Neapol – Inter 3:0 (kon.)
SSC Neapol
3:0 (2:0)
Inter Miláno
Piatok 02.12.2016, 20:45 • Stadio San Paolo, Neapol • Talianska Seria A • 15. kolo

Neapol zvládol dôležitý zápas proti Interu Miláno, ktorý mal od začiatku pod kontrolou. Domáci futbalisti vykročili na trojbodovú cestu už v úvodných šiestich minútach, keď skórovali Zielinski a Hamšík. Víťazstvo Neapolčanov podčiarkol v druhom polčase Insigne. (22:40:19)

90

89
    Veľká šanca Interu. Center z ľavej strany preletel na úplne voľného Perišiča, ktorého hlavička tesne minula bránu.

88
    Zápas sa už len dohráva. O víťazovi sa rozhodlo už v úvode druhého polčasu, keď pridal tretí gól domácich Insigne.

86
    Palaciov zblokovaný center takmer zapadol do brány. Reina bol pozorný a loptu vytlačil na rohový kop, z ktorého hostia nehrozili.

85
    Ivan Perišić dostal prihrávku do pokutového územia a z otočky rýchlo vystrelil. Jeho pokus minul bránu a navyše stál v ofsajde.

84
    Inter Miláno je v závere zápasu častejšie pri lopte. Domáci vsádzajú na pozornú obranu a strážia si náskok.

82
    Marcelo Brozović (Inter) uvidel žltú kartu. Chorvát s tým nebol spokojný a adresoval hlavnému rozhodcovi niekoľko slov.

81
    Striedajúci Rodrigo Palacio centroval do šestnástky na Icardiho, no ten je na hrote osamotený a chýba mu väčšia podpora spoluhráčov.

80
    Christian Maggio sa rozbehol na pravom krídle, ale tesne pred šestnástkou bol odtlačený od lopty.

78
    Obaja tréneri vyčerpali všetky svoje striedania. Hosťujúci kouč sa snažil podporiť ofenzívu, ale jeho zverenci mali jedinú gólovú príležitosť v druhom polčase.

77
    Striedanie v tíme Inter Miláno: z ihriska odchádza Antonio Candreva, prichádza Rodrigo Palacio.

77
    Neapolský kapitán opustil trávnik a vyslúžil si veľký potlesk. Slovák dnes založil prvú gólovú akciu domácich a o chvíľu neskôr zvýšil vedenie Partenopei.

76
    Striedanie v tíme SSC Neapol: z ihriska odchádza Marek Hamšík, prichádza Marko Rog.

75
    Marek Hamšík vypálil z voleja približne z dvadsiatich metrov. Slovenskému futbalistovi lopta vôbec nesadla.

74
    Neapol v týchto chvíľach zvoľnil a prestal hrať. Domáci tréner nabáda svojich hráčov k väčšej aktivite, pretože zápas ešte nekončí.

73
    Inter nevyužil dva rohové kopy v krátkom slede za sebou. Hosťujúci tím sa márne pokúša o čestný zásah.

72
    Opakoval sa podobný scenár. Ďalšia strela Brozoviča spoza šestnástky bola zrazený na roh.

71
    Marcelo Brozovič si zasekol brániaceho Diawaru a vystrelil. Obrana domácich stečovala loptu na rohový kop.