Faerské ostrovy – Rakúsko 0:1 (kon.) | Luxembursko – Arménsko 1:0 (kon.) | Bulharsko – Dánsko 0:3 (kon.)
Fínsko – Azerbajdžan 0:0 (kon.) | Litva – Slovinsko 1:0 (kon.) | Malta – Lotyšsko 1:0 (kon.)
Nemecko – Rusko 4:3 (kon.) | Česko – Moldavsko 4:1 (kon.) | Slovensko – Bielorusko sk 3:1 (kon.)
Nórsko – Švajčiarsko 2:1 (kon.) | Írsko – Srbsko 1:3 (kon.) | Čierna Hora – Belgicko 3:0 (kon.)
Malta
1:0 (0:0)
Lotyšsko
cz Piatok 07.10.2016, 18:00 • Hibernians Stadium • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 1

90+4
    Domácí v závěru dostávají první žlutou kartu, uviděl ji Llywelyn Cremona (Malta).

90+3
    Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Ryan Camenzuli, přichází Myles Beerman.

90+1
    Žlutou kartu dostává Raivis Jurkovskis (Lotyšsko) po zákroku na Cremona.

90
    Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Joseph Mbong, přichází Brandon Muscat.

86
    Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Jurgen Degabriele, přichází Siraj Arab.

75
    Žlutou kartu dostává Jevgeņijs Kazačoks (Lotyšsko).

69
    Střídání v týmu Lotyšsko: ze hřiště odchází Devids Dobrecovs, přichází Ņikita Ivanovs.

63
    Další slibná šance Malty v podání Degabrieleho, tentokrát byl jeho střelecký pokus zblokován na roh.

58
    Střídání v týmu Lotyšsko: ze hřiště odchází Eduards Tīdenbergs, přichází Antons Tumanovs.

57
    Střídání v týmu Lotyšsko: ze hřiště odchází Marks Kurtišs, přichází Marks Kurtišs.

46
    Malta právě vstřelila branku!
    To je parádní vstup do druhého poločasu v podání domácích, kteří po faulu Dobrecovse pokračovali v útoku, Mbong poslal míč přesně na REINIS FLAKSIS, ten se nemýlil a otevírá skóre zápasu.

45
    Reinis Flaksis (Lotyšsko) se dopustil faulu na Camenzuliho, za což v závěru první půle vidí první žlutou kartu zápasu.