Kladno – Ústí n/L 3:0 (kon.) | Litoměřice – Motor ČB 1:3 (kon.) | Benátky n/J – Prostějov 3:4 (0:1 po s.n.)
Havířov – Přerov 2:3 (po pr.) | Slavia – Frýdek-M. 3:2 (kon.) | Jihlava – Kadaň 4:2 (kon.)
Třebíč – Most 2:3 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
SK Trhači Kadaň
cz Sobota 01.10.2016, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Chance Liga (CZ) • 10. kolo

57:40
    Nejenže hosté po buly po vyrážečce Svobody přišli o puk, ale ještě musel bývalý jihlavský plejer z konce sezony 2014/2015 Matěj Zadražil zastavit rychle se rodící útok domácích nedovoleným bráněním.

Na vyloučení: 6-9.

54:06
    Jak se Kadaňští téměř po celý zápas drželi zbytečných vyloučení, nyní jdou v krátkém časovém sledu počtvrté na trestnou. Jmenovitě Šimon Szathmáry, jenž zastavil rychlý útok domácích po pravé straně hákováním.

Na vyloučení: 6-8.

52:17
    Za nedovolené bránění na Josefa Skořepu dostává dvě minuty kadaňský kapitán Jakub Trefný.

Na vyloučení: 6-7.

49:59
    Po devíti vteřinách vrazil autor prvního gólu Kadaně, Šimon Szathmáry, na mantinel Filipa Semana, a vnuk legendárního beka Jana Suchého jde ven.

Na vyloučení: 6-6.

49:50
    Tato přesilová hra po napadení Dominika Vaňka přijde Dukle hodně vhod. Zaprvé se trošku uklidní, zadruhé může zvýšit svůj náskok.

Na vyloučení: 6-5.

39:23
    A jihlavští si vynutili faul po tom, co Lukáš Hlava dostává dvě minuty za držení hole.

Na vyloučení: 6-4.

26:19
    Třetí přesilovku v utkání, z toho druhou celou dvouminutovou, si zahraje Dukla po tom, co Lukáš Bláha v obranném pásmu podrazil protihráče.

Na vyloučení: 6-3.

23:36
    Jihlava se bude bránit, jelikož hrála v šesti a trest za příliš mnoho hráčů na ledě už jede odpykat David Březina.

Na vyloučení: 6-2.

16:56
    Jihlava se bude opětovně bránit. Dvě minuty si odsedí Patrik Marcel za krosček.

Na vyloučení: 5-2.

14:06
    Dvě minuty si odsedí David Březina, sudí totiž v jednom ze soubojů za brankou viděl jeho podražení.

Na vyloučení: 4-2.

11:23
    Tresty pokračují. Šimon Szathmáry evidentně zasáhl soupeře vysokou holí do obličeje a jsou z toho pro něj dvě minuty.

Na vyloučení: 3-2.

08:56
    Ač Dukla vyhrála buly, krátce poté se jí nepodařilo udržet kotouč na modré a Vlastimil Bilčík musel u střídačce zahákovat soupeře, jinak by z toho byl rodící se nebezpečný protiútok Kadaně.

Na vyloučení: 3-1.

08:38
    Oním faulujícím hráčem a prvním vyloučeným na straně Kadaně je Lukáš Vrána – sekání.

Na vyloučení: 2-1.

06:21
    V pěti hrála Dukla přesně dvanáct vteřin, než je za podražení poslán na dvě minuty mimo hru Richard Diviš. Útočník Jihlavy včera nastoupil do extraligového klání za Olomouc.

Na vyloučení: 2-0.

04:09
    Na trestnou lavici dnes usedá první hráč. Je jím Filip Stoklasa z Jihlavy, který v pravém rohu za brankou Krále držel soupeře.

Na vyloučení: 1-0.

Tomáš Lysý

Góly a asistencie: 2. Jícha (Dundáček), 21. Protasenja (Skořepa, Čachotský), 31. Skořepa (Čachotský, Protasenja), 52. Dundáček (Diviš, Říha) – 3. Szathmáry (Hejcman), 25. Hejcman (Kůs, Trefný)

HC Dukla Jihlava: M. Svoboda (Sáblík) – Bilčík, Kaláb, Marcel, Říha, Dundáček, Grebeňuk, Půža – Protasenja, Skořepa, Čachotský (C) – Diviš, F. Seman, Důras – Jícha, Stoklasa, Březina – Danišovský, Síkela.
    SK Trhači Kadaň: Tomáš Král (Lukeš) – Szathmáry, Trefný (C), D. Šimek, J. Tomeček, Blaha, R. Havel, R. Černý – Chrpa, Hejcman, Kůs – Vaněk, M. Zadražil, O. Beránek – Hlava, L. Vrána, Osmík – Wágner, Berger, Ringler.

Rozhodca: Valenta – Jílek, Šperl