Novokuzneck – CSKA Moskva 2:4 (kon.) | Novosibirsk – Čerepovec 2:4 (kon.) | Barys – Jaroslavľ 1:8 (kon.)
Omsk – Petrohrad 2:3 (1:2 po s.n.) | Jugra Chanty-Mansijsk – D. Moskva 0:1 (kon.) | Jekaterinburg – Viťaz 2:1 (kon.)
Kazaň – Nižnekamsk 3:1 (kon.)
Metallurg Novokuzneck
2:4 (1:0, 1:3, 0:1)
CSKA Moskva
cz Sobota 22.10.2016, 12:00 • Metallurgs Sports Palace • KHL

55:02
    Komaristyj z prostoru mezi kruhy pálí nad branku Sorokina!
    51:51 Jonas ENLUND - 2:4

51:51
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Velký favorit dnešního utkání se ujímá dvoubrankového vedení, které může být rozhodující. Do listiny střelců se zapisuje ENLUND. Bez asistence.

38:57
    Za hrubost jsou vyloučeni domácí Semjonov a hostující Naumenkov.

36:23
    Ožiganov našel najetého Muršak, který mohl jet sám na brankáře, ale na poslední chvíli mu sjel puk z čepele hole.
    31:19 Alexandr KUTUZOV - 2:3

31:19
    Tak to je neuvěřitelné! V rozmezí tří minut střílí hosté třetí branku v utkání a otáčí vývoj zápasu. Na svědomí ji má KUTUZOV. Asistence: Kurgyšev.
    29:53 Nikita KVARTAĽNOV - 2:2

29:53
    A je vyrovnáno! Hosté těží ze svého soustavného tlaku a na 2:2 srovnává KVARTALŇOV. Bez asistence.
    28:05 Valerij NIČUŠKIN - 2:1

28:05
    Hosté se dočkali korigující branky! Muršak předložil puk NIČUŠKINOVI a ten jej poslal do sítě. Asistence: Muršak.

24:52
    Hosté si koledují! Na dvě minuty je vyloučen Kutuzov,

23:45
    Hosté střídají brankáře. Fastha nahrazuje Sorokin.
    23:45 Andrej PERVYŠIN - 2:0

23:45
    Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
    Hosté mají před sebou těžkou řeholi, neboť domácí se ujímají dvoubrankového vedení. Komaristyj poslal puk na PERVYŠINA a ten jej umístil do odkryté části klece. Asistence: Komaristyj.

22:34
    Proti pravidlům se hrou vysokou holí provinil Andronov, který si odpyká dvě minuty.

16:07
    Za podražení si dvě minuty odsedí hostující Kvartalňov.

12:28
    Domácí hokejisté se ujímají vedení v zápase! ZEMČENKO se nerozpakoval a střelou do horního růžku otevírá skóre zápasu. Asistence: Ďjakov.
    12:28 Denis VICHAREV - 1:0

11:23
    Čmychov se opřel do rány a ta skončila na tyči Karejevovy klece!

08:00
    Své názory si nyní ostřeji vysvětlovali Vasilčenko s Murčakem, za což jsou odesláni na trestné lavice. Verdikt zní – dvě minuty za hrubost.

07:13
    Za příliš mnoho hráčů na ledě je potrestána domácí lavička. Trest si odsedí Jazkov.

02:49
    Domácí disponují po nedovoleném zákroku Enlunda první přesilovkou v utkání.

Radek Kozel

Góly a asistencie: 13. Zemčenko (Ďjakov), 24. Pervyšin (Komaristý) – 29. Ničuškin (Muršak), 30. Kvartaľnov, 52. Enlund

Metallurg Novokuzneck: Karejev (M. Birjukov) – Pervyšin, Ľamkin, Fatkullin, Kuklev, Arbuzov, Vasilčenko, Ďjakov, Viksna – Zemčenko, Solovjov, Komaristý – Jazkov, Semionov, Vicharev – S. Butuzov, A. Michejev, Razumov – Lebedev, R. Berdnikov, Poliščuk.
    CSKA Moskva: Fasth () – Ožiganov, Denisov, Kiselevič, , Pivcakin, Naumenkov, Čmychov – Kugryšev, , K. Petrov – Muršak, Ničuškin, Osnovin – Enlund, Tělegin, Svetlakov – Andronov, Košelev, Kvartaľnov – Kvartaľnov.

Rozhodca: Bukin, Buturlin – Majtak, Pronskij