Nymburk – Domžale 85:55 (kon.)
ERA Basketball Nymburk
85:55 (15:14, 35:22, 62:34)
Helios Suns Domžale
cz Utorok 29.11.2016, 18:30 • Sportovní centrum Nymburk, Nymburk • Liga mistrů • Skupina A

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou. (20:05:42)

Snadné a očekávané vítězství Nymburku, který ovládl dle skóre všechny čtvrtiny a zaslouženě uspěl naplno. Celkově domácí tým zvítězil o slušných třicet bodů. Domžale se drželo prakticky jen první čtvrtinu, pak hosté absolutně nezvládli následující dvě, aby zase soupeře malinko potrápili v té divočejší poslední.

Konec zápasu. (85:55)

39:26
    Hruban to měl za trojkou těžké, takže jeho střela ani nedoletěla k desce koše ani k obroučce. (85:55)

39:06
    Atanackovič dalším pokusem za dva body snížil. (85:55)

38:43
    Pěkná kombinace nymburského celku, po níž se znovu prosadil rozjetý Meier. (85:53)

38:27
    A taktéž další střela z trestného hodu z ruky Kyzlinka se ujala. (83:53)

38:27
    Trestné hody pro Kyzlinka. první střelu namířil do obroučky. (83:52)

37:55
    Oba týmy jsou v koncovce i nadále hodně úspěšní. Dvojku si na své konto připsal Atanackovič. (83:51)

37:34
    Svoboda si připsal své první body v tomto utkání. Z pravé strany zaznamenal úspěšnou trojku. (83:49)

36:41
    Hrubanova úspěšná střela za dva body potěšila nyní nymburské fanoušky. (80:49)

36:13
    Curry zkusil vypálit z levé strany z tříbodové hranice a dobře udělal. V poslední čtvrtině je také v koncovce hodně úspěšný. (78:49)

35:33
    Močnik dodatečnou šestku proměnil. (78:46)

35:33
    Močnik skóroval s faulem, takže si ještě poprvé v zápase zkusí, jaké to je házet trestné hody. (78:45)

35:13
    Meier má opravdu velký střelecký apetit. Zase to zkusil z velké dálky a zase byl úspěšný! (78:43)

34:54
    Pod košem se nyní z levé strany prosadil Curry. Když se rozjede, je opravdu těžko k udržení. (75:43)

34:09
    Domžale brání opravdu hodně mizerně. Teď toho pod košem využil Lawrence. (75:41)

33:47
    Meier, i když dostal dnes méně prostoru, hraje jako z partesu. Další úspěšná dvojka šla na jeho konto. (73:41)

33:34
    Curry naběhl do výhodné střelecké pozice do středu a odtud snadno zamířil do obroučky. (71:41)

Patrik Sandev

ERA Basketball Nymburk: Allen, Benda, Hruban, Welsch, Lawrence, Peterka, Simpson, Meier, Svoboda, Sant-Roos, Kříž
    Helios Suns Domžale: Močnik, Kyzlink, Oman, Bratec, Curry, Vesel, Remekun, Atanackovič, Bolčina, Vončina

Rozhodca: Šulga (UKR), Jurasová (SRB), Yilmaz (TUR)
    Štvrtiny: 15:14, 20:8, 27:12, 23:21