Liberec – ELITE PRAHA 6:8 (kon.) | Královské Vinohrady – Jičín 5:4 (kon.) | Židenice – Bohemians - NE 6:8 (kon.)
Ostrava – Vítkovice 6:9 (kon.)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
6:9 (2:2, 3:4, 1:3)
1. SC TEMPISH Vítkovice
cz Sobota 19.11.2016, 20:00ČEZ Extraliga žen (CZ) • 11. kolo

57:53
    Pantějová poslala míček na odkrytou branku z poloviny hřiště a trefila jen tyčku!

55:51
    Ostrava ještě zkouší něco ze zápasem udělat v šesti hráčkách v poli!

55:47
    Vítkovice na závěr zápasu střídají gólmanky, když se mezi tři tyče staví Dagmar Velčovská.

52:01
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Domácí se ještě nevzdávají, proti první střele byla ještě Kubíčková úspěšná, ale zakončení MARKÉTY VRLÍKOVÉ už prošlo za její záda. Asistence: Martina Podroužková.

51:24
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Hosté se čím dál tím více přibližují vítěztsví, na rozdíl čtyř branek navyšuje KAMILA PALONCYOVÁ. Asistence: Natálie Martináková.

47:37
    DENISA FERENČÍKOVÁ vzala zodpovědnost na sebe a svou trefou přesně do horního rohu branky nedala gólmance šanci. Bez asistence.

42:02
    Oslabení Vítkovice ubránily a poté udeřily přesným zásahem ZUZANY ŠPONIAROVÉ. Asistence: Veronika Enenkelová.

39:57
    Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Karin Vavrečková – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

39:50
    Opět si vedení berou na svou stranu hosté, o což se zasloužila deset vteřin před koncem třetiny ANNA NIEMCOVÁ. Asistence: Zuzana Halfarová.

37:04
    Toto diváky musí jistě bavit, o další srovnání skóre se postarala LUCIE ŠROTOVÁ. Asistence: Nela Kapcová.

36:09
    Stav nezůstal dlouho nezměněn, jelikož odpovídá svou trefou ADÉLA PANTĚLEJEVOVÁ. Asistence: Denisa Ferenčíková.

35:49
    Autorem branky je ROMANA SKÁCELOVÁ. Asistence: Nela Kapcová.

30:40
    Další obrat je na světě, po přihrávce od Šponiarové se trefila KAMILA PALONCYOVÁ. Asistence: Michaela Šponiarová.

28:45
    A je opět vyrovnáno, přesný zásah si na své konto připisuje MICHAELA ŠPONIAROVÁ. Bez asistence.

25:13
    Domácí využívají početní výhodu na překlopení skóre ve svůj prospěch, o což se postarala NELA KAPCOVÁ. Asistence: Denisa Kotzurová.

24:35
    Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Zuzana Halfarová – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

19:34
    I přesto se ještě domácím v závěru periody podařilo vyrovnat zásluhou NIKOL ŠKOPKOVÉ. Asistence: Karin Vavrečková.

18:18
    Nyní si hráčky, které se podílely na první brance, si role otočily, nyní zakončovala přesně mezi tři tyče DENISA FERENČÍKOVÁ. Asistence: Adéla Pantělejevová.

16:00
    Chybnou rozehrávku Ostravy trestá ADÉLA PANTĚLEJEVOVÁ, která tak vyrovnává stav utkání. Asistence: Denisa Ferenčíková.

11:15
    Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Denisa Ratajová – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

05:40
    Přestože byli hosté aktivnější, vedení se ujímají domácí, když se trefila přesně mezi tři tyče KARIN VAVREČKOVÁ. Bez asistence.

Adam Joska

Góly a asistencie: 6. Vavrečková, 20. Nikol Škopková (Vavrečková), 26. Kapcová (Kotzurová), 36. Skácelová (Kapcová), 38. Šrotová (Kapcová), 53. Vrlíková (Podroužková) – 16. Pantělejevová (Ferenčíková), 19. Ferenčíková (Pantělejevová), 29. M. Šponiarová, 31. Paloncyová (M. Šponiarová), 37. Pantělejevová (Ferenčíková), 40. Niemcová (Halfarová), 43. Z. Šponiarová (Enenkelová), 48. Ferenčíková, 52. Paloncyová (Martináková)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Tomšová – Vavrečková, Kotzurová, Podroužková, Skácelová, Jurečková, Zuzaníková, Kajfoszová – Vrlíková, Kopková, Šuranyiová – Šablaturová, Šrotová, Nikol Škopková – Pastušková, Lichnová, Nela Škopková – Kapcová.
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Kubíčková (56. Velčovská) – Hložánková, Halfarová, Klapitová, Niemcová, Mandátová, Theimerová – M. Šponiarová, Pantělejevová, Ferenčíková – Z. Šponiarová, Enenkelová, K. Kociánová – Ratajová, Šupáková, Husková – Paloncyová, Martináková.

Rozhodca: Saňka, Trávníček