Chomutov – Olomouc 1:4 (kon.) | K. Vary – Litvínov 1:3 (kon.) | Zlín – Třinec 4:3 (1:0 po s.n.)
Hradec Králové – Liberec 3:2 (2:0 po s.n.) | Kometa Brno – Sparta Praha 6:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 2:1 (kon.)
po s.n. (1:0)
Berani Zlín
4:3 (1:1, 1:2, 1:0 - 0:0)
HC Oceláři Třinec
cz Nedeľa 02.10.2016, 17:00Tipsport extraliga (ČR) • 9. kolo

64:41
    Robert Říčka (ZLN) odsedí dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Pokud tedy dojde k nájezdům, Říčka se jich nezúčastní.

33:47
    Vladimír Dravecký (TŘI) 2 minuty za podražení.

31:13
    Šance na vyrovnání se nabízí domácímu celku. Martin Adamský (TŘI) 2 minuty za podražení.

17:29
    Počet hráčů na ledě se vyrovnává. Jiří Marušák (ZLN) vyfasoval dvouminutový trest za nedovolené bránění.

16:28
    Kubiš byl stažen k ledu a je tu přesilovka pro Zlín. Zbyněk Irgl (TŘI) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

4:23
    Bude se vylučovat a je tu výhoda početní výhody pro Třinec. Martin Matějíček (ZLN) 2 minuty za držení protihráče.

Ivo Raiskub

Góly a asistencie: 1. Bukarts (Marušák, P. Holík), 35. Honejsek (Marušák), 53. P. Holík (Bukarts, Říčka), rozh. náj. Honejsek – 15. Kreps (Rákos), 30. Chmielewski (Marosz, Hrňa), 39. Adamský (Polanský)