GA Eagles – Twente 0:2 (kon.) | Eindhoven – Sparta Rotterdam 1:0 (kon.) | Kerkrade – Den Haag 1:1 (kon.)
Willem II – Utrecht 0:1 (kon.)
Roda JC Kerkrade
1:1 (0:1)
HFC ADO Den Haag
cz Sobota 22.10.2016, 19:45Holandská Eredivisie • 10. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších online přenosů napočtenou. (21:40:04)

Je dobojováno a body se dělí rovnoměrně. Hosté sice v zápasy dlouho vedli, ale v 86. minutě dokázal vyrovnat na konečných 1:1 Paulissen.

90+7

90+2
    Zdá se, že rozhodčímu se dnešní utkání zamlouvá a tak nastavuje poměrně dost času, rovných 7 minut.

90+1
    Zápas se již pouze dohrává. Zdá se, že s dělbou bodů budou nakonec spokojeny oba celky.

88
    Žlutou kartu dostává Daryl Werker (Roda JC Kerkrade).
    86. Mitchel PAULISSEN - 1:1

86
    Kerkrade právě vstřelilo branku!
    Zcela po zásluze se domácí fotbalisté dočkali vyrovnávací branky. Tu má na svědomí útočník PAULISSEN.

86
    Žlutou kartu dostává Thomas Meißner (HFC ADO Den Haag).

86
    Domácí se sice snaží o nátlakovou hru, avšak ta prozatím vyznívá do ztracena.

84
    Paulissenovu dělovku zastavila pozorná obrana.

83
    Hosté se snaží o kontrolu prozatímního náskoku, což se jim bez větších potíží daří.

80
    Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Sheraldo Becker, přichází Ludcinio Marengo.

78
    Střídání v týmu Roda JC Kerkrade: ze hřiště odchází David Boysen, přichází Nestoras Mytidis.

76
    Žlutou kartu vidí za faul Ebuehi.

75
    Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Mike Havenaar, přichází Dennis van der Heijden.

74
    Agilní Ajagun byl obrán o míč v rozporu s pravidly. Domácí budou rozehrávat.

73
    Marné dobývání hostující branky pokračuje nadále.

71
    Ajagun se sice zbavil dotírajícího protihráče, přesně rozehrát však již bylo nad síly domácího útočníka.

70
    Hostující celek se již spoléhá především na bránění svého hubeného náskoku a na polovinu soupeře se dostává pouze sporadicky.

68
    Střídání v týmu Roda JC Kerkrade: ze hřiště odchází Daniel De Silva, přichází Mikhail Rosheuvel.

68
    Gullón ztratil míč, hrát mohou hosté.

66
    De Silveho pokus z uctivé vzdálenosti byl spíše projevem zmaru.

65
    Hosté kombinují v bezpečné vzdálenosti od Šetkuse.

63
    Střela Ajaguna končí vysoko nad brankou.

61
    Střídání v týmu Roda JC Kerkrade: ze hřiště odchází Farshad Noor, přichází Adil Auassar.

59
    Domácí kombinují na své polovině hřiště.
    58.

58
    Velkou šanci domácích na vyrovnání zhatil výborným zákrokem brankář Šetkus.

58
    Z té však nic nebylo, hrát mohou domácí.

57
    Po faulu Noora disponují hosté standardní situací z nebezpečné vzdálenosti.

56
    Trybull si hezky narazil se spoluhráčem, avšak tam aktivita hostí končí.

54
    Z něhož však žádné nebezpečí pro Šetkuse nerezonovalo.

53
    Po zásahu obrany domácí disponují rohovým kopem.

51
    Ajagun uplatnil svou rychlost v souboji o míč a zmocnil se jej.

50
    Paulissenova střela zpoza šestnáctky byla zablokována pozornou obranou.

48
    Kanon přišel u pravé strany hřiště o míč. Hrát budou domácí.

47
    Proti dobrým mravům se provinil Bakker a vidí za to žlutou kartu.

47
    Od počátku druhého poločasu se na hřišti přiostřilo, což bylo znatelné hned na několika osobních soubojích.

46
    Domácí fotbalisté rozvážně kombinují na své polovině hřiště.

46

První poločas je za námi a spokojenější po něm mohou být hosté, kteří vedou zásluhou Duplana 1:0. Nutno podotknout, že domácí však byli po většinu prvního poločasu lepším celkem a tak by utkání více slušela prozatímní remíza.

45

42
    Ti si však míče dlouho neužili, jelikož ten je již znovu v držení domácích.

40
    De Silva se srazil se spoluhráčem a hrát tak mohou hosté.

39
    Paulissen mohl vyrovnat, ale jeho pokus zpoza vápna se mezi tři tyče nevešel.
    37. Edouard DUPLAN - 0:1

37
    Den Haag právě vstřelil branku!
    Poměrně překvapivě se hostující fotbalisté ujímají vedení v zápase, třebaže obraz hry se v posledních minutách přeci jen vyrovnal. Buď jak buď, první gól zápasu střílí DUPLAN.

36
    A zle se při zakládání útoku potázal i Boysen, který narazil na pozorného Kanona.
    34.

34
    Gullón se snažil projít jeden na jednoho, avšak se svou snahou nepochodil.

32
    Ten však fauluje a rozehrávat budou domácí fotbalisté.

31
    De Silvův nákop končí pouze u Kanona.

30
    Kum si dovolil drzou kličku a zbavil se dotírajícího protihráče.

29
    van Peppen vyhrál hlavičkový souboj a domácí mohou spřádat útočné plány.

27
    Werker odcentroval z levé strany hřiště, ale míč dokázala odklidit pozorná obrana.

26
    Ajagun ukázal svou rychlost a pláchl obránci.

24
    Z výhody rohového kopu však domácí nic vytěžit nedokázali.

23
    Tvrdou ránu zpoza vápna vyrazil Šetkus na roh.

21
    Hyfte si neporozuměl se svým spoluhráčem a domácí přišli o balón.

19
    Boysen si hezky narazil s De Silvou, ale o míč nakonec středopolaři domácího celku přišli.

18
    Střelu Noora po odraženém míči za vápno likviduje Šetkus.

16
    Střela Ajaguna byla zablokována a míč mají v moc hosté.

15
    Výkop Šetkuse sbírá domácí defenzíva a budou to tak znovu fotbalisté Haagu, kteří se budou bránit.

14
    Za svůj prohřešek proti pravidlům vidí žlutou kartu Jansen.

13
    Paulissen napřáhl z velké dálky, ale přízemní ranou trefil pouze prostor, kde stál připravený brankář.

12
    To jim však nečiní ani ty nejmenší potíže, jak dokázal Noor.

11
    Ajagun ztratil proti dvojmužné přesile míč a domácí se tak budou muset bránit.

10
    Utkání nám plyne v poklidném tempu a diváci si na své prozatím rozhodně nepřišli.

8
    Becker dostal přihrávku do běhu, ale Kum měl k míči blíže a zmocnil se jej.

7
    Kombinaci Rody mezi obránci div že nevystihl Becker.

6
    Obrázek hry se nemění. Domácí diktují tempo hry a hosté čekají v hlubokém bloku.

4
    Domácí fotbalisté jsou od prvních minut aktivnějším celkem a drží míč na svých kopačkách.

3
    Ajagun si naběhl za obranu, ale nedostal přesnou přihrávku.

1
    De Silva našel krásnou přihrávkou nabíhajícího spoluhráče, který však nedokázal zpracovat balón.

1

Roda JC Kerkrade: van Leer – Kum, Noor, van Peppen, Gullón – Werker, van Hyfte, Boysen, De Silva – Ajagun, Paulissen.
    Náhradníci: Wolters, Yves – Auassar, Blätter, Milec, Mytidis, Rutjes, M. Rosheuvel, Stassar.

HFC ADO Den Haag: Šetkus – Ebuehi, Meißner, Beugelsdijk, Kanon – D. Bakker, Jansen, Trybull, Havenaar – Duplan, Becker.
    Náhradníci: de Boer, Zwinkels – El Mahdioui, Hevel, Marengo, San Román, van der Heijden..

Zdravím všechny příznivce holandského fotbalu u příležitosti komentování utkání mezi celky Roda JC Kerkrade a HFC ADO Den Haag.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:45.