Otrokovice – Sparta 7:3 (kon.) | Liberec – Pardubice 7:3 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
7:3 (1:1, 1:1, 5:1)
ACEMA Sparta Praha
cz Nedeľa 02.10.2016, 18:00 • SH Štěrkoviště Otrokovice • Livesport Superliga (CZ) • 4. kolo

Dnešní utkání máme za sebou. Po velice vyrovnaných dvou třetinách, kde nepadlo moc branek, rozhodla 49. minuta, ve které se podařilo vstřelit domácím tři branky a Sparta už na toto nedokázala do konce utkání najít odpověď.
    Tři body tak zůstávají v Otrokovicích a Sparta se propadá na poslední místo ligy, jelikož Liberec porazil Pardubice 7:3. (20:06:45)

Hráči utkání: Pavel Jurčík – Ondřej Svatoš

Střely na bránu: Otrokovice 9 – Sparta 6

Celkový poměr střel: Otrokovice 28 – Sparta 17

59:41
    Otrokovice právě vstřelily branku!

A další střela Otrokovic skončila v brance Beneše. Po nahrávce Kostky M. se prosadil SOVJÁK T.

Asistence Kostka M.

59:32

Otrokovice si pojištují vedení střelou do prázdné brány. Domácí se dostali přes obranu Sparty rychlou kombinací na tři doteky. Olbert T. měl možnost střílet sám, ale zvolil ještě nahrávku na JURČÍKA P. a ten trefil prázdnou bránu.

Asistence Olbert T.

59:02
    Sparta opět v šesti.

59:01
    Právě probíhá poslední minuta 3. třetiny.

58:40
    Otrokovice donutily Spartu stáhnout hru opět na pět hráčů.

57:00
    A Sparta je opět v šesti.

55:47
    Sparta právě vstřelila branku!

A hra v šesti se vyplácí. Střelou od půlky prostřelil obranu hostí po nahrávce Časara L. SVATOŠ O. Stav utkání je 5:3

Asistence Časar L.

55:30
    Sparta zkouší hru v šesti.

55:11
    Hra přerušena. Jeden z otrokovických hráčů uklouzl po mokré ploše.

53:24

53:15
    Sparta se snaží ještě něco udělat s utkáním. Nápor který vytváří na soupeře nedokáží využít ke vstřelení branky.

53:01
    Otrokovice jsou pod tlakem Sparty. Michajlovič svůj tým několikrát během krátké chvíle podržel.

51:27
    Nebezpečnou standardní situaci Otrokovice zvládly ubránit.

51:24
    A máme tu další vyloučení na straně domácích. Za držení si odsedí trest Nagy Michal.

49:45

A máme tu další gól Otrokovic. Rychlým únikem po nahrávce Sovjkáka T. se dostal před Beneše Krchňáček M. a vstřelil pátou branku domácích.

Asistence Tomáš Sovják.

Michal Struž

Góly a asistencie: 9. Uhrinovský (Jurčík), 35. Mar. Nagy (Ťopek), 50. Szweda, 50. Jurčík (Petřík), 50. Krchňáček (Sovják), 60. Jurčík (Olbert), 60. Sovják (Kostka) – 17. Svatoš (Bína), 31. Svatoš (Marvánek), 56. Svatoš (Časar)

PSG Panthers Otrokovice: Majrich (Michaljovič) – Ťopek, Vyoral, Kostka, Szweda, Mich. Nagy – Zatloukal, Sovják, Uhrinovský – Jurčík, Zapletal, Čevela – Mar. Nagy, Pančocha, Olbert – Volek, Krchňáček, Petřík – Hrdina.
    ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Kotouček) – Ježek, Kadoch, Marvánek, Zeman, Mart. Rebro – Ujhelyi, Zouzal, Vrána – Bína, Rodina, Jaroš – Svatoš, Kareš, Krejča – Časar, Kalaš, Pruner.

Rozhodca: Libor Gavlas a Lukáš Mikula