domácí brankář přesto dokázal udržet kotouč před brankovou čárou!

58:18
    Hosté dostávají zajímavou možnost! Soči totiž hrálo v šesti a dvě minuty před koncem utkání dopřává soupeři přesilovou hru!

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
    51:59 Ben MAXWELL - 2:1

51:59
    Soči právě vstřelilo branku!
    Soči si bere ztracené vedení nazpátek! Obrovská radost na tribunách. Igor Levickij svedl souboj s dvojicí obránců, vybojoval puk a poslal jej mezi kruhy, odkud BEN MAXWELL přesnou střelou překonal Ježova! Asistence: Igor Levickij, Ivan Zacharčuk.

45:18
    Semjon Valujskij dostává dvě minuty za držení hole a před domácím celkem se otevírá nadějná možnost.

41:30
    Dnešní utkání sleduje 3289 diváků!
    40:50 Viktor KOMAROV - 1:1

40:50
    Togliatti právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno! Hosté hned v úvodu přesilové hry srovnávají se Soči krok! Po vyhraném vhazování rozjeli hosté krasnou kombinaci a po přihrávce Bočarova překonal Barulina VIKTOR KOMAROV! Asistence: Stanislav Bočarov, Jefim Gurkin.

40:43
    Jevgenij Kuzněcov dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny!

36:12
    Tak ještě jedna přesilová hra! Dvě minuty za hákování dostává André Petersson.

33:22
    Ilja Krikunov se z pravé strany protlačil před hostující branku. Odražený kotouč se za brankovou čáru snažil procpat Eric O´Dell, ale Ježov udržel beton na ledě!

31:07
    Dmitrij Sinicyn se v pádu snažil doklepnou za záda ležícího Barulina padající kotouč, ale jeden z obránců jej na poslední chvíli nepustil ke střele!

28:57
    Další přesilová hra pro Togliatti! Dvě minuty za podražení vyfasoval Alexandr Mereskin.

25:58
    Další přesilovka domácích. Taylor Aronson dostává dvě minuty za podražení.

25:25
    A hned z toho byla obrovská šance! Puk se od jednoho z obránců odrazil k Jefimu Gurkinovi, jež pálil na přední tyč, ale Barulin se fantasticky přemístil!

23:08
    Obrovská šance domácího celku! Ježov vyrazil střelu od modré čáry jen před sebe, ale Renat Mamašev z dobré pozice poslal puk vedle branky!

22:54
    A máme tady další vyloučení. Přesilovku si tentokrát zahraje domácí Soči. Alexandr Strelcov dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

19:47
    Vylučovat se bude také na domácí straně! Jurij Alexandrov zatáhl za záchrannou brzdu a dostává dvě minuty za držení!

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny!

15:37
    Ivan Zacharčuk dostal nabito na levý kruh. Domácí střelec okamžitě vypálil příklepem a brankář Ježov na poslední chvíli zasáhl ramenem!

14:58
    Bude se vylučovat! První přesilovou hru dnešního utkání si zahraje Soči. Dvě minuty za faul kolenem si odsedí Taylor Aronson.
    07:02 Jevgenij SKAČKOV - 1:0

07:02
    Domácí se ujímají vedení! Soči se vydalo do rychlého protiútoku. André Petersson dostal přihrávku do jízdy, natlačil se s pukem za brankou a našel JEVGENIJE SKAČKOVA, jež dopravil kotouč do branky! Asistence: André Petersson.

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 8. Skačkov (Petersson), 52. Maxwell (Levickij, I. Zacharčuk) – 41. V. Komarov (Bočarov, Gurkin)

HK Soči: Barulin (Šikin) – Chomickij (C), Alexandrov, Mamašev, Fantenberg, Kuznecov, Mamkin – A. Kosticyn, O'Dell, Krikunov (A) – Petersson, Maxwell (A), Skačkov – Morozov, Mereskin, Grebenščikov – Levickij, Jacenko, I. Zacharčuk.
    Lada Togliatti: I. Ježov (Masalskis) – Aronson, Sotnieks (A), Sinicyn, Koriagin, Malenkich, Volgin, Gurkin – Filatov, Zernov, Šenfeld – V. Komarov, Mokšancev, Belousov (C) – Achmetov, Rybin (A), Valujskij – V. Strelcov, Strelcov, Bočarov.

Rozhodca: Konc, Olenin – Maitak, Pronškij