cz Pondelok 05.12.2016, 18:30 • Isstadion, Malmö • Majstrovstvá Európy žien
    A kosmetickou tečku za tímhle skvělým zápasem přidává Veronika Malá! (22:27)
    59. Radost české lavičky v poslední minutě utkání.

59
    Tak tohle už vypadá hodně dobře! Jana Knedlíková se trefuje! (22:26)
    58
    Je tu však ještě další gól v podání Maďarek. Přesně mířila jedna z maďarských hráček. (22:25)
    57. Ručková zvládla svůj únik a vstřelila svůj druhý gól v řadě.
    57
    Petr Ručková posílá dalším gólem Češky mnohem blíže k vítězství! (21:25)
    57
    Důležitý gól v podání Petry Ručkové znamená udržení tříbrankového vedení. (21:24)
    56
    Tak tohle bude ještě drama. Maďarsko snižuje, a to zásluhou Lukacsové Viktorie. (21:23)
    54. Češky přežily to nejhorší vzadu a následně si vybojovaly vyloučení Kisfaludyové.

54
    Kisfaludyová dostává dvě minuty. (20:23)
    53
    Petra Adámková se znovu prosazuje a Češky vedou o tři góly. (20:23)
    52
    Z levé strany hřiště se prosazuje Nadine Schatzlová a dává Maďarkám naději. (20:22)
    52
    Petra Adámková zvyšuje již na rozdíl tří branek, to už vypadá nadějně, přesto zbývá do konce zápasu ještě něco přes osm minut. (19:22)
    51. Jeřábková střílela z obtížné pozice, přesto se prosadila.
    51
    Markéta Jeřábková přidává další gól a na české straně už je to zase veselejší. (19:21)
    50
    Viktoria Lukácsová proměňuje sedmimetrový hod. (19:20)
    49
    Kudláčková nejprve předvedla skvělý zákrok a pak Petra Adámková proměňuje rychlý brejk. (18:20)
    48
    Jako na houpačce! Knedlíková má skvělou minutu, dává i druhý gól v krátkém časovém sledu. (18:19)
    47
    Jana Knedlíková dává další branku a vyrovnává stav utkání. (18:18)
    47. Kudláčková předvedla tři zákroky a potom ještě podstoupila tento nepříjemný souboj.

47
    Kudláčková se uvedla skvěle! Svoji branku střežila hned třikrát, všechny pokusy Maďarek skončily právě zákrokem české brankářky. (18:17)

46
    Do branky se v tuto chvíli podívá i Petra Kudláčková, která střídá brankářku Satrapovou. (18:17)
    45
    Jenže nerozhodný stav netrval dlouho. Anna Kovácsová je neuvěřitelná a dává další branku. (18:17)
    44. Jeřábková svou zarputilostí získala míč, který následně do maďarské branky poslala Malá.
    44
    No vida! Obětavost a houževnatost, to může být klíč. Markéta Jeřábková neskutečně vybojovala zdánlivě ztracený míč a pak poslala do brejku Veroniku Malou, která vyrovnává. (17:17)

44
    Střela Hrbkové končí na tyčce maďarské brankářky Kissové. (17:16)
    43. Krásně zakončený útok Maďarek.
    43
    Škoda slov. Kovácsová dává další gól! Maďarsko je opět ve vedení. (17:16)

41
    V ten stejný okamžik si půjde na dvě minuty odpočinout za nedovolený zákrok Petra Adámková. (16:16)
    41
    Agilní Kovácsová je k nezastavení, přidává totiž další gól a vyrovnává. (16:16)
    40
    Wow! Češky zasazují další úder. Veronika Malá trpělivě vyčkávala, až našla ten správný okamžik pro skórování. (15:16)
    39
    Dvojnásobnou početní výhodu Maďarky ihned zužitkovaly. A kdo jiný než Anna Kovácsová... (15:15)

39
    No a pozor! Jana Knedlíková dostává rovněž osobní trest. (14:15)

39
    Kamila Kordovská dostává dvě minuty za faul. (14:15)
    38. Dva slepené góly a Češky jsou opět ve vedení.
    38
    Nejlépe střílející Češka Michaela Hrbková posílá český celek opět do vedení. (14:15)
    37
    Je opět vyrovnáno! Kamila Kordovská se trefuje povedenou prudkou ranou. (14:14)
    36
    Anna Kovácsová je teď hodně vidět! Má na svědomí další gól Maďarek a ty se poprvé v zápase dostávají do vedení. (14:13)
    35. Kovácsová zařídila vyrovnání.
    35
    Jakoby teď ale Maďarky rozjely svůj gólostroj. Kovácsová vyrovnává svou povedenou ranou. (13:13)
    34
    A už je to zase jen o jeden gól. Kovacsová se trefuje po velmi bleskovém brejku. (12:13)
    33. Úvodní gól druhého poločasu.
    33
    Kinga Klivinyiová to vzala na sebe z velké dálky a tvrdě vystřelila, míč se zastavil až v síti. (11:13)

32
    Kisfaludyová technickou střelou z pravé strany trefuje pouze tyč! (10:13)
    30. Malá nevyužila maďarské ztráty míče, neboť proti ní byla skvělá Kissová.

30
    Veronika Malá šla úplně sama na Evu Kissovou a zdálo se, že to skončí gólem, jenže maďarská gólmanka teď neuvěřitelně zasáhla a Maďarky tak zachraňuje od dalšího gólu. (10:13)

29
    Jana Knedlíková to chtěla vzít na sebe, její střela však míří do tyče maďarské klece. (10:13)
    28
    Maďarsko opět snižuje. Kinga Klivinyová se dostala do slibné příležitosti, kterou proměnila. (10:13)
    27
    Jenže Češky dnes hrají opravdu skvěle! Michaela Hrbková si připisuje další velmi cenný gól! (9:13)
    27
    Klivinyiová snižuje po povedené střele. (9:12)
    26. Kissové tentokrát muselo pomoct břevno.

26
    Už už to vypadalo, že se Češkám podaří vsítit další gól, neboť se Kissová nestihla vrátit do branky, ale míč končí na břevně. (8:12)
    25
    Markéta Jeřábková zvyšuje český náskok již na čtyři branky. (8:12)

25
    Erdosiová nastřelila další tyčku! (8:11)
    24
    Hrbková se ani tentokrát nemýlí a sedmičku proměňuje s přehledem! (8:11)

24
    Szekeresová fauluje a budou z toho dvě minuty pro tuto hráčku a rovněž i sedmička! (8:10)
    23
    Kisfaludyová je v dnešním zápase hodně aktivní, teď dává další gól! (8:10)

23
    Z pravé strany hřiště míří do tyče Viktoria Lukacsová! Teď při Češkách stálo štěstí. (7:10)
    22. Luzumová využila chyby maďarské brankářky.
    22
    Svěřenkyně trenéra Jana Bašného si uzmuly náskok zpět, když se prosazuje Iveta Luzumová. (7:10)

21
    V ten samý moment je za předchozí faul vyloučená Dora Horynáková. (7:9)
    21
    Michaela Hrbková střílí po sedmičce gól a Češky zas vedou o dva góly. (7:9)
    20
    Jenže Maďarky se teď hodně přiblížily. Triscsuková snižuje na rozdíl gólu. (7:8)

19
    Petra Ručková dostává žlutou kartu za nedovolený zákrok. (6:8)
    19
    Anita Görbiczová teď snižuje z další povedené maďarské akce. (6:8)
    17
    Hornyáková už se na trápení Maďarek nemohla dívat, tak to vzala do svých rukou a ze středu hřiště Satrapovou překonává. (4:7)
    16
    No vida! Už je to o tři góly! To je zajímavý začátek zápasu. Tentokrát maďarskou gólmanku překonala Jana Knedlíková. (4:7)
    16
    Jenže ne na dlouho. Kamila Kordovská si připisuje svoji druhou trefu v dnešním zápase! (4:6)
    15. Maďarky se gólově prosadily po pěti minutách.
    15
    Klivinyiová se prosazuje z předbrankového prostoru a snižuje. (4:5)

14
    Jenže Anett Kisfaludyová dostává nyní dvě minuty a Maďarsko se tak znovu bude muset bránit. (3:5)
    14. Žlutá karta pro Szekeresovou.

14
    Ruce Klary Szekeresové se objevily v obličeji české hráčky a je za to logicky žlutá karta. Mezitím už je Maďarsko v plném počtu. (3:5)

13
    Eva Kissová nyní předvedla dva skvělé zákroky, druhá střela Ivety Luzumové byla opravdu náročná na zneškodnění, přesto to maďarská brankářka zvládla. (3:5)

12
    Anett Kisfaludyová dostává žlutou kartu. (3:5)
    12. Faul Kovácsové na Kordovskou.

12
    Anna Kovacsová dostává dvě minuty a pro Češky je tu možnost početní výhody. (3:5)
    11
    Michaela Hrbková ukázala, že se toho nebojí! Z velké dálky tvrdou ranou propálila Kissovu a na české straně zatím převládá optimismus. (3:5)
    10
    A hned poté se trefuje Bernadett Bodiová, je to zase o jeden gól. (3:4)

10
    Weisenbilderová dostává žlutou kartu za faul. (2:4)
    9
    Po nepovedené rozehrávce Maďarek toho Češky opět využívají a odskakují na rozdíl dvou gólů! (2:4)
    8
    Jenže dvoubrankový rozdíl moc dlouho nevydržel. Anet Kisfaludyová dostala balón přímo na střed a proměňuje. (2:3)
    8. Úspěšný pokus Kamily Kordovské.
    8. Satrapová předvedla skvělý zákrok a Kamila Kordovská skórovala.
    8
    Po delší pasáži bez gólu teď síť rozvlnila Kamila Kordovská! (1:3)

6
    Erdosiová opět aktivní, dostala se do střely, tu ale skvěle chytá Satrapová! Stále vedou Češky o jeden gól. (1:2)

6
    Iveta Luzumová se zapisuje na listinu, avšak žlutých karet. Dostává jí za nedovolený zákrok. (1:2)
    3
    Ildiko Erdosiová se dostala s míčem na levé straně ke střele a přízemní ranou kolem nohy české gólmanky snižuje. (1:2)
    2
    A už je to o dva góly! Petra Adámková se z bezprostřední blízkosti nemýlí. (0:2)
    1
    Jenže Maďarkám se nepovedl první útok a do rychlého kontru šly Češky, akci proměňuje Veronika Malá. (0:1)

Hráčky týmů nastupují na hrací plochu, začínáme!