Znojmo – Dornbirn | 4:3 (kon.) |
NY Islanders – Arizona | 3:2 (kon.) | | | Columbus – Chicago | 3:2 (kon.) | | | Detroit – Nashville | 5:3 (kon.) |
Novokuzneck – CSKA Moskva | 2:4 (kon.) | | | Novosibirsk – Čerepovec | 2:4 (kon.) | | | Barys – Jaroslavľ | 1:8 (kon.) |
Omsk – Petrohrad | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Jugra Chanty-Mansijsk – D. Moskva | 0:1 (kon.) | | | Jekaterinburg – Viťaz | 2:1 (kon.) |
Kazaň – Nižnekamsk | 3:1 (kon.) |
Jihlava – Č. Budějovice | 3:2 (po pr.) | | | Olomouc – Pardubice | 4:1 (kon.) | | | Zlín – Hradec Králové | 1:2 (kon.) |
HC Plzeň – HC Litvínov | 5:3 (kon.) | | | Třinec – Liberec | 5:3 (kon.) | | | K. Vary – Chomutov | 2:7 (kon.) |
Kometa Brno – Sparta Praha | 4:1 (kon.) | | | Vítkovice – Mladá Boleslav | 4:3 (kon.) |
HC Sparta Praha Sledge – Zlín sledge | 3:2 (kon.) | | | Litvínov – SHK Mustangové | 0:13 (kon.) | | | Karlovy Vary – SOHO Olomouc | 5:0 (kon.) |
Budapešť – Znojmo | 5:4 (kon.) |
Ústí n/L – Litoměřice | 3:4 (po pr.) | | | Frýdek-M. – Přerov | 2:6 (kon.) | | | Kadaň – Prostějov | 2:5 (kon.) |
Most – Motor ČB | 3:4 (kon.) | | | Třebíč – Benátky n/J | 1:2 (kon.) | | | Jihlava – Havířov | 3:2 (po pr.) |
Slavia – Kladno | 4:2 (kon.) |
koniec
HC Sparta Praha Sledge
3:2
(2:1, 0:1, 1:0)
SHK LAPP Zlín
28:08
|
První přesilovka také pro domácí vyloučen hráč Zlína Julina na dvě minuty za hákování.
|
|
9:42
|
Hosté si zahrají první přesilovku vyloučen je hráč Sparty Frolík na 2 minuty za nedovolené bránění.
|
|
4:39
|
Za nesportovní chování je vyloučen na 10 minut Z. Hábl
|
Góly a asistencie:
4. Z. Krupička (Raul), 7. Raul (Z. Krupička, J. Krupiička), 36. Z. Krupička (Raul, J. Krupiička) – 7. Palát (Šafránek), 21. Palát (Ligda)
Rozhodca: Kratochvíl, Holerová
Diváci:
Nepremenená penalta:
HC Sparta Praha Sledge:
Vápenka – Z.Krupička 'C', Zapletal – Raul, J. Krupička, Novotný, Frolík, Mekleš, Nachtigalová
Náhradníci:
Tréner:
SHK LAPP Zlín: Molek (Matoušek) – Julina, Šafránek, Hábl Z. 'C' – Palát, Ligda, Hábl D., Slováček, Joppa, Rauš
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
SHK LAPP Zlín: Molek (Matoušek) – Julina, Šafránek, Hábl Z. 'C' – Palát, Ligda, Hábl D., Slováček, Joppa, Rauš
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Kratochvíl, Holerová
Diváci:
Jan Hamák