Faerské ostrovy – Rakúsko 0:1 (kon.) | Luxembursko – Arménsko 1:0 (kon.) | Bulharsko – Dánsko 0:3 (kon.)
Fínsko – Azerbajdžan 0:0 (kon.) | Litva – Slovinsko 1:0 (kon.) | Malta – Lotyšsko 1:0 (kon.)
Nemecko – Rusko 4:3 (kon.) | Česko – Moldavsko 4:1 (kon.) | Slovensko – Bielorusko sk 3:1 (kon.)
Nórsko – Švajčiarsko 2:1 (kon.) | Írsko – Srbsko 1:3 (kon.) | Čierna Hora – Belgicko 3:0 (kon.)
Luxembursko
1:0 (0:0)
Arménsko
cz Piatok 07.10.2016, 16:30 • La Frontière, Esch-sur-Alzette • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 5

Aktivněji hrající domácí vyhrávají tento zápas,dokázali se prosadit až na konci druhého poločasu. Arménie bojovala, ale neměla nárok na výhru. (18:22:24)

90+4

90+4
    Sinani rozehrával rohový kop, k ohrožení branky se už nikdo nedostal.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

87
    Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Thill, přichází Martins.

87
    V posledních minutách nevidíme žádné střelecké pokusy nebo šance. Zápas je to hodně podprůměrný.

85
    Hra se odehrává na polovině hrací plochy.

83
    Lucembursko právě vstřelilo branku!
    Lucembursko se dostává do vedení, prosazuje se TODORIVIČ.

83
    V poklidném tempu dohráváme druhý poločas. Ani jeden celek se nikam nežene.

80
    Dostáváme se do posledních deseti minut hry ve druhém poločase. Ani jeden celek se momentálně nedostává do žádných střeleckých pozic.

78
    Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Simonyan, přichází Avetisyan.

75
    Do konce druhého poločasu zbývá patnáct minut. Více ze hry mají domácí fotbalisté, kteří se však nemohou střelecky prosadit.

72
    Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Asoyan, přichází Agbaljan.

70
    Po Sinaninově střele musel brankář Meliksetyan míč vyrazit na rohový kop. Následně byl Muratovicův pokus zblokovaný.

69
    Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Ricardo Pinto, přichází Bechtold.

68
    V osobním souboji si příliš agresivně počínal Asoyan. Následně rozehrával Kerger. Do zakončení se dostal Muratovic, s jehož pokusem si dokázal brankáře Arménie poradit.

64
    Arménský Simonyan byl nachytán v postavení mimo hru. Ofsajd odmávaný a odpískaný.

63
    Sinani rozehrával domácí rohový kop, do zakončení se nikdo z jeho kolegů neprobojoval.

62
    Další obrovskou domácí šanci nedokázal proměnit Kerger. Jeho zakončení bylo až příliš přesné, trefil štangli.

60
    Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Lascak, přichází Muratovic.

58
    Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Hambardzumyan, přichází Aghekyan.

56
    Lucembursko je dál aktivnější, nyní se do zakončení probojoval Mastrangelo. S jeho střelou si brankář Meliksetyan poradil.

53
    Domácí tým hraje nyní podstatně lépe. Sinani se dostal do výborné střelecké pozice, brankář Arménie vyrazil míč na roh.

52
    Žlutou kartu dostává Mastrangelo (Lucembursko).

50
    Až nyní se jeden z týmů dostal do zajímavé střelecké pozice, domácí Kerger se dostal do zakončení, ale jeho rána byla blokovaná.

46

Úvodní poločas kvalifikačního zápasu mezi Lucemburskem a Arménií branku nepřinesl. Sledovali jsme hodně vyrovnaný fotbal, který mnoho šancí nenabídl. Po 45 minutách odcházejí týmy do kabin za stavu 0:0.

45+1

45+1
    Lascak měl k dispozici volný kop, ke střele na branku nedošlo.

45
    Probíhá poslední minuta prvního poločasu. Uvidíme, zda sudí budou nastavovat.

43
    V poklidném tempu se první poločas dohrává, rána hostujícího Raz. Hakobyana končí výrazně mimo. Toto nebyl rozhodně povedený střelecký pokus.

40
    Arménský Hambardzumyan se dostal do postavení mimo hru, čehož si všiml pomezní sudí. Ofsajd je odmávaný a odpískaný.

39
    Hostující Hambardzumyan fauloval Todorovice, za což je napomínám rozhodčím.

38
    Po dlouhé době vidíme střelu na branku. Domácí O. Thill se dostal do zakončení, jeho střelecký pokus se mezi tři tyče nevešel. To byla výborný šance pro domácí.

33
    Sacras z domácího týmu má k dispozici volný kop po faulu Vogela.

31
    Po delší době se do zakončení dostali domácí, jenomže Ricardo Pinto minul branku.

28
    Hostující Simonyan rozehrával rohový kop, následně se do zakončení dostal N. Minasyan. Jeho rána branku minula jen o malý kousek.

26
    Simonyan fauloval domácího Mastrangela. Domácí rozehrávají.

23
    Hra se odehrává zejména ve středu hrací plochy, ani jeden celek se nedostává do zakončení.

20
    Dvacet minut hry je pryč, nyní fauloval domácí Sacres. Volný kop pro Arménii.

17
    Mnoho zajímavých akcí není k vidění ani na jedné straně.

15
    Žlutou kartu dostává Lascak (Lucembursko). Po faulu na Arakelyana vidí žlutou kartu.

15
    Patnáct minut hry je minulostí, zatím jsme viděli jednu jedinou střelu na branku.

11
    Žlutou kartu dostává Asoyan (Arménie).

10
    K vidění je mnoho nepřesností na obou stranách. Sledujeme kombinační fotbal, který je poznamenaný nepřesnostmi.

7
    Domácí pokračují v aktivní hře, do zakončení se dostal O. Thill. S jeho střeleckým pokusem si brankář Meliksetyan dokázal výborně poradit.

5
    Následoval rohový kop. Míč od rohového praporku uvedl do hry O. Thill. K výraznějšímu ohrožení branky nedošlo.

4
    O. Thill rozehrával volný kop, následně se do zakončení dostal Kerger, jehož střela byla zblokovaná a míč letí mimo branku.

2
    Do první velké šance se dostal domácí Ricardo Pinto. Jeho střelecký pokus z dobré pozice se mezi tři tyče nevešel.

1

Lucembursko: Roulez – Mastrangelo, Sacras, Mahmutovič, Vogel (C), Todorovič, Kerger, Thill, Lascak, Sanini, Richrado Pinto
    Náhradníci: Frising – Ewert, Martins, Muratovič, Bechtold, Borges, Da Graca Dias

Arménie: Meliksetyan – Grigoryan, Khuloyan, Shakhnazaryan, Manucharyan, Raz. Hakobyan, Minasyan, Asoyan, 16
    Hambardzumyan, Arakelyan, Simonyan (C)
    Náhradníci: Avagyan – Avetisyan, Agbaljan, Petrosyan, Aghekyan, Hayrepetyan, Rob. Hakobyan

Rozhodčí: Zammit – Sultana, Portelli.

Skóre v dosavadních zápasech:
    Lucembursko 3:14
    Arméne 5:17

Arménie je na posledním šestém místě kvalifikační skupiny 5. Osm odehraných zápasů, 0 výher, jedna remíza a sedm porážek.

Jedná se o zápas kvalifikační skupiny 5. Domácí Lucembursko je na předposledním pátém místě. 8 odehraných zápasů, 0 výher, tři remízy a pět proher.

Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům mezinárodního mládežnického fotblau. V tomto zápase kvalifikace o ME di 21 let proti sobě nastoupí Lucembursko a Arménie.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.