Michalovce – Spišská N. Ves 3:4 (kon.) | Skalica – Topoľčany 2:3 (1:2 po s.n.) | Pov. Bystrica – Trnava 7:2 (kon.)
Detva – Martin B 3:0 (kon.)
HK DOXXbet Detva
3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
MHC Martin B
Piatok 25.11.2016, 18:00 • ZŠ Detva • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 26. kolo

59:55
    Ivan Zorvan dostáva 2 min. za podrazenie. Jozef Sládok a Dominik Jendroľ po 2 min. za hrubosť.

58:56
    V závere si odsedí dve minúty aj domáci Branislav Srnka za krosček.

55:27
    Za filmovanie dostáva Denis Viktor Škokor dve minúty.

53:14
    Jozef Sládok dostáva dve minúty za nebezpečnú výstroj, keď sa mu zlomila hokejka.

51:47
    Tomáš Torok pri mantinely hral nebezpečnou hrou vysokou hokejkou.

46:27
    Presilovka Detvy sa končí predčasne po faule Viktora Fekiača,ktorý ide na 2. min. za podrazenie.

45:03
    Za hákovanie dostáva dve minúty Ivan Brveník. Navyše dostáva aj 10 min. osobný trest. Trest 2 min.si ide odsedieť Martin Barto .

42:06
    Za krosček dostáva Denis Viktor Škokor 2 min. Lukáš Říha odchádza rovno do šatne.

39:31
    Torok sa natlačil pred bránu, kde chcel zakončiť, ale bol hákovaný Fabianom a ten si odchádza sadnúť na dve minúty.

32:16
    V obrannej tretine fauloval Dominik Kanaet, keď hákoval a dostáva dve minúty.

18:08
    A Detva v závere prvej tretiny bude hrať v oslabení za hákovanie dostáva dve minúty Tomáš Varga.

07:36
    V strednom pásme podrazil Lukáš Říha súpera a dostáva za to dve minúty.

03:18
    Za sekanie si ako prvý v stretnutí odchádza sadnúť na trestnú lavicu Martin Vyskoč. Trest dostáva za sekanie.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Marek Antalík

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DOXXbet Detva. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 13. Srnka (Torok, Gachulinec), 29. Gachulinec (Šimon, Gašpar), 34. Hrušík (Gachulinec, P. Fekiač)

HK DOXXbet Detva: V. Rosandič (Cibuľa) – Sládok "C", Zorvan, Šimon, Gachulinec, Vajlent, Mačkovič, Gábor, Varga – R. Gašpar, V. Fekiač, Kanaet – Torok, Srnka "A", Říha "A" – Videlka, P. Fekiač, Hrušík – Huňady, Berák, Šedivý. Tréner: M. Chudý.
    MHC Martin B: Pavlas (Bernát) – Jendroľ "A", Fabian, Burzik, Vyskoč, Mendel "A", Štrbák – Šalka, Uhrík "C", Brveník – Ferleťák, N. Gašpar, Olejník – Barto, Škokor, Zamečník – Junas. Tréner: L. Spišiak.

Rozhodca: Majling – Hanko, Číž