NY Islanders – Arizona 3:2 (kon.) | Columbus – Chicago 3:2 (kon.) | Detroit – Nashville 5:3 (kon.)

Detroit právě vstřelil branku!
    Glendening nahrál zpoza brány DERRENU HELMOVI, jenž už poslal puk do prázdné klece Preds. Asistence: Luke Glendening.

59:15
    Rinne jede na svou střídačku!

57:57
    Jenže Nashville to ve svém útočném pásmu doslova hodně pokazil, protože nejdříve trefil Carl Järnkrok (NSH) Helma holí do obličeje a James Neal (NSH) krosčekoval Marčenka, takže Detroit bude hrát proti třem.
    55:14 Mike FISHER - 4:3

55:14
    Nashville právě vstřelil branku!
    Predators využívají svou přesilovou hru! Josi dostal nabito na modrou čáru a jeho ránu ještě před Mrázkem tečoval MIKE FISHER. Asistence: Roman Josi.

54:44
    Nashville bude hrát přesilovou hru, protože dvě minuty za držení dostává Brenden Smith (DET).

53:33
    Vzájemně na dvě minuty za hrubost jsou vyloučeni P.K Subban (NSH) a Justin Abdelkader (DET).

52:31
    Fiala objel bránu Detroitu, aby následně křižně nahrál Nealovi, kterého však parádně vychytal Mrázek!
    51:27 Gustav NYQUIST - 4:2

51:27
    GUSTAV NYQUIST využil zaváhání Forsberga, když mu sebral kotouč a následně jel sám na Rinneho, kterého překonal přesnou střelou k tyči. Bez asistence.

42:47
    Jonathan Ericsson (DET) dostává dvě minuty za nedovolené bránění, a tak si Nashville zahraje svou třetí přesilovou hru v utkání.

42:31
    Yannick Weber (NSH) a Dylan Larkin (DET) tedy dostávají pět minut na trestné lavici.
    41:10 Tomáš TATAR - 3:2

41:10
    Red Wings se však dále drželi ve svém pásmu, kde si nakonec poslední jmenovaní vyměnili role, když Marčenko přihrál puk TOMÁŠI TATAROVI, který si vybruslil až do středu pravého kruhu, odkud vstřelil puk do brány Nashvillu. Asistence: Marčenko, Jonathan Ericsson.
    39:21 Drew MILLER - 2:2

39:21
    Glendening zavezl puk od pásma, kde se poté puk dostal na modrou k Greenovi, jehož pokus byl zblokován mimo, ale touš se následně odrazil na střed levého kruhu, kde stál DREW MILLER, jehož střela skončila za zády Rinneho. Asistence: Mike Green, Luke Glendening.

38:47
    Rinne velmi špatně rozehrál puk na svého beka, když se ke kotouči dostal Nielsen, který do něj jen strčil a puk se snesl na břevno hostující klece.

36:10
    Filip Forsberg (NSH) hodně nešťastně podrazil Greena, a tak dostává dvě minuty na trestné lavici.
    34:31 Mike RIBEIRO - 1:2

34:31
    Další využitá přesilovka Predators! Hosté jen nahodili puk na Mrázka, který jej velmi nešťastně vyrazil přímo na hůl MIKEA RIBEIRA, jenž si touš potáhl a následně jej dal do zcela prázdné brány. Asistence: Viktor Arvidsson, Ryan Ellis.
    34:13 P. K. Subban - 1:1

34:13
    Predators využívají přesilovou hru! Josi nabil P.K. SUBBANOVI a jeho dělovka prošla Mrázkovi mezi jeho betony. Asistence: Roman Josi.

33:23
    Danny DeKeyser (DET) měl hodně času i prostoru na vyhození puku, ale i tak jej poslal až do hlediště, a zcela zbytečně tak posílá svůj celek do tří.

32:45
    Do samostatného úniku se dostal Glendening, jehož kličku do bekhendu však Rinne vystihl a podržel svůj tým.

32:33
    První přesilovou hru si zahrají i hosté, když dvě minuty za nedovolené bránění dostává Tomáš Tatar (DET).

31:31
    Fisher se nečekaně dostal k nahozenému puku a byl sám před Mrázkem, kterého zkusil ohrozit bekhendovou střelou, ale domácí brankář situaci vyřešil.

28:17
    Viktor Arvidsson (NSH) vyhodil z obranné třetiny puk do hlediště, a tak dostává dvě minuty za zdržování hry.

26:50
    Fiala měl na své hokejce vyrovnání, když si mezi kruhy vzal puk naznačil střelu, najel si ještě více do strany a už mohl střílet do prázdné brány, jenže hostující útočník trefil kousek brusle bránícího hráče, od které se touš odrazil do ochranné sítě.
    25:17 Justin ABDELKADER - 1:0

25:17
    Red Wings bleskově využívají přesilovou hru! Domácí vyhráli vhazování na modrou, odkud vypálil Sproul, jehož střelu ještě těsně před Rinnem tečoval JUSTIN ABDELKADER, od kterého se už touš dostal do sítě Nashvillu. Asistence: Ryan Sproul, Gustav Nyquist.

25:12
    Detroit bude hrát další přesilovou hru, protože dvě minuty za držení dostává P. K. Subban (NSH).

23:31
    Po další střele Marčenka, kterou ještě tečoval Glendening musel Rinne předvést další důležitý zákrok.

13:16
    Hosté si parádně rozebrali domácí obranu a snad i Mrázka, protože zakončení Smitha už šlo do prázdné brány, ale domácí brankář puk vyrazil díky svému automatickému přesunu k druhé tyči.

06:53
    Detroit si navíc zahraje první přesilovou hru, protože dvě minuty za hákování dostává Colin Wilson (NSH).

06:41
    Helm měl nyní na hokejce první branku utkání! Nyquist získal puk v rohu kluziště a ihned jej poslal před bránu, kde byl právě Helm, jenže proti tomu vytáhl Rinne parádní zákrok. Nashville následně poslal puk na zakázané uvolnění.

02:41
    Od modré čáry letělo další zakončení domácích, které navíc tečoval Glendening, takže Rinne jen touš vyrazil před sebe, kde mohl dorážet Drew Miller, ale jeho pokus zblokovala hostující obrana.

01:19
    Mrázek musel předvést velmi těžký první zákrok, když se Fisher objevil zcela sám mezi kruhy a jeho pokus domácí brankář vyrazil za svou klec.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 26. Abdelkader (Sproul, Nyquist), 40. D. Miller (Green, Glendening), 42. Tatar (Marčenko, Ericsson), 52. Nyquist, 60. Helm (Glendening) – 35. Subban (Josi), 35. Ribeiro (Arvidsson, Ellis), 56. Fisher (Josi)

Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – DeKeyser, Green, Ericsson, Marčenko, Br. Smith, Sproul – Abdelkader, Nielsen, D. Larkin – Tatar, Zetterberg (C), Sheahan – Vanek, Helm, Nyquist – D. Miller, Glendening, Ott.
    Nashville Predators: Rinne (Mazanec) – Josi, Subban, Ekholm, Ellis, Weber, Carle – Neal, Fisher (C), Wilson – Fiala, Johansen, Forsberg – Arvidsson, Ribeiro, C. Smith – Bass, Sissons, Järnkrok.

Rozhodca: O´Halloran, Pochmara – Cherrey, Galloway