Togliatti – Helsinki 5:2 (kon.) | Jaroslavľ – Viťaz 3:1 (kon.) | Kazaň – Riga 2:1 (kon.)
Nižnekamsk – Dinamo Minsk 2:4 (kon.) | Záhreb – HC Slovan sk 6:0 (kon.)
KHL Medveščak Záhreb
6:0 (2:0, 4:0, 0:0)
HC Slovan Bratislava
Piatok 30.09.2016, 19:30 • Dom Sportova, Záhreb • KHL

55:04
    Po šarvátkach skončili na trestnej: Perkovich dve minúty za hrubosť, Brulé dve minúty za nedovolené bránenie, Bolduc dve minúty za hrubosť, Jeglič dve + dve minúty za hrubosť. Slovan bude hrať presilovku päť na štyri.

49:15
    Bezina opúšťa hraciu plochu, keď nedovolene atakoval Viedenského, dve minúty za podrazenie a presilovka pre Slovan.

47:09
    Opäť nedovolené bránenie, tento trest dostal Parlett, Slovan bude hrať opäť presilovku, teraz však v pomere štyroch proti trom.

46:19
    Šťastný dve minúty za nedovolené bránenie, hráme štyria proti štyrom.

46:02
    Slovan si zahrá presilovku, dve minúty za hákovanie dostal Larkin.

43:33
    Šťastný oslabuje svoj tím, dostal dve minúty za krosček a presilovku si zahrá opäť tím domácich.

38:05
    Za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou dostal dve minúty Kundrátek, Slovan pôjde do troch.

37:03
    Za držanie dostal dve minúty Pokorný, presilovka pre domácich.

34:14
    Hedberg dostal dve minúty za seknutie a presilovku si zahrá Slovan.

27:53
    Genoway si sadol na trestnú, menší trest dve minúty za podrazenie.

22:10
    Za podrazenie Ďalogu opúšťa hraciu plochu Paré, Slovan bude hrať presilovú hru.

18:20
    Slovan zle striedal a za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche sa bude teraz musieť brániť presilovke súpera.
    10:32 Jeff Taffe Taylora v bránke domácich neprekonal

13:44
    Morrison dostal dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou, presilovú hru si teraz zahrá Slovan.

05:46
    Kundrátek vyfasoval dve minúty za nedovolené bránenie, prvú presilovú hru v zápase bude hrať Medveščak.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 16. T. Larkin, 20. A. Giroux (Butler, Co. Genoway), 22. Brulé, 26. Hedberg (J. Krejčík, Butler), 30. Glumac, 39. A. Giroux (Co. Genoway, Bezina)

KHL Medveščak Záhreb: Taylor (Hovinen) – Morrison, Parlett, Bezina (A), Krejčík, Katic, Larkin, – Mertl, Co. Genoway, Bolduc (A) – McMillan, Brulé, Butler – Paré, Giroux, Hedberg – Smejkal, Arkalov, Glumac (C) – Perkovich
    HC Slovan Bratislava: Brust (30. Pogge) – Švarný (A), Plastino, Kundrátek, Meszároš (C), Ďaloga, Luža, Pokorný – Nedorost, Jeglič, Viedenský (A) – Cheechoo, Taffe, Chipchura – Skalický, Lušňák, Šťastný – Šiška, Zigo, Vaslký – Kubalík

Rozhodca: Rogačov, Sidorenko – Golovľov, Šichanov

Diváci: 5.026