Buffalo – Minnesota 0:4 (kon.) | Philadelphia – Arizona 4:5 (kon.) | Pittsburgh – NY Islanders 4:2 (kon.)
Toronto – Florida 3:2 (kon.) | Montreal – Tampa Bay 3:1 (kon.) | St. Louis – Detroit 1:2 (1:2 po s.n.)
Winnipeg – Dallas 4:1 (kon.) | San Jose – Columbus 3:1 (kon.) | LA Kings – Nashville 3:2 (po pr.)
Philadelphia Flyers
4:5 (0:2, 2:0, 2:3)
Arizona Coyotes
cz Piatok 28.10.2016, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

58:57
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Ryan White – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

48:51
    Arizona si zahraje přesilovou hru, protože Sean Couturier (PHI) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

46:31
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Brayden Schenn – 2 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Jakob Chychrun – 2 min., bitka).

43:10
    Ivan Provorov (PHI) dostává dvě minuty za nedovolené bránění a hostující celek má k dispozic přesilovku.

38:20
    Bude se vylučovat. Domácí celek si zahraje ještě před koncem druhé třetiny přesilovou hru. Bard Richardson (ARI) dvě minuty za krosček proti Travisi Konecnymu.

34:00
    A pokud jste fanoušky Kojotů, tak pro vás mám špatnou zprávu, dvě minuty pro Laurena Dauphina za nedovolené bránění.

31:36
    Oliver Ekman Larsson se pustil do křížku se střelcem branky Flyers Nickem Cousinsem. Dvě minuty dostává za naražení Ryan White (ARI)

18:29
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Brad Richardson – 2 min., vysoká hůl).

14:40
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Jamie McGinn – 2 min., hrubost).

12:43
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Brayden Schenn – 2 min., sekání).

08:17
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Laurent Dauphin – 2 min., podražení).

Vít Muzikář

Góly a asistencie: 30. Cousins (B. Schenn, Weise), 35. B. Schenn (Gostisbehere, Giroux), 49. MacDonald (Provorov, Konecny), 60. Simmonds (B. Schenn, Streit) – 8. J. McGinn (Duclair, Richardson), 12. Ekman-Larsson, 47. Hanzal (Domi, Michael Stone), 49. Richardson (Rieder), 56. White (Dvorak)

Philadelphia Flyers: S. Mason – MacDonald, Gostisbehere, Provorov, Manning, Streit, Gudas – Konecny, Giroux, Voráček – Read, Couturier, Simmonds – B. Schenn, Cousins, Weise – VandeVelde, Gordon, Ljubimov.
    Arizona Coyotes: Domingue – Ekman-Larsson, C. Murphy, Goligoski, Michael Stone, Chychrun, Schenn – Domi, Hanzal, Vrbata – J. McGinn, Martinook, Duclair – Rieder, Richardson, Doan – Dauphin, Dvorak, White.

Rozhodca: O'Halloran, L'Ecuyer – Gibbs, Murphy

Diváci: 19 432