Buffalo – Toronto 1:8 (kon.) | Pittsburgh – Chicago 1:0 (kon.) | Carolina – Tampa Bay 1:2 (po pr.)
Detroit – Boston 1:2 (po pr.) | St. Louis – Dallas 4:1 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 5:1 (kon.)
Calgary – Vancouver 2:1 (kon.) | Colorado – LA Kings 3:1 (kon.) | San Jose – Arizona 3:2 (po pr.)
Ottawa – Montreal 2:3 (po pr.)
Winnipeg Jets
5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
Edmonton Oilers
cz Sobota 01.10.2016, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • Príprava NHL

55:23
    Dalším vyloučeným hráčem v utkání je Petan, ten odchází na trestnou lavici za hákování.

54:09
    Fayne je za sekání vyloučen na dvě minuty. Využije Winnipeg další přesilovou hru?

54:09
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Fayne – 2 min.).

51:13
    K vidění byla další bitka. Té se účastnili Thorburn a Kassian. Oba dva si nyní posedí pět minut na trestné lavici.

36:49
    Tlak Edmontonu bude přerušen. Za hákování je vyloučen Caggiula a Winnipeg dostává další šanci vstřelit branku.

32:22
    Dále dvě minuty dostávají ještě Melchiori s Kassianem. Útočník Edmontonu navíc inkasuje i desetiminutový trest za nesportovní chování.

32:22
    Na ledě to nyní hodně zajiskřilo. Byfuglien se pustil do pěstní výměny názorů s Hendricksem. Oba dostávají dvouminutový trest.

29:59
    Za faul loktem je vyloučen Byfuglien. Podaří se Edmontonu v přesilové hře snížit?

22:21
    Winnipeg si zahraje přesilovou hru. Za sekání je vyloučen Caggiula.

13:57
    Lowry zbytečně hákoval a je vyloučen na dvě minuty. Edmonton má tedy šanci vstřelit kontaktní branku.

10:16
    Přesilová hra Oilers je u konce. Benning je vyloučen za nedovolené bránění.

08:56
    Edmonton bude moci na inkasovanou branku odpovědět. Na trestnou lavici Jets usedá za hákování Morrissey.

07:46
    Winnipeg si zahraje přesilovou hru. V útočném pásmu se podražením provinil Pouliot.

Jan Šlapáček

Góly a asistencie: 9. Lowry (Wheeler, Scheifele), 13. Armia (Scheifele, Byfuglien), 23. Enstrom, 55. Scheifele (Postma, Wheeler), 58. Connor (Scheifele, Wheeler) – 36. Klefbom

Winnipeg Jets: Hutchinson (Pavelec) – Morrissey, Byfuglien, Enstrom, Košťálek, Melchiori, Postma – Connor, Scheifele, Wheeler – Laine, Petan, Armia – Burmistrov, Lowry, Tanev – Howden, De Leo, Thorburn
    Edmonton Oilers: Talbot (Brossoit) – Klefbom, Larsson, Oesterle, Fayne, Reinhart, Benning – Pouliot, Nugent-Hopkins, Puljujärvi – Hendricks, Letestu, Kassian – Khaira, Caggiula, Versteeg – Pakarinen, Lander, Slepyšev