Haniska – Poprad 2:2 (kon.) | Spiš. N. Ves – MFK Zvolen 1:0 (kon.) | R. Sobota – Bardejov 0:2 (kon.)
L. Mikuláš – Lok. Košice 4:0 (kon.) | Lipany – Košice 0:2 (kon.) | Svätý Jur – Pohronie 0:3 (kon.)
B. Bystrica – Sereď 0:1 (kon.) | Skalica – Nitra 4:2 (kon.) | Nové Mesto n/V – Martin 1:0 (kon.)
MFK Skalica
4:2 (3:2)
FC Nitra
Sobota 22.10.2016, 14:30 • MFK Skalica • MONACObet liga

87
    Skalica dala gól!

Je zrejme rozhodnuté. Druhým gólom v zápase sa prezentuje DANIEL ŠEBESTA, ktorý Skalici vrátil dvojgólové vedenie. Do konca zápasu nám ostáva necelých 5 minút.

43
    Nitra dala gól!

A zrazu je to iba o gól! Na rozdiel jediného gólu znížil ANDREJ IVANČÍK. Toto bola neuveriteľná polhodina duelu, počas ktorej videli fanúšikovia až päť gólov!

37

MILOŠ ŠIMONČIČ sa ukazuje ako správny kapitán. Hostia sa vracajú do duelu, po dobrej štandardke od Andreja Fábryho Nitra koriguje stav stretnutia na 1:3. Šimončič prekonal Čikoša-Pavlička po góle hlavou. Bláznivý prvý polčas sa ešte nekončí!

30

Autorom gólu z pokutového kopu je MARKO MILUNOVIĆ. Tento 30-ročný hráč zo Srbska navyšuje skóre duelu na 3:0. Brankár Kolmokov bol prekonaný už tretíkrát, to všetko stihli Skaličania za úderných 15 minút!

27

DANIEL ŠEBESTA zvyšuje náskok domáceho tímu na rozdiel dvoch gólov. Skalica začala duel parádne, do jeho konca je však ešte ďaleko.

15
    Gól strelil LADISLAV SZÖCS. Líder tabuľky sa ujíma vedenia po štvrťhodine hry, Szöcs posiela Skalicu do vedenia.

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím MFK Skalica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím FC Nitra. Viac informácií tu.

Góly: 15. Szöcs, 27. Šebesta, 30. Milunović (pen.), 87. Šebesta – 37. Šimončič, 43. Ivančík

Karty:   58. Hlavatovič (SKA), 61. Švrček (SKA) – 47. Kuník (NIT), 48. Kotrík (NIT), 61. Shejbal (NIT)

MFK Skalica: Čikoš-Pavličko – Záhumenský, Szöcs, Švrček, Šebesta, Hlavatovič, Neoveský, Mizerák, Milunović, Majerník (C), Hruška
    Náhradníci: Lipták, Jakubek, Vrábel, Vrablec, Slaný, Fišan

FC Nitra: Kolmokov – Balaj, Chovanec, Kotrík, Šimončič (C), Ivančík, Fábry, Shejbal, Kuník, Vencl, Charizopulos
    Náhradníci: Stránský, Ngeyitala Lola, Oravec, Žák, Križko, Dunda, Šurnovský

Rozhodca: Mário Vlk – Peter Kováč, Rastislav Žákech