Bournemouth – Tottenham 0:0 (kon.) | Arsenal – Middlesbrough 0:0 (kon.) | Burnley – Everton 2:1 (kon.)
Hull City – Stoke City 0:2 (kon.) | Leicester – Crystal Palace 3:1 (kon.) | Swansea – Watford 0:0 (kon.)
West Ham – Sunderland 1:0 (kon.) | Liverpool – West Bromwich 2:1 (kon.)
Swansea City
0:0 (0:0)
Watford FC
cz Sobota 22.10.2016, 16:00 • Liberty Stadium, Swansea • Anglická Premier League • 9. kolo
    84. Gylfi Sigurdsson pálil do tyče

84
    Domácí mohli jít šest minut před koncem do vedení. Barrow přiťukl míč do středu na Sgurdssona, který orazítkoval tyč!

79
    Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Étienne Capoue, přichází Adlène Guedioura.
    75. Llorenteho zakončení

75
    Nyní to byli opět domácí co se připomněli v útoku. Na levé straně je dnes velmi aktivní Modou Barrow, který měl i nyní míč na své kopačce. Centrem hledal na středu vápna střídajícího Llorenteho, který opravdu míč dostal, ale zakončil jen do středu branky, kde byl Gomez.

72
    Právě střídající Amrabat se hnal po ubráněném rohovém kopu do útočné fáze a byl sražen k zemi. Domácí kapitán Britton za to dostává žlutou kartu.

69
    Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Wayne Routledge, přichází Fernando Llorente.

65
    Domácí se také snaží o ohrožení branky. Nyní musel zasáhnout faulem již potrestaný Capoue. Swansea rozehráli volný přímý kop a byl to Sigurdsson, který se dostal do zakončení, ale z bezprostřední blízkosti trefil jen nohu Gomeze.

63
    Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Camilo Zúñiga, přichází Nordin Amrabat.
    62. Nebezpeční situace před domácí brankou

62
    Nyní bylo velmi horko ve vápně Swansea. Na levé straně se uvolnil Pereyra, došel až do vápna. Motal obráncům hlavu. Míč se dostal ještě na hranici malého vápna, kde byl zády k brance Ighalo, ale ten nedokázal zakončit.
    58. Bojra Bastón zakončoval mimo tři tyče

58
    První vážnější akce domácího týmu a vůbec v celém zápase. Na pravém kraji vápna se dostal k míči opět Barrow, který ještě hledal ve středu šestnáctky Bastóna, ale ten zády zakončoval jen mimo.

50
    Gylfi Sigurdsson si pomohl stejně jako potrestaný hráč v prvním poločase taktickým faulem a také dostává žlutou kartu.

45+1
    Z poslední akce prvního poločasu se domácí hnali po nepovedeném rohovém kopu do přečíslení a tak sáhl Capoue k taktickému faulu a vidí žlutou kartu.

22
    Na středu ztratil míč hostující Behrami. Domácí se velmi rychle přesunuli až do vápna. Holebas byl až ve vápně, ale ještě centroval před branku, ale nikoho nenašel. Z následné dohrávky pálil technickou střelou na zadní tyč Gylfi Sigurdsson, ale nechal jen vyniknout brankáře.