Ústí n. L. – Vítkovice 2:1 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
2:1 (2:0)
MFK Vítkovice
cz Piatok 14.10.2016, 18:00 • Městský stadion, Masarykova 780/228, Ústí nad Labem-Bukov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

Ke tříbodovému zisku dokráčeli fotbalisté Ústí nad Labem po velkém nerváku. Ve druhé půli bránila Arma své dvoubrankové vedení po brankách Lukáše Vaňka a Lukáše Poučka z úvodní pětačtyřicetiminutovky, v minutě šedesáté první ale snížil na nejtěsnější možný rozdíl Dominik Kraut.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (19:57:32)

Statistiky utkání:

Branky:
    38. L. Vaněk, 39. Pouček – 61. Kraut.
    ŽK: 42. Texl, 45. Prajza, 82. Kraut, 90. Demeter (všichni VIT).

90+4
    Severočeši drží míč na ofenzivní polovině.

90+3
    Jiří Kateřiňák si došel pro faul před středovou čárou.

90+2
    Tvrdoň po svém zákroku zůstal chvilku ležet, nakonec domácí gólman vykopl míč.

90+2
    Jakub Seidl hlavičkoval míč jen do autu.

90+1
    Přímý volný kop pro domácí od vlastní střídačky na útočné polovině.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.

90
    Patrik Demeter (VIT) vyfasoval žlutou kartu.

90
    Tutovou šanci Pavla Moulise vytáhl Ognyan Ognjanov na roh.

89
    Poslední střídání domácích. Petr Výborný přenechává své místo Františku Myslivečkovi.
    Podruhé střídají Vítkovice. Nebezpečný Jaroslav Hlavsa přenechává místo na trávníku Radku Vítkovi.

88
    Lukáš Pouček vybojoval rohový kop.

87
    Jaroslav Hlavsa opět zahrozil, jeho přízemní jedovku lapil ústecký brankář.

86
    Domácím nyní zatrnulo, Hlavsa z dálky pálil jen těsně nad bránu.

84
    Kateřiňák zamířil ze středu z leže nad.

83
    Jan Peterka musel podstoupit ošetření za postranní čárou, nyní je již stoper domácích zpět na trávníku.