Trnava B – Skalica 1:0 (kon.) | Slovan Bratislava U21 – Žilina B 2:2 (kon.) | Sereď – Svätý Jur 4:2 (kon.)
ŠKF Sereď
4:2 (3:1)
ŠK Svätý Jur
Nedeľa 18.09.2016, 15:30 • ŠPORTOVÝ FUTBALOVÝ ŠTADIÓN SEREĎ • MONACObet liga

87
    ŠK Svätý Jur dáva gól! Ale pozor, hostia zo Svätého Jura v závere vystrčili ofenzívne rožky a znižujú na 4:2! Autorom gólu je DÁVID KOČIŠ-KOVAĽ!

59
    Sereď dala gól!

Napokon však prichádza štvrtý gól domácich futbalistov a tak je už definitívne rozhodnuté! Autorom gólu je SINAN MEDGYES!

44

Svoj tretí gól napokon dosiahli domáci teraz a tak pred koncom prvého polčasu vyhrávajú o dva góly – 3:1! Autorom tretieho gólu domácich je MARTIN JACKULIAK!

43
    Žltú kartu dostáva Valachovič (ŠK Svätý Jur).

42
    Tak nevídané veci sa dejú na ihrisku! V 42. minúte zápasu vidí hráč hostí Benes červenú kartu! Domáci tím tak bude hrať o jedného hráča navyše!

40
    ŠK Svätý Jur dáva gól!
    Tak zrejme som to zakríkol! Hostia sa predsa len dokázali rýchlo oklepať a po nebezpečnom priamom kope znižujú na rozdiel jedného gólu – 2:1! Z priameho kopu sa presne trafil RICHARD HULÁK!

36

A napokon domáci futbalisti strieľajú aj svoj druhý gól v tomto zápase a tak v 36. minúte idú do vedenia o dva góly a to 2:0! Autorom druhého gólu domácich je ILLYA CHEREDNYCHENKO!

36
    Druhá žltá karta v tábore hostí. Vidí ju Ulrich.

30

Napokon domáci futbalisti z nebezpečného útoku predsa len vyťažili prvý gól tohto zápasu a dostávajú sa tak do vedenia 1:0! Autorom gólu je ĽUBOSLAV LAURA!

9
    Prvá žltá karta v tomto zápase putuje na konto hostí. Vidí ju Benes.

Dávid Švec

Miroslav Revaj

Hľadáme spravodajcu pre tím ŠKF Sereď. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím ŠK Svätý Jur. Viac informácií tu.

Góly: 30. Laura, 36. Cherednychenko, 44. Jackuliak, 59. Medgyes – 40. Hulák, 87. Kočiš-Kovaľ

Karty:   9. Benes (SVJ), 36. Ulrich (SVJ), 43. Valachovič (SVJ)   42. Benes (SVJ)

ŠKF Sereď: Šálka – Mečiar(K), Steinhubel, Laura, Kováč, Cherednychenko, Loduha, Kmeť, Ventúra, Jackuliak, Djiby Ba
    Náhradníci: Senecký – Krč, Mikinič, Kosorín, Medgyes, Petreje

ŠK Svätý Jur: Hipp – Šimoník, Ulrich, Doležaj, Benes, Hulák, Ulrich, Angelovič(K), Gašparovič, Kemlage, Valachovič
    Náhradníci: Švábek – Bumbera, Vika, Vlček, Kočiš-Kovaľ

Rozhodca: Michal Čiernik – Anton Perát, Daniel Poláček, Peter Krivošík