NY Rangers – San Jose 7:4 (kon.) | Pittsburgh – Colorado 3:4 (po pr.) | Detroit – Ottawa 5:1 (kon.)
Winnipeg – Boston 1:4 (kon.)
Pittsburgh Penguins
3:4 (2:2, 0:0, 1:1 - 0:1)
Colorado Avalanche
cz Utorok 18.10.2016, 01:00 • PPG Paints Arena, Pittsburgh • NHL

53:10
    Šanci dává hostům Jevgenij Malkin, jenž ve středním pásmu zbytečně podrazil Erika Johnsona.

48:34
    Přesilovka pro domácí. Za vysokou hůl obdržel dvouminutový trest Joe Colborne.

44:05
    Další vyloučení na domácí straně! Dvě minuty dostává Chris Kunitz, jenž trefil holí do obličeje Erika Johnsona.

43:49
    Vyloučen je Phil Kessel za hákování. Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

42:59
    Vyloučeným hráčem je Rene Bourque. Ten dostal trest za hákování.

37:31
    Do křížku se dostali hráči, do kterých bychom to zase tolik neřekli! Jarome Iginla se pustil do Chrise Kunitze. Rukavice ale na led nešly, takže půjde jen o dvouminutové tresty za hrubost.

32:24
    Hosté přerušili tlak Tučňáků jen za cenu faulu. Patrik Wiercioch podrazil Nicka Bonina a domácí si tedy zahrají po reklamní přestávce přesilovku.

15:21
    Přesně v momentě, kdy skočil na led vyloučený Söderberg, podrazil Chris Kunitz MacKinnona. Hosté budou hrát 71 sekund dlouhou přesilovku 5 na 3.

14:32
    Naprosto zbytečné vyloučení Nicka Bonina za podražení. Domácí hokejista fauloval bránícího Zadorova.

13:20
    Vyloučeným hráčem je Carl Söderberg, jenž podrazil Krise Letanga.

10:24
    Olli Määttä dostává dvě minuty za hákování. Přesilovou hru si tak vyzkoušejí i hosté.

08:24
    Dvě minuty za krosček obdržel Nikita Zadorov. Domácí tak budou hrát první přesilovku.

Martin Augustin

Góly a asistencie: 9. Kessel (Letang, Bonino), 10. Cullen (Kunitz, Sheary), 50. Daley (Cullen, J. Schultz) – 17. Iginla (MacKinnon, Barrie), 18. Wiercioch (Bourque, Ťutin), 54. Landeskog (Grigorenko, E. Johnson), 61. Landeskog (Grigorenko, E. Johnson)

Pittsburgh Penguins: M.-A. Fleury (Condon) – Letang, Dumoulin, Daley, Määttä, J. Schultz, Cole – Hörnqvist, Malkin, S. Wilson – Kessel, Bonino, Hagelin – Sheary, Cullen, Kunitz – Kühnhackl, Fehr, Sestito.
    Colorado Avalanche: Pickard (Varlamov) – E. Johnson, Zadorov, Barrie, Beauchemin, Wiercioch, Ťutin – Iginla, MacKinnon, Landeskog (C) – Duchene, Söderberg, Grigorenko – Bourque, Colborne, Bourque – Comeau, Ben Smith, Martinsen.

Rozhodca: Romaško, Sutherland – Wheler, Amell

Diváci: 18431