Lotyšsko – Čierna Hora | 0:0 (kon.) | | | Azerbajdžan – Faerské ostrovy | 1:1 (kon.) | | | Rusko – Rakúsko | 1:1 (kon.) |
Arménsko – Bulharsko | 0:1 (kon.) | | | Bosna – Švajčiarsko | 0:0 (kon.) | | | Gruzínsko – Chorvátsko | 2:2 (kon.) |
Ukrajina – Škótsko | 4:0 (kon.) | | | Wales – Luxembursko | 1:1 (kon.) | | | Fínsko – Nemecko | 0:1 (kon.) |
Srbsko – Írsko | 3:2 (kon.) | | | Portugalsko – Grécko | 1:0 (kon.) | | | Turecko – Bielorusko | 1:0 (kon.) |
Taliansko – Andorra | 3:0 (kon.) | | | Anglicko – Nórsko | 6:1 (kon.) | | | Izrael – Lichtenštajnsko | 4:0 (kon.) |
S. Macedónsko – Sev. Írsko | 2:0 (kon.) | | | Belgicko – Česko | 2:1 (kon.) | | | Dánsko – Rumunsko | 3:1 (kon.) |
Francúzsko – Island | 2:0 (kon.) |
Albánsko – S. Macedónsko | 2:1 (kon.) | | | Bielorusko – Francúzsko | 0:0 (kon.) | | | Bulharsko – Luxembursko | 4:3 (kon.) |
Švédsko – Holandsko | 1:1 (kon.) | | | Andorra – Lotyšsko | 0:1 (kon.) | | | Faerské ostrovy – Maďarsko | 0:0 (kon.) |
Švajčiarsko – Portugalsko | 2:0 (kon.) | | | Bosna – Estónsko | 5:0 (kon.) | | | Cyprus – Belgicko | 0:3 (kon.) |
Gibraltar – Grécko | 1:4 (kon.) |
80
|
Žlutou kartu dostává Anders Trondsen (Norsko).
|
|
50. Žlutá karta
|
||
51
|
Loftus-Cheek míč dobře podržel a potáhl dopředu. Byl však zezadu faulován a Ole Selnæs vidí za svůj faul žlutou kartu.
|
Góly:
29. Rashford, 38. Chalobah, 64. Loftus-Cheek, 66. Rashford, 72. Rashford (pen.), 86. Baker – 68. Zahid
Rozhodca: Palabıyık – Satman, Kan
Diváci:
Karty: 51. Selnæs (NOR), 80. Trondsen (NOR)
Nepremenená penalta:
Anglicko:
Gunn – Iorfa, Chambers, Hause, Targett – Ward-Prowse (C), Chalobah – Redmond (80. Gray), Loftus-Cheek (80. Watmore), Baker – Rashford (84. Akpom)
Náhradníci: Wildsmith – Holding, Hayden, Galloway, Gray, Watmore, Akpom
Tréner:
Nórsko: Rossbach – Haraldseid, Jenssen, Berge, Grøgaard – Elyounoussi (76. Thorsby), Fossum (C), Selnæs (68. Trondsen), Daehli (57. Zahid) – Sørloth, Ødegaard
Náhradníci: Dyngeland – Trondsen, Zahid, Rosted, Thorsby, Meling, Espejord
Tréner:
Náhradníci: Wildsmith – Holding, Hayden, Galloway, Gray, Watmore, Akpom
Tréner:
Nórsko: Rossbach – Haraldseid, Jenssen, Berge, Grøgaard – Elyounoussi (76. Thorsby), Fossum (C), Selnæs (68. Trondsen), Daehli (57. Zahid) – Sørloth, Ødegaard
Náhradníci: Dyngeland – Trondsen, Zahid, Rosted, Thorsby, Meling, Espejord
Tréner:
Rozhodca: Palabıyık – Satman, Kan
Diváci:
Radomír Fukala