K. Vary – Plzeň 1:2 (1:2 po s.n.) | Zlín – Olomouc 3:1 (kon.) | Hradec Králové – Třinec 3:2 (2:1 po s.n.)
Vítkovice – Pardubice 2:0 (kon.) | Litvínov – Sparta Praha 5:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Chomutov 4:2 (kon.)
Kometa Brno – Liberec 5:1 (kon.)
HC VERVA Litvínov
5:1 (4:1, 1:0, 0:0)
HC Sparta Praha
cz Nedeľa 09.10.2016, 17:30Tipsport extraliga (ČR) • 11. kolo

58:16
    František Lukeš dostává dvě minuty za sekání a hosté si zahrají přesilovou hru čtyři na tři.

57:52
    Litvínov hrál v šesti a hráčská lavice tak dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Martin Hanzl. Znovu se bude hrát ve čtyřech.

56:21
    Další vyloučení Sparty. Forman inkasuje dvě minuty za držení a už je také na lavici hanby.

55:10
    Litvínov si zahraje čtyři na tři. Černoch dostává dvě minuty za držení a už sedí na trestné lavici.

54:52
    Znovu uvidíme hru ve čtyřech hráčích na obou stranách. Na straně Sparty dostává dvě minuty Pech za sekání a na domácí straně pak Lukeš za hrubost.

50:55
    Uvidíme hru ve čtyřech hráčích na obou stranách. Na té hostující dostal dvě minuty za nedovolené bránění Cingel a na straně Litvínova pak Hořava také dvě minuty za držení.

39:24
    Tomáš Pavelka dostává dvě minuty za zdržování hry. Série litvínovských trestů tak pokračuje.

39:03
    A Michal Trávníček dostává dvě minuty za úmyslné posunutí branky a už sedí na trestné lavici.

37:39
    Další trest pro domácí. Miloslav Hořava inkasuje dvě minuty za hákování a hosté mají zajímavou přesilovku čtyři na tři.

37:08
    Vyloučení na obou stranách. Za hrubost budou pykat hostující Uher a domácí Sörvik. Uvidíme tak hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

32:57
    A pozor. Litvínov jde do tří. Viktor Hübl dostává dvě minuty za podražení a Sparta bude hrát přesilovku pět na tři.

32:35
    Michal Trávníček nedovoleně bránil svého soupeře a dostává dvě minuty. Přesilovka pro Spartu.

30:11
    Lukáš Pech putuje na trestnou lavici za vysokou hůl a Litvínov si zahraje přesilovou hru.

18:57
    Zbyněk Sklenička dostává dvě minuty za zdržování hry a je tu přesilovka pro pražskou Spartu.

17:20
    Navíc má Litvínov další šanci na skórování v první přesilové hře tohoto utkání. Piskáček dostává dvě minuty za podražení a už sedí na trestné lavici.

Vendula Zdražilová

Góly a asistencie: 3. Stříbrný (Lukeš), 17. Stříbrný (t.s.), 19. V. Hübl (Lukeš, Kubát), 19. M. Hanzl (R. Hanzl, J. Černý), 31. Lukeš (V. Hübl, Kubát) – 15. Kumstát (Gernát, Pech)

HC VERVA Litvínov: Janus (J. Hübl) – Gula, Kubát, T. Pavelka, Sörvik, Kokeš, Z. Sklenička, Strejček – Stříbrný, V. Hübl, Lukeš – M. Hanzl, R. Hanzl, J. Černý – M. Hořava, Reichel, Trávníček (C) – Jurčík, Válek, Gerhát.
    HC Sparta Praha: Pöpperle (F. Novotný) – Nedomlel, Čajkovský, Kalina, Hrbas, Gernát, Piskáček, Barinka, Eminger – Ružička, P. Vrána, Ihnačák – Černoch, J. Hlinka (C), Forman – Kumstát, Pech, Safin – Uher, Cingel, Kudrna.

Rozhodca: Vladimír Pešina, Tobias Wehrli – Tomáš Pešek, Libor Suchánek