Metallurg Magnitogorsk – Jekaterinburg | 6:0 (kon.) | | | D. Moskva – Záhreb | 5:1 (kon.) | | | Jaroslavľ – HC Slovan | 2:3 (po pr.) |
Petrohrad – Dinamo Minsk | 6:2 (kon.) |
Kladno – HC Plzeň | 1:2 (po pr.) | | | Hradec Králové – Vítkovice | 2:1 (po pr.) | | | Sparta Praha – Olomouc | 4:0 (kon.) |
Chomutov – Jihlava | 2:3 (kon.) | | | HC Litvínov – Kometa Brno | 3:4 (kon.) | | | Pardubice – Třinec | 0:3 (kon.) |
Č. Budějovice – Zlín | 3:1 (kon.) | | | Slavia – K. Vary | 3:4 (kon.) |
Washington – NY Islanders | 4:0 (kon.) | | | Anaheim – San Jose | 3:2 (po pr.) |
Česko – Salzburg U18 | 4:2 (kon.) |
koniec
HC Dynamo Pardubice
0:3
(0:1, 0:0, 0:2)
HC Oceláři Třinec
Jiří Cícha
Góly a asistencie:
17. Lacka (Bartko), 44. Lacka (Hladoník), 47. Hladoník (Kofroň)
Rozhodca: Úlehla – Potůček, Špringl ml.
Diváci:
Nepremenená penalta:
HC Dynamo Pardubice:
Klouček (Kulich) – Rudy, Trejbal, Žouželka, Kučera, Šklíba, Zukal. Mert – Roubal, Zadina, Hoskovec, Martinec, Dušek, Rohlík, Petrus, Syrovec, Štefka
Náhradníci:
Tréner:
HC Oceláři Třinec: Loubal (Hlaváč) – Hrachovský, Janiczek, Bartko, Radzienciak, Haman, Imrich – Stuchlík, Cihlář, Plitko, Mach, Flok, Hrehorčák, Kofroň, Irgl, Hladoník, Lacka, Kaluž
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Oceláři Třinec: Loubal (Hlaváč) – Hrachovský, Janiczek, Bartko, Radzienciak, Haman, Imrich – Stuchlík, Cihlář, Plitko, Mach, Flok, Hrehorčák, Kofroň, Irgl, Hladoník, Lacka, Kaluž
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Úlehla – Potůček, Špringl ml.
Diváci:
Autorem branky je HLADONÍK. Asistence: Kofroň.
Autorem branky je LACKA. Asistence: Hladoník.
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Radzienciak – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
Máme tu první branku zápasu, o kterou se po přihrávce Bartka zasloužil útočník JAKUB LACKA. Asistence: Jan Bartko.
HC Dynamo Pardubice: Klouček (Kulich) – Rudy, Trejbal, Žouželka, Kučera, Šklíba, Zukal. Mert – Roubal, Zadina, Hoskovec, Martinec, Dušek, Rohlík, Petrus, Syrovec, Štefka
HC Oceláři Třinec: Loubal (Hlaváč) – Hrachovský, Janiczek, Bartko, Radzienciak, Haman, Imrich – Stuchlík, Cihlář, Plitko, Mach, Flok, Hrehorčák, Kofroň, Irgl, Hladoník, Lacka, Kaluž
Rozhodčí: Úlehla – Potůček, Špringl ml..