4 2
Norbert Gombos
2
6 6
Sobota 01.10.2016, 17:41Challenger Orléans - Co'met Orleans Open (krytý tvrdý povrch) • Semifinále

Norbert Gombos po víťazstve 6:4, 6:2 postupuje do finále turnaja vo drancúzskom Orleans. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime. Ďakujeme za pozornosť a želáme príjemný zvyšok večera. (18:45:54)

Koniec zápasu

2:6
    Andrej Rubljov poslal loptičku krížne iba do autu a Norbert Gombos sa stáva víťazom tohto duelu.

30-40
    Zlý return ruského hráča znamená zisk mečbalu pre Gombosa!

30-30
    Gombos sa napriehol na základnej čiare, ale trafil opäť iba sieť. Stav sa vyrovnáva na 30:30.

15-30
    Rubljov popreháňal súpera zo strany na stranu a náš reprezentant napokon zakončil iba do siete.

0-30
    Rubljov položil raketu do súperovho podania, ale loptička sa od nej odrazila iba mimo hracej plochy.

0-15
    Gombos sa po skvelom podaní ujíma vedenia.

2:5
    Gombos bekhendom od svojej základnej čiary trafil iba sieť. Andrej Rubljov zvládol dôležitý gem a zápas bude pokračovať podaním Slováka.

40-30
    Skvelý Gombosov return nasmeroval Rubljov iba do siete. SIedmy gem druhého setu pokračuje!

40-15
    Gombos si teraz zbehol k sieti a nekompromisným smečom sa udržal v geme.

40-0
    Gombos od svojej základnej čiary dvihol loptičku iba do pásky na sieti. Rubljev má k dispozícii tri gembaly.

30-0
    Aj druhý fiftín tejto hry smeruje na konto ruského hráča na servise.

15-0
    Gombosov return skončil vedľa hracej plochy.

1:5
    Rus zamieril svoj úder iba vedľa postrannej čiary a teraz bude podávať na udržanie sa v zápase.

15-40
    Andrej Rubljov tentokrát trafil sieť. Dva gembaly pre slovenského tenistu.

15-30
    Rubljov zahral iba do autu vedľa postrannej čiary. Do vedenia ide GOmbos.

15-15
    Gombos poslal na súperovu stranu prudký servis, ktorý jeho oponent odvrátil iba do autu.

15-0
    Gombosova loptička neprešla cez sieť a do vedenia ide ruský hráč.

1:4
    Tentokrát to už Slovákovi vyšlo a dokázal gem ukončiť. V druhom sete tak Gombos vedie už 4:1.

40-A
    Andrej Rubljov si vo veľmi nevhodnej chvíli zapísal svoju štvrtú dvojchybu v zápase. Ďalší brejkbal pre Gombosa.

40-40
    Norbert Gombos bojoval ako o život a napokon sa vyplatilo! Jeho súper trafil iba sieť a nasleduje zhoda.

A-40
    Po prudkom servise súpera poslal Gombos loptičku iba do siete.

40-40
    Ani ten ale využitý nie je. Nasleduje ďalšia zhoda.

40-A
    Rubljovov bekhend od základnej čiary skončil iba v sieti. Gombos získava v tomto geme ďalší brejkbal.

40-40
    Nasleduje ďalšia zhoda. Slovák sa nevzdáva a aj naďalej sa súperovi pokúša ukradnúť servis.

A-40
    Ruský tenista dokonca získava výhodu.

40-40
    Rubljov okamžite reaguje a brejkbal odvracia.

30-40
    Gombosovi vyšiel forhend od základnej čiary a vybojoval si brejkbal.

30-30
    Andrej Rubljov si zapísal svoju tretiu dvojchybu v zápase.

30-15
    Tentokrát už slovenský hráč nebol podobne úspešný a trafil iba sieť.

15-15
    Norbert Gombos odvrátil ťažkú loptičku presne do rohu na súperovej polovici.

15-0
    Loptu získava Rubljov.

1:3
    Slovenský tenista svoj servis zvládol a súpera donútil zahrať iba do siete. Gombos vedie už 3:1.

15-40
    Norbert Gombos si pripisuje svoje tretie eso v zápase!

15-30
    Rubljov krížnym úderom prepálil hrací priestor. Gombos sa vracia späť do vedenia.

15-15
    Skóre sa vyrovnáva. pretože slovenský tenista od svojej základnej čiary tentokrát zahral iba do siete.

0-15
    Gombos začal gem svojím druhým esom v zápase.

1:2
    Gombos ale teraz returnoval iba do siete. Celý tretí gem druhého setu si tak berie podávajúci Rus.

40-15
    Rubljov zahral loptičku do autu. Fiftín pre Gombosa.

40-0
    Gombosov bekhend zastavila sieť a fifítn do tretice získava ruský hráč.

30-0
    Gombos z hry neprepálil loptičku na súperovu polovicu. RUbljov vedie už rozdielom dvoch fiftínov.

15-0
    Pri svojom servise sa vedenia ujíma ruský hráč.

0:2
    Rus poslal tvrdý úder z hry iba do siete. Slovenský tenista sa tak v druhom sete ujíma vedenia 2:0.

40-A
    Gombos potrápil súpera svojimi forhendovými údermi a Rubljov napokon zakončil hlboko do autu. Výhoda pre Slováka.

40-40
    Gombos aj tento brejkbal odvracia, pretože Rus returnoval iba za základnú čiaru!

A-40
    Rubljov vyšiel k sieti a nekompromisne za ňu zakončil, čím si vybojoval druhý brejkbal v tomto sete.

40-40
    Norbert Gombos svoju chybu bleskovo napravil. Tento prudký servis jeho súper nemal šancu odvrátiť.

40-30
    Gombos sa teraz na seba hnevá, pretože súpera pustil k brejkbalu.

30-30
    Po tvrdom servise poslal Rubljov loptičku iba do siete. Stav druhého gemu sa vyrovnáva.

30-15
    Rubljov zahral nechytateľne k ľavej čiare, Slovák nestihol zareagovať.

15-15
    Je vyrovnané, pretože ruský hráč poslal loptičku iba do siete.

15-0
    Gombos odštartoval svoj servis dvojchybou.

0:1
    Norbert Gombos dokázal získať posledný fiftín a v druhom sete sa ujíma vedenia 1:0.

30-40
    Rubljov nestihol bekhend v rohu svojej polovice a loptičku odvrátil iba do siete. Brejkbal pre Gombosa.

30-30
    Gombosov úder skončil iba v sieti. Stav tohto gemu sa vyrovnáva.

15-30
    Rubljovovi vyšiel servis a pripísal si úspešné eso.

0-30
    Slovenský tenista získava aj druhý fiftín tohto setu.

0-15
    Rubljov z hry prepálil hrací priestor. V druhom sete sa vedenia ujíma ako prvý Gombos.

4:6
    Norbert Gombos využil hneď prvý setbal a v zápase ide do vedenia 1:0.

0-40
    Rubljov prudkým forhendom od svojej základnej čiary minul priestor kurtu. Gombos získava tri setbaly.

0-30
    Aj druhý fiftín desiateho gemu smeruje na konto Gombosa, ktorý opäť podáva na víťazstvo v sete.

0-15
    Rubljov zahral loptičku do siete. Vedenia sa ujíma Gombos.

4:5
    Tak to je neuveriteľné. Slovenský tenista neuhral v tomto geme ani jeden fiftín a z jeho jasného vedenia 5:1 je razom stav 5:4.

40-0
    GOmbos trafil pásku na sieti a od nej sa loptička odrazila za postrannú čiaru.

30-0
    Slovák returnoval iba vedľa postrannej čiary.

15-0
    Andrej Rubljov sa pri svojom servise ujíma vedenia.

3:5
    Gombosovi na dvakrát nevyšiel servis a stráca ďalší gem.

40-30
    Andrej Rubljov si uvedomuje dôležitosť tohto gemu a vybojoval si brejkbal.

30-30
    Slovák dokázal vyrovnať a pokračuje v podávaní na víťazstvo v sete.

30-15
    Po tvrdom podaní Gombosa returnoval Rubljov iba do siete.

30-0
    Aj druhý fiftín pre ruského tenistu.

15-0
    Gombos poslal loptičku do siete, vedenia sa ujíma jeho súper.

2:5
    Gombos poslal loptičku do siete. Ruský tenista tak zvládol dôležitý gem a znížil na 2:5.

40-15
    Andrej Rubljov donútil súpera chybovať a získava aj tretí fiftín.

30-15
    GOmbos to teraz vystihol a loptu umiestnil k pravej postrannej čiare.

30-0
    Gombos returnoval od základnej čiary iba do autu.

15-0
    Pri svojom podaní sa teraz ruský hráč ujíma vedenia.

1:5
    Ani štvrtýkrát nedokázal Rubljov správne odvrátiť servis Gombosa. Slovák získva čistý gem.

0-40
    Do tretice bodík pre Slováka! Jeho súper ani teraz nezvládol return.

0-30
    Ďalšie nekompromisné podanie slovenského tenistu. Gombos vedie už rozdielom dvoch fiftínov.

0-15
    Gombos začal pri svojom podaní vynikajúco. Rus odvracal iba do siete.

1:4
    Norbert Gombos využil hneď prvý brejkbal a vedie už 4:1! Vynikajúca hra slovenského tenistu!

15-40
    Slovák hrá s veľkým prehľadom. Jeho súper trafil iba sieť a Gombos získal dva brejkbaly.

15-30
    Rubljov umiestnil bekhend od svojej základnej čiary iba do siete.

15-15
    Gombos vzápätí rýchlo vyrovnáva na 15:15.

15-0
    Piaty gem sa začal fiftínom pre podávajúceho Rusa.

1:3
    Slovenský tenista využil hneď prvý gembal a po skvelom obrate vedie v dueli už 3:1.

15-40
    Norbert Gombos sa prezentoval esom z podania a získava dva gembaly!

15-30
    Norbert Gombos si zbehol ku sieti a nekompromisným bekhendom nedal súperovi šancu na úspech!

15-15
    Gombos to skúšal od svojej základnej čiary, ale v rýchlosti zamieril iba do autu.

0-15
    Pri vlastnom podaní sa Gombos opäť ujíma vedenia.

1:2
    Do tretice to už ale ruskému tenistovi nevyšlo. Gombos dokázal získať posledný bodík a v prvom sete ide do vedenia 2:1.

30-40
    Gombos zahral iba do siete. Aj druhý brejkbal ostáva nevyužitý.

15-40
    Prvý brejkbal je odvrátený, pretože Gombos returnoval do autu.

0-40
    Andrej Rubljov predviedol svoju druhú dvojchybu v zápase a Norbert Gombos získava tri brejkbaly!

0-30
    Rubljov opäť prepálil hrací priestor. Druhý fiftín pre Gombosa.

0-15
    V treťom geme sa vedenia ujíma slovenský tenista.

1:1
    Rubljov opäť prepálil hraciu plochu a stav úvodného setu sa vyrovnáva na 1:1.

0-40
    Norbert Gombos má šancu na zisk čistého gemu! Jeho súper totiž teraz prudký servis odvrátil iba do autu.

0-30
    Rusovi nevyšiel bekhend a loptičku po ňom poslal iba vedľa postrannej čiary.

0-15
    Rubljov hral vynikajúco agresívne, ale Gombos ho možno aj s kúsočkom šťastia prehodil na sieti a ujíma sa vedenia.

1:0
    Andrej Rubljov to teraz zahral vynikajúco a zakončil do miest, kde Gombos nemal šancu byť. Ruský tenista si berie celý prvý gem.

A-40
    Gombos hral bekhendom k čiare, ale hrací priestor napokon minul. Výhodu získava podávajúci hráč.

40-40
    Máme tu zhodu! Rubljov zareagoval na dlhú loptičku iba nesprávnym úderom za čiaru.

40-30
    Ruský hráč minul priestor kurtu a prvý gem bude pokračovať.

40-15
    Gombos odvrátil servis iba za základnú čiaru na súperovej polovici. Rubljov získava dva gembaly.

30-15
    Ruský hráč sa teraz pri servise dopustil dvojchyby a fiftín získava aj Gombos.

30-0
    Rubljov zahral k ľavej ruke svojho súpera a slovenský hráč nedokázal zareagovať.

15-0
    Počas prvej výmeny trafil GOmbos sieť a od nej sa loptička odrazila iba do autu.

0:0

Obaja hráči sú na kurte a rozcvičujú sa. Duel sa začne s niekoľkominútovým oneskorením.

Vážení športoví fanúšikovia, srdečne vás vítame pri sledovaní semifinále challengeru z francúzskeho Orleans. Na našu veľkú radosť sa do tejto časti turnaja prebojoval aj Slovák Norbert Gombos, ktorého súperom bude ruský tenista Andrej Rubljov.

Títo dvaja tenisti sa doposiaľ vo vzájomnom zápase stretli raz. Stalo sa tak ešte v apríli 2015 vo finále turnaja ATP v španielskej Barcelone, kde triumfoval ruský hráč za hodinu a 49 minút pomerom 7:6 (4), 6:3.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.

čas zápasu: 1:00