Tím Severnej Ameriky – Tím Európy | 7:4 (kon.) |
Kazaň – Jaroslavľ | 0:2 (kon.) | | | Nižnekamsk – Chabarovsk | 2:1 (3:2 po s.n.) | | | Čeljabinsk – Dinamo Minsk | 2:3 (kon.) |
Togliatti – Viťaz | 3:0 (kon.) | | | Novgorod – Vladivostok | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Soči – Red Star Kunlun | 3:1 (kon.) |
Jihlava – Benátky n/J | 2:3 (kon.) | | | Třebíč – Motor ČB | 3:2 (kon.) | | | Most – Prostějov | 3:4 (kon.) |
Kladno – Litoměřice | 4:2 (kon.) | | | Slavia – Havířov | 2:1 (kon.) | | | Kadaň – Přerov | 5:3 (kon.) |
Frýdek-M. – Ústí n/L | 7:6 (kon.) |
koniec
Traktor Čeljabinsk
2:3
(0:0, 1:1, 1:2)
HC Dinamo Minsk
Lukáš Jasoněk
Góly a asistencie:
22. Szczechura (Jakuceňa), 46. Szczechura (Kručinin) – 31. Lisovec (A. Volkov), 58. N. Komarov (Kovyršin, Matěruchin), 59. Klinkhammer (Kulakov, Kovyršin)
Rozhodca: Geber, Baturlin – Otmachov, Sysujev
Diváci:
Nepremenená penalta:
Traktor Čeljabinsk:
Děmčenko (Francouz) – Kolcov, N. Bělov, Děnisov, Borodkin, Šinin, Žuldikov, A. Petrov – Mirnov, Šarov, Jakuceňa – Kručinin, Szczechura, Sevankajev – Černikov, Pestunov, J. Petrov – Afonasjevskij, Kislyj, Peňkovskij.
Náhradníci:
Tréner:
HC Dinamo Minsk: Scrivens (Karnauchov) – Šinkevič, Gragnani, Chenkel, Krajíček, Lisovec, Ustiněnko – Pavlovič, Ellison, Linglet – Gavrus, S. Kosticyn, Klinkhammer – Kulakov, Kovyršin, An. Stěpanov – Matěruchin, A. Volkov, N. Komarov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Dinamo Minsk: Scrivens (Karnauchov) – Šinkevič, Gragnani, Chenkel, Krajíček, Lisovec, Ustiněnko – Pavlovič, Ellison, Linglet – Gavrus, S. Kosticyn, Klinkhammer – Kulakov, Kovyršin, An. Stěpanov – Matěruchin, A. Volkov, N. Komarov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Geber, Baturlin – Otmachov, Sysujev
Diváci:
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Nikolaj Bělov – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku).
Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Francouz) – Kolcov, N. Bělov, Děnisov, Borodkin, Šinin, Žuldikov, A. Petrov – Mirnov, Šarov, Jakuceňa – Kručinin, Szczechura, Sevankajev – Černikov, Pestunov, J. Petrov – Afonasjevskij, Kislyj, Peňkovskij.
HC Dinamo Minsk: Scrivens (Karnauchov) – Šinkevič, Gragnani, Chenkel, Krajíček, Lisovec, Ustiněnko – Pavlovič, Ellison, Linglet – Gavrus, S. Kosticyn, Klinkhammer – Kulakov, Kovyršin, An. Stěpanov – Matěruchin, A. Volkov, N. Komarov.
Rozhodčí: Geber, Baturlin – Otmachov, Sysujev.
Traktor Čeljabinsk:
Pavel Francouz – brankář (CZE)
Michal Birner – útočník (CZE)
Michal Řepík – útočník (CZE)
HC Dinamo Minsk:
Lukáš Krajíček – obránce (CZE)
03.02.2016 Traktor Čeljabinsk – HC Dinamo Minsk 6:3
08.09.2015 HC Dinamo Minsk – Traktor Čeljabinsk 4:0
09.02.2015 HC Dinamo Minsk – Traktor Čeljabinsk 2:4
22.10.2014 Traktor Čeljabinsk – HC Dinamo Minsk 2:3
28.11.2013 HC Dinamo Minsk – Traktor Čeljabinsk 4:2
Dinamo zatím sehrálo pouze dva duely a na nějaké hodnocení je tak ještě dostatek času. Běloruský tým vstoupil do sezony porážkou 2:4 na ledě moskevského Spartaku, ale reputaci si okamžiě napravil, když vyhrál 2:1 v Ufě. Minsk tak v pondělí čeká třetí venkovní štace v řadě.
Hokejisté Traktoru odehráli sedm zápasů, v nichž zaznamenali střídavé úspěchy. Úvodní výhru vystřídala porážka, následovaná dvěma vítězstvími a stejným počtem proher. Předchozí zápas Čeljabinští zvládli, na svém ledě se utkali s výběrem Dinama Riga a celek z hlavního města Lotyšska porazili 3:0.