Barys – Togliatti 2:4 (kon.) | Jekaterinburg – Nižnekamsk 3:2 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Kazaň 3:6 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
3:6 (2:1, 0:2, 1:3)
Ak Bars Kazaň
cz Piatok 07.10.2016, 16:00 • Arena Jugra • KHL

57:08
    Kazaňský kapitán Svitov (KZN) vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění, domácí tak budou mít možnost snížit v přesilové hře.

55:21
    Tak to je velká komplikace pro Jugru. Roman Ljudučin (JUG) dostal trest na 2+10 minut za vražení Tkačjova na hrazení, hosté si tak zahrají přesilovku.

51:20
    Kazaňští jsou i nadále aktivnějším týmem. Stefan Elliott to teď vzal na sebe a bude z toho přesilovka pro hosty, Oleg Pogorišnyj (JUG) vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění.

47:19
    Jugra si zahraje přesilovku, dvě minuty za podražení si půjde odsedět Vasilij Tokranov (KZN).

41:05
    Takový vstup do třetí třetiny si hráči Jugry rozhodně nepředstavovali, Roman Ljudučin (JUG) usedne za katr na dvě minuty za podražení.

38:02
    Hosté jsou na koni a nyní si navíc zahrají další přesilovku, dvě minuty za hákování vyfasoval Roman Ljudučin (JUG).

34:53
    Přesilovka domácích je u konce, dvě minuty za hákování vyfasoval Denis Gorbunov (JUG)

34:29
    Další komplikace pro Kazaň! Hosté hráli v šesti, dvouminutový trest za hráčskou lavici odpyká Maxim Lazarev (KZN).

31:37
    Dvouminutový trest za podražení vyfasoval Fjodor Malychin (KZN), tento faul byl z kategorie těch naprosto zbytečných.

08:12
    Domácí si zahrají přesilovku. Stěpan Zacharčuk (KZN) zbytečně podrazil Akmaldinova, za což vyfasoval dvouminutový trest.

Vojtěch Balon

Góly a asistencie: 4. Pogorišnyj (P. Medveděv), 7. Varfolomejev (Lapenkov), 54. Ankudinov (Ljudučin, Radulov) – 17. Malychin (Glinkin, Žukov), 37. Elliott (Sekáč, S. Zacharčuk), 40. Glinkin (Malychin), 42. An. Popov, 53. Svitov (Azevedo, Tkačjov), 56. An. Popov (Malychin, Glinkin)

Jugra Chanty-Mansijsk: Fokin (Šaryčenkov) – N. Chlystov, Želdakov, S. Gusev, Pogorišnyj, Ugolnikov, S. Romanov, Orlov – Panov, Gorbunov, P. Medveděv – Varfolomejev, Ljudučin, Lapenkov – Kurjanov, Ankudinov, Radulov – Sokolov, Chacej, Akmaldinov – Beljajev.
    Ak Bars Kazaň: Garipov (S. Galimov) – D. Musin, Čerepanov, Elliott, S. Zacharčuk, Tokranov, Abrosimov, Sidorov – Glinkin, An. Popov, Žukov – Čibisov, Tkačjov, Lukojanov – Obuchov, Varnakov, Malychin – M. Lazarev, Svitov, Sekáč – Azevedo.

Rozhodca: Konc (SVK), Beljajev – Majtak, Nestěrov