NY Rangers – Pittsburgh 1:6 (kon.) | Washington – St. Louis 4:3 (kon.) | Columbus – Calgary 0:2 (kon.)
Buffalo – Detroit 1:2 (1:2 po s.n.) | NJ Devils – Toronto 5:4 (1:0 po s.n.) | Minnesota – Winnipeg 3:1 (kon.)
Tampa Bay – Philadelphia 4:2 (kon.) | Nashville – Dallas 5:2 (kon.) | Colorado – Edmonton 3:6 (kon.)
Arizona – Vancouver 1:4 (kon.) | San Jose – Chicago 2:1 (kon.) | LA Kings – NY Islanders 4:2 (kon.)
Nashville Predators
5:2 (1:0, 1:0, 3:2)
Dallas Stars
cz Štvrtok 24.11.2016, 02:10 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

53:08
    Navíc následně dostává dvě minuty za krosček Arvidsson (NSH), takže si Dallas zahraje přesilovou hru.

44:21
    Dvě minuty za vražení na hrazení dostává Patrick Eaves (DAL), takže si Predators zahrají další přesilovku.

39:36
    Dvě minuty za hrubost dostává pouze John Klingberg (DAL), takže si Preds zahrají další přesilovou hru.

31:49
    Watson (NSH) přistrčil SPezzu do jeho zad, což hostující útočník neunesl, takže domácí hráč dostává dvě minuty.

08:28
    Domácí si zahrají další přesilovou hru, když Julius Honka (DAL) vyhodil z vlastního obranného pásma puk do hlediště, a dostává tak dvě minuty.

05:22
    Predators si zahrají svou první přesilovou hru v utkání, protože hostující střídačka dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 15. Forsberg (P. K. Subban), 37. Fisher, 47. Johansen (Neal), 52. C. Smith (Forsberg, Ribeiro), 60. Neal (Johansen) – 46. Sharp (Korpikoski, Oleksiak), 59. B. Ritchie (Roussel, Faksa)

Nashville Predators: Rinne (Mazanec) – Josi, Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Irwin, Y. Weber – Arvidsson, Johansen, Neal – Forsberg, Ribeiro, C. Smith – C. Wilson, Fisher (C), Åberg – Sissons, Järnkrok, Watson.
    Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Honka, Hamhuis, Lindell, Jordie Benn, Oleksiak, Klingberg – Jamie Benn (C), Seguin, Eakin – Sharp, Spezza, Eaves – Roussel, Faksa, B. Ritchie – Korpikoski, D. Shore, Cracknell.

Rozhodca: Pochmara, Sutherland – Wheler, Driscoll