Svitolinová – Kvitová 0:2 (kon.) | Dojová – Strýcová 1:2 (kon.)
Siegemundová – Cibulková sk 1:2 (kon.) | Wozniacka – Siniaková 2:0 (kon.)
2
5 6 6
cz Utorok 27.09.2016, 07:50WTA Wu-chan - Wuhan Open (tvrdý povrch) • 2. kolo

2:6
    Je konec! Do dalšího kola postupuje česká tenistka. Barbora Strýcová proměnila hned první mečbol a potvrdila tak roli favoritky.

15-40
    Nyní už tady jsou dva mečboly! Barbora Strýcová má dvě možnosti k ukončení zápasu při svém podání.

2:5
    Misaki Dojová si udržela po dlouhé době své podání a prodlužuje tak zápasu druhého kole minimálně o jeden gem.

1:5
    Barbora Strýcová si drží s přehledem své podání a je jeden gem od postupu!

1:4
    Barbora Strýcová přidává třetí brejk v této sadě. Misaki Dojová má velmi slabé podání, které nemá šanci proti hře české hráčky po returnu.

0-40
    Tři brejkboly pro českou hráčku. Misaki Dojová vyklízí pozice v tomto zápase.

1:3
    A nyní už se může radovat. Česká reprezentantka přidává třetí gem na své konto ve třetím setu.

A-40
    Je tu dokonce brejkbol. Japonská hráčka přidává čtvrtý fiftýn v řadě a Strýcová má problémy s podáním.

1:2
    Barbora Strýcová se dostává velmi rychle zpět do vedení. Misaki Dojová má velké problémy s vlastním servisem a doplácí na to.

0-40
    Barbora Strýcová má k dispozici tři brejkboly! Češka se může dostat zpět do vedení při podání soupeřky.

1:1
    To se jí daří! To sedmi prohraných gemech přichází hra naděje. Třetí set je opět vyrovnaný. Strýcová nedokázala potvrdit rychlý brejk zkraje setu.

40-15
    Dva brejkboly také na druhé straně. Japonská hráčka může velmi rychle odpovědět na své ztracené podání.

0:1
    Výborný vstup do rozhodujícího seto od české hráčky. Ta proměnila hned první brejkboly a vede.

15-40
    Jsou tu dva brejkboly v prvním gemu! Strýcová navazuje na fantastický druhý set.

0:6
    Je to tak! Barbora Strýcová nadělila ve druhém setu své soupeřce kanára. O postupující do třetího kola ale rozhodne třetí sada.

30-40
    Po dvaceti minutách druhého setu je tu setbol! Barbora Strýcová může vyrovnat stav na 1:1.

0:5
    I pátý gem jde na českou stranu. Barbora Strýcová je jeden gem od zisku druhého setu. Naprosto rozdílný výkon než v první sadě.

30-40
    Znovu je tu brejkbol. Misaki Dojová je naprosto rozhozená ve druhém setu.

0:4
    A je to už o čtyři gemy. Barbora Strýcová vládne ve druhém setu a my se nejspíše dočkáme rozhodujícího setu.

0:3
    A to se jí daří, když přes druhé podání soupeřky byla aktivní a po celodvorcové výměně bere bod a tím i celý gem.

40-A
    Přece jen je tu brejkbol! Strýcová může jít do vedení již o dvě získané hry při podání soupeře.

0:2
    Misaki Dojová je ve druhém setu zatím naprosto bez šance. Strýcová si bere i druhý gem v této sadě a potvrzuje brejk.

0:1
    Fantastický začátek druhého setu z českého pohledu. Barbora Strýcová využila hned první šanci k brejku a vede.

15-40
    Hned v úvodu setu jsou tu dva brejkboly pro českou hráčku.

7:5
    A nyní to již česká hráčka nezvládla při svém podání. První set jde na stranu Dojové, která tak jde celkem překvapivě do vedení.

A-40
    Barbora Strýcová musela přes druhé podání a toho využila soupeřka na returnu, která má k dispozici třetí setbol.

40-15
    Nyní už tady jsou dva setboly! Strýcová nezvládla napjatou situaci a kazí jednoduchý míček do sítě.

6:5
    Japonská tenistka si drží podání čistou hrou! Jaký rozdíl oproti gemu, kdy měla dopodávat set do vítězného konce.

5:5
    První set je vyrovnán. Barbora Strýcová se dostává znovu do kontaktu.

5:4
    Skvěle. Strýcová je ve hře o první sadu zápasu. Dokázala odpovědět na předešlý gem a bere si zpět ztracené podání. Misaki Dojová nedokázala dopodávat set do vítězného konce.

0-40
    Tři brejkboly také pro českou hráčku. Barbora Strýcová si může vzít ztracené podání rychle zpátky.

5:3
    Misaki Dojová si bere čistou hrou podání své soupeřky. Rozhodující však byl předchozí gem.

40-0
    Je to tady! Japonská tenistka má tři možnosti k brejku. Barbora Strýcová naprosto nezvládla předchozí gem a teď ani tento.

4:3
    Barbora Strýcová nevyužila další dva brejkboly! Japonka měla znovu velké problémy při svém podání, ale nakonec jde opět do vedení.

15-40
    Ale jsou tu dva brejkboly v řadě pro Češku. Poprvé v zápase!

3:3
    Je znovu srovnáno. Ani v tomto gemu se neprosadila hráčka na returnu. Barbora Strýcová vyrovnává první set.

3:2
    Misaki Dojová si po velké bitvě drží podání. Češka nevyužila ani jeden ze tří brejkbolů a tak stále čekáme ne první prolomené podání.

30-40
    Je tu brejkbol. Češka dává třetí bod v řadě na Japonka má najednou problémy při svém podání.

2:2
    Barbora Strýcová bleskově vyrovnala při svém podání. Dojová nyní byla na returnu bez šance.

2:1
    Čistá hra pro japonskou hráčku. Dojová si s přehledem pohlídala své podání a může opět útočit na returnu.

1:1
    Barbora Strýcová nakonec bere své podání na úvod zápasu. Odvrátila jeden brejkbol a srovnává stav utkání.

A-40
    Dojová má dokonce brejkbol. Pátý fiftýn v řadě pro japonskou tenistku a Češka je v problémech.

1:0
    Nyní už jde ale úvodní hra utkání na japonskou stranu. Barbora Strýcová bude muset dotahovat.