Granada – Bilbao 1:2 (kon.) | Osasuna – Espanyol 1:2 (kon.) | La Coruña – Leganés 1:2 (kon.)
Valencia – Alavés 2:1 (kon.)
Valencia CF
2:1 (1:1)
Deportivo Alavés
Štvrtok 22.09.2016, 22:00 • Estadio de Mestalla • Španielska LaLiga • 5. kolo

Do druhého polčasu vstupovali oba celky za vyrovnaného stavu 1:1 a všetko už už nasvedčovalo tomu, že si dnešní súperi rozdelia body po nerozhodnom výsledku. Lenže v 87.minúte prišiel Alexisov faul vo vápne, po ktorom nastolenú penaltu premenil Pareja a rozhodol tak o zisku troch bodov pre domácu Valenciu, ktorá si tak v 5.kole konečne pripsuje prvé body v tomto ročníku. (23:51:39)

90+4

90+3
    Valencia sa náporom hosťujúcej ofenzívy ubránila a teraz drží lotpu na svojej polovici. Zápas sa už zrejme len dohráva.

90+2
    Hostia nebezpečne obliehajú pokutové územie Valencie v snahe o vyrovnanie. V závere prvého polčasu sa im gól do šatne podaril. Zvládnu to opäť?

90+1
    Žltú kartu dostáva Diego Alves (Valencia CF).

90
    Hrá sa posledná minúta zápasu, Valencia zahráva voľný kop na vlastnej polovici ihriska.

89
    Hráči Valencie držia loptu na svojich kopačkách v strede pola a zrejme sa budú snažiť nazbierať čo najviac času v tomto pre nich bezpečnom priestore.

88
    Valencia dala gól!
    Autorom gólu z pokutového kopu je DANI PAREJO.

87
    Valencia bude zahrávať penaltu po Alexisovom faule vo vápne!!

87
    Žltú kartu dostáva Alexis (Deportivo Alavés).

86
    Pacheco pekne vyboxoval strelu z pravej strany vápna z kopačky Cancela.

85
    Striedanie v tíme Deportivo Alavés: z ihriska odchádza Deyverson, prichádza Christian Santos.

85
    Hráči Valencie kombinovali na polovici súpera, ale ich akcia po ľavom krídle nepriniesla nič, len stratu lopty pred šestnástkou Deportiva Alavés.

83
    Dnešné stretnutie sleduje 32285 divákov.

82
    útočná akcia domáceho tímu sa skončila ofsajdom, v ktorom bol striedajúci Camarasa.

80
    Dnešný zápas vstupuje do svojej poslednej desaťminútovky, ale na ihrisku to vyzerá tak, že oba celky budú spokojné s remízou a nikto nechce nič riskovať.

79
    Striedanie v tíme Valencia CF: z ihriska odchádza Munir, prichádza Zakaria Bakkali.

79
    Tempo hry momentálne nie je vysoké. Pri lopte v strede pola hostia, ktorým sa dobre darí chrániť si loptu pred napádajúcimi domácimi hráčmi.