Michalovce – Prešov | 2:2 (kon.) | | | Myjava – Podbrezová | 0:2 (kon.) | | | Ružomberok – Žilina | 0:2 (kon.) |
Zlaté Moravce – Slovan Bratislava | 1:5 (kon.) | | | Senica – Trenčín | 1:2 (kon.) |
Haniska – Poprad | 2:2 (kon.) | | | Spiš. N. Ves – MFK Zvolen | 1:0 (kon.) | | | R. Sobota – Bardejov | 0:2 (kon.) |
L. Mikuláš – Lok. Košice | 4:0 (kon.) | | | Lipany – Košice | 0:2 (kon.) | | | Svätý Jur – Pohronie | 0:3 (kon.) |
B. Bystrica – Sereď | 0:1 (kon.) | | | Skalica – Nitra | 4:2 (kon.) | | | Nové Mesto n/V – Martin | 1:0 (kon.) |
Příbram – Jablonec | 2:4 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Brno | 3:3 (kon.) | | | Karviná – Teplice | 1:4 (kon.) |
Slavia – Slovácko | 1:0 (kon.) |
Bournemouth – Tottenham | 0:0 (kon.) | | | Arsenal – Middlesbrough | 0:0 (kon.) | | | Burnley – Everton | 2:1 (kon.) |
Hull City – Stoke City | 0:2 (kon.) | | | Leicester – Crystal Palace | 3:1 (kon.) | | | Swansea – Watford | 0:0 (kon.) |
West Ham – Sunderland | 1:0 (kon.) | | | Liverpool – West Bromwich | 2:1 (kon.) |
Espanyol – Eibar | 3:3 (kon.) | | | Valencia – Barcelona | 2:3 (kon.) | | | Sociedad – Alavés | 3:0 (kon.) |
Granada – Gijón | 0:0 (kon.) |
Leverkusen – Hoffenheim | 0:3 (kon.) | | | Hertha – Kolín nad Rýnom | 2:1 (kon.) | | | Ingolstadt – Dortmund | 3:3 (kon.) |
Darmstadt – Wolfsburg | 3:1 (kon.) | | | Freiburg – Augsburg | 2:1 (kon.) | | | Bayern – Mönchengladbach | 2:0 (kon.) |
Sampdoria – CFC Janov | 2:1 (kon.) | | | AC Miláno – Juventus | 1:0 (kon.) |
Waregem – Lokeren | 2:0 (kon.) | | | Mechelen – Mouscron | 2:0 (kon.) | | | Westerlo – Charleroi | 0:0 (kon.) |
Feirense – Setúbal | 1:1 (kon.) | | | Lisabon – Tondela | 1:1 (kon.) | | | Porto – Arouca | 3:0 (kon.) |
Tomsk – Machačkala | 0:3 (kon.) | | | Ufa – Rostov | 0:0 (kon.) | | | FC Ural – S. Moskva | 0:1 (kon.) |
Groznyj – Kazaň | 3:1 (kon.) |
Lyon – Guingamp | 1:3 (kon.) | | | Bordeaux – Nancy | 1:1 (kon.) | | | Lille – Bastia | 2:1 (kon.) |
Dijon – Lorient | 1:0 (kon.) | | | Angers – Toulouse | 0:0 (kon.) | | | Nantes – Rennes | 1:2 (kon.) |
Třinec – Vlašim | 1:3 (kon.) | | | Sokolov – Frýdek-Místek | 3:3 (kon.) | | | Táborsko – Pardubice | 0:2 (kon.) |
Vítkovice – Opava | 0:1 (kon.) |
Sturm Graz – Mattersburg | 2:2 (kon.) | | | Ried – Wolfsberger | 0:1 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Admira Wacker Mödling | 2:0 (kon.) |
GA Eagles – Twente | 0:2 (kon.) | | | Eindhoven – Sparta Rotterdam | 1:0 (kon.) | | | Kerkrade – Den Haag | 1:1 (kon.) |
Willem II – Utrecht | 0:1 (kon.) |
Śląsk – Kraków | 2:2 (kon.) | | | Légia Varšava – Lech Poznań | 2:1 (kon.) |
koniec
FK Achmat Groznyj
3:1
(1:1)
FC Rubin Kazaň
90+1
|
Střídání v týmu FK Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Sergej Bryzgalov, přichází Dantas Rodolfo.
|
|
81
|
Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Maxim Kanunnikov, přichází Sergio Sánchez.
|
|
79
|
Střídání v týmu FK Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Gheorghe Grozav, přichází Odise Roshi.
|
|
58
|
Střídání v týmu FK Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Magomed Mitrišev, přichází Igor Lebeděnko.
|
Góly:
19. Balaj (Grozav), 71. Grozav (pen.), 90+3. Roshi – 34. Jonathas (Bauer)
Rozhodca: Lapočkin. Asistenti: Lebeděv, Kudrjacev
Diváci:
Karty: 62. Ivanov (GRZ), 63. Semjonov (GRZ), 86. Balaj (GRZ), 90+4. Roshi (GRZ) – 69. Zambrano (RKZ) 70. Zambrano (RKZ) 60. Caktaš (RKZ)
Nepremenená penalta:
FK Achmat Groznyj:
Gorodov – Ucijev, Semjonov, Ángel, Mohammadi – Bryzgalov (90+1. Rodolfo), Kuzjajev – Mitrišev (58. Lebeděnko), Ivanov, Grozav (79. Roshi) – Balaj.
Náhradníci: Godzjur, Gudijev – Rodolfo, Plijev, Ch. Kadyrov, Ken, Mbengue, Torje, Roshi, Mirzov, Lebeděnko.
Tréner:
FC Rubin Kazaň: Ryžikov – Bauer, Zambrano, Burlak, Nabiullin – Caktaš, M'Vila – Kanunnikov (81. Sergio Sánchez), Rochina, Tkačuk – Jonathas.
Náhradníci: Jurij Nestěrenko – Sergio Sánchez, Song, Lestienne, Děvič, Bergström, Ozdojev, Ustinov, G. Karadeniz, Samuel, Achmetov, Žemaletdinov.
Tréner:
Náhradníci: Godzjur, Gudijev – Rodolfo, Plijev, Ch. Kadyrov, Ken, Mbengue, Torje, Roshi, Mirzov, Lebeděnko.
Tréner:
FC Rubin Kazaň: Ryžikov – Bauer, Zambrano, Burlak, Nabiullin – Caktaš, M'Vila – Kanunnikov (81. Sergio Sánchez), Rochina, Tkačuk – Jonathas.
Náhradníci: Jurij Nestěrenko – Sergio Sánchez, Song, Lestienne, Děvič, Bergström, Ozdojev, Ustinov, G. Karadeniz, Samuel, Achmetov, Žemaletdinov.
Tréner:
Rozhodca: Lapočkin. Asistenti: Lebeděv, Kudrjacev
Diváci:
Tomáš Reiner
@ReinyTom