Lotyšsko – Čierna Hora | 0:0 (kon.) | | | Azerbajdžan – Faerské ostrovy | 1:1 (kon.) | | | Rusko – Rakúsko | 1:1 (kon.) |
Arménsko – Bulharsko | 0:1 (kon.) | | | Bosna – Švajčiarsko | 0:0 (kon.) | | | Gruzínsko – Chorvátsko | 2:2 (kon.) |
Ukrajina – Škótsko | 4:0 (kon.) | | | Wales – Luxembursko | 1:1 (kon.) | | | Fínsko – Nemecko | 0:1 (kon.) |
Srbsko – Írsko | 3:2 (kon.) | | | Portugalsko – Grécko | 1:0 (kon.) | | | Turecko – Bielorusko | 1:0 (kon.) |
Taliansko – Andorra | 3:0 (kon.) | | | Anglicko – Nórsko | 6:1 (kon.) | | | Izrael – Lichtenštajnsko | 4:0 (kon.) |
S. Macedónsko – Sev. Írsko | 2:0 (kon.) | | | Belgicko – Česko | 2:1 (kon.) | | | Dánsko – Rumunsko | 3:1 (kon.) |
Francúzsko – Island | 2:0 (kon.) |
Albánsko – S. Macedónsko | 2:1 (kon.) | | | Bielorusko – Francúzsko | 0:0 (kon.) | | | Bulharsko – Luxembursko | 4:3 (kon.) |
Švédsko – Holandsko | 1:1 (kon.) | | | Andorra – Lotyšsko | 0:1 (kon.) | | | Faerské ostrovy – Maďarsko | 0:0 (kon.) |
Švajčiarsko – Portugalsko | 2:0 (kon.) | | | Bosna – Estónsko | 5:0 (kon.) | | | Cyprus – Belgicko | 0:3 (kon.) |
Gibraltar – Grécko | 1:4 (kon.) |
koniec
Izrael
4:0
(2:0)
Lichtenštajnsko
64
|
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Hugy, přichází David.
|
|
58
|
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Lavi, přichází Barshazky.
|
|
37
|
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Meier, přichází Haas.
|
Góly:
35. Peretz, 44. Ohana, 63. Barshazky, 65. Barshazky
Rozhodca: Dejan Jakimovski – Nikola Karakolev, Dejan Nedelkoski
Diváci:
Karty: 69. Kaiser (LIC) 68. Frick (LIC)
Nepremenená penalta:
Izrael:
Elkaslasi – Bitton, Habashi (81. Goldberg), Sardal, D. Peretz, Plakuščenko, Lavi (58.Barshazky), Ohana, Einbrom, E. Peretz, Hugy (64.David)
Náhradníci: Glazer, Goldberg, Sagas, David, Davidov, Keltjens, Barshazky
Tréner:
Lichtenštajnsko: A. Majer – Kaiser, Spiring, Hofer, Malin, Sele, Wolfinger (90.C. Marxer), Ritter (90+1. Mikus), Frick, Quaderer, Meier (37. Haas)
Náhradníci: C. Majer, C. Marxer, Seemann, Mikus, Eidenbenz, Haas, Tiefenthaler
Tréner:
Náhradníci: Glazer, Goldberg, Sagas, David, Davidov, Keltjens, Barshazky
Tréner:
Lichtenštajnsko: A. Majer – Kaiser, Spiring, Hofer, Malin, Sele, Wolfinger (90.C. Marxer), Ritter (90+1. Mikus), Frick, Quaderer, Meier (37. Haas)
Náhradníci: C. Majer, C. Marxer, Seemann, Mikus, Eidenbenz, Haas, Tiefenthaler
Tréner:
Rozhodca: Dejan Jakimovski – Nikola Karakolev, Dejan Nedelkoski
Diváci:
MCh