Skalica – Detva 6:4 (kon.) | Pov. Bystrica – Martin B 6:5 (po pr.) | Topoľčany – Spišská N. Ves 1:8 (kon.)
Prešov – Michalovce 4:3 (po pr.)
HK 95 Považská Bystrica
6:5 (2:1, 2:2, 1:2 - 1:0)
MHC Martin B
Piatok 14.10.2016, 18:00 • Zimný štadión Považská Bystrica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 4. kolo

Koniec zápasu. (20:19:45)

62:32
    Považská Bystrica dala gól!
    LUKÁŠ KLÍMA v predĺžení rozhoduje o výhre Panterov.
    Asistencie: Slavomír Hriňa a Ján Zlocha.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:35
    Domácim sa ešte predsa podarilo vyrovnať, EMIL BAGIN zrejme posiela zápas do predĺženia!
    Asistencia: Ján Zlocha.

59:14
    MHC Martin B dáva gól!
    MICHAL UHRÍK strieľa svoj druhý gól a v poslednej minúte zrejme rozhoduje o víťazovi zápasu!
    Asistencie: Michal Šalka a František Poliaček.

53:10
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Filo – 2 min., podrazenie).

45:05
    Vylúčenie v tíme MHC Martin B (Fabian – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

43:28
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Palovič – 2 min., podrazenie).

40:16
    MICHAL UHRÍK strieľa rýchly gól a zápas je opäť vyrovnaný!
    Asistencie: Michal Šalka a Dominik Jendroľ.

40:01

40:00

38:21
    Vylúčenie v tíme MHC Martin B (Mendel – 2 min., sekanie).
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (2 min., krosček).

33:33
    FRANTIŠEK POLIAČEK využíva presilovku a doťahuje skóre o jediný gól!
    Asistencie: Michal Fabian a Andrej Jurášek.

32:51
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Filo – 2 min., hákovanie).

28:53
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Trenčan – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

25:53
    Vylúčenie v tíme MHC Martin B (Šmondrk – 2 min., faul kolenom).

23:57
    Hostia sa oklepali a JAKUB BURZÍK znižuje na 2:4!
    Asistencie: Michal Uhrík a František Poliaček.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dominika Haršáni Handzušová

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 15. Koleda (Zlocha, Klíma), 16. Prášek (Zlocha, Koleda), 22. Palovič (Trenčan), 24. Zlocha (Hriňa, Klíma), 60. Bagin (Zlocha), 63. Klíma (Hriňa, Zlocha) – 10. Poliaček (Šalka, Uhrík), 24. Burzík (Uhrík, Poliaček), 34. Poliaček (Fabian, Jurášek), 41. Uhrík (Šalka, Jendroľ), 60. Uhrík (Šalka, Poliaček)

HK 95 Považská Bystrica: Kutej – S. Prášek, Hriňa, Palovič, Bagin, Hrehuš, Kleinedler, – Koleda, Zlocha ml., L. Klíma – M. Záborský, M. Toman, Fi. Hudec – Špankovič, Filo, Švantner – Miro, Tužinský, D. Trenčan.
    MHC Martin B: Žingor – M. Fabian, Burzík, Vyskoč, D. Jendroľ, Šmondrk, Mendel, Harvan – Mi. Šalka, Uhrík, Poliaček – Ambroz, Jurášek, K. Ferleťák – N. Gašpar, Škokor, Brveník – Hricko, Barto, Zámečník.

Rozhodca: Krist – Jurčiak, Nosek